Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Wiedzą, że tą drogą trudno się jeździ. Już niedługo

  • 14.03.2019, 09:02 (aktualizacja 14.03.2019, 10:26)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wiedzą, że tą drogą trudno się jeździ. Już niedługo
Wygląda jak szwajcarski ser. Dziury co jakiś czas są klejone, ale wykonane tanim kosztem remonty nie starczają na długo. Droga jest fatalna w samej wsi, ale też dojazd do głównej drogi jest trudny. Wkrótce ma się to zmienić.

Jaki jest problem widać na zdjęciach w fotogalerii.

W Widuchowej została uroczyście podpisana umowa na dofinansowanie inwestycji "Przebudowa drogi gminnej w m. Żelechowo". Umowę w obecności radnego Sejmiku Województwa Artura Nycz podpisali marszałek Jarosław Rzepa i Wójt Gminy Widuchowa Anna Kusy - Kłos.

Inwestycja będzie sfinansowana ze budżetu gminy oraz ze środków przyznanych przez Urząd Marszałkowski w wysokości 487 100,00 zł na operacje typu Budowa lub modernizacja dróg lokalnych w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich"(poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020).

Całkowity koszt inwestycji to kwota 765 520,83 zł, a otrzymane dofinansowanie zewnętrze stanowi 63,63 %.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

oko
oko 16.03.2019, 18:27
Przed poprzednimi wyborami Przepocona na zebraniach Dobry Aktor)mówiła że wie jak wyjść z zadłużenia ,inwestycje itd.A teraz obligacje !
Zobaczcie bezradni na gminę Chojna .
Weźcie przykład bo nas was będą wieszać psy.
sztych długiego:)
sztych długiego:) 15.03.2019, 19:21
No tak , to on właśnie
Lena
Lena 15.03.2019, 19:18
i znów ten gość z dziwnie przyklejonym grymasem twarzy...ciągle takim samym,to bardzo dziwne...
Szczery
Szczery 15.03.2019, 08:59
Droga na zdjęciach jest drogą powiatową, remontowany będzie odcinek drogi GMINNEJ. O co chodzi?????
likwidator
likwidator 14.03.2019, 15:15
W budżecie gminy Widuchowa na remont drogi Polna-Krzywin i w Żelechowie jest razem 20 000zł.Kolejna ściema i sprawa do prokuratora podpisano zobowiązanie finansowe bez zgody Rady Gminy i zabezpieczenia 278 400zł w budżecie zamiast tego zaciągną kredyt w wys.7 000 000zł i tak po licytacji 27.03.2019 nieruchomości A.K.K. w Marwicach w roku 2020 szykuje się licytacja /likwidacja/Gminy Widucjowa.
mieszkaniec
mieszkaniec 17.03.2019, 17:46
Tą Gminą powinien zainteresować się Wojewoda, bo takie podstępy , matactwa, krętactwa , układy i układziki nie wszędzie bywają. Zaraz zwołają Nadzwyczajną Sesję swoich radnych i zrobią co zechcą.
duszek
duszek 14.03.2019, 12:58
Jestem mieszkańcem Starych Brynek. Mieszkam tu ponad 15lat od kont pamiętam nasz Były sołtys ŚP. Jan Kozłowski starał się o zrobienie oraz poszerzenie drogi Stare Brynki - Daleszewo. Przez ponad 15 lat łataja drogę , doprosić się nie można bo Gmina nie przyznaje się do drogi Stare Brynki- Daleszewo.Nie interesują się władze ową drogą autobusy przejeżdżające koło siebie muszą jezdzić polami .
Król Arthur und Brunhilda
Król Arthur und Brunhilda 14.03.2019, 11:30
Można? Można! Facet siedzący na publice potrafi załatwić drogę, a co to będzie jak go do stołu dopuszczą? Normalnie autostrada w każdej gminie!!!
kabaret
kabaret 14.03.2019, 11:07
okulary ci sie przykleiły do głowy kobito...
hmm
hmm 14.03.2019, 10:59
A gdzie sołtys Żelechowa? Nie zaproszony?
obłuda
obłuda 15.03.2019, 08:47
nie ta opcja. musiałby komuchów popierać jak wszyscy tam siedzący..
Ja
Ja 17.03.2019, 18:32
Jeszcze trochę i będzie , ja Wam to mówię.
droga
droga 14.03.2019, 10:46
Zdjęcia przedstawiają drogę powiatową
Pikuś
Pikuś 14.03.2019, 10:34
Leniwy tercet musi odejść!
prośba
prośba 14.03.2019, 10:27
To jeszcze niech pan radny z sejmiku załatwi pieniądze na drogę do Steklina.

Pozostałe