Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019

Zwiększono karę w sądzie za incydent z pizzą przed sądem

  • 14.03.2019, 11:20
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zwiększono karę w sądzie za incydent z pizzą przed sądem Oskarżyciel posiłkowy w pierwszej instancji.
Były radny powiatowy Marek B. zamiast 1 tys. zł grzywny, będzie musiał zapłacić dwa razy więcej – taka jest sentencja prawomocnego wyroku sądu.

Sąd odwoławczy obradował w środę, 13 marca w Szczecinie.

O zakończeniu w pierwszej instancji sądu w tej sprawie pisaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/28147,sad-uznal-wine-radnego

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (81)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

luk
luk 18.03.2019, 23:27
Skoro skończyło się taką karą to błaha to sprawa.
Śmieszne
Śmieszne 17.03.2019, 10:42
Tych tekstów nie przebijesz, spróbuj ...


Radny niezłomny! 2 dni temu, 08:55

Cześć i wieczna chwała bohaterskiemu Panu Markowi który bez chwili wachania i najmniejszych wątpliwości zareagował na faszystowską prowokację!

Rozsmarowując pizzę na brunatnym ryju ośmieszył i upokorzył wszystkich gryfińskich bojówkarzy. My mieszkańcy jesteśmy i zawsze będziemy wdzięczni takim ludziom gotowym się poświęcić dla ratowania wspólnego dobra. Dla ratowania wolności i demokracji.
BRAWO PANIE RADNY !!!

________________________________

Rynek 14.03.2019, 17:13

Najważniejsze, że cham się skończył sam, ... i nie ma już chama co to miał plan jak komuś zrobić raban. A mogło być tak pięknie, fiołkowo w stołek radniany pierdziane, lecz co się okazało ? Dla chama zwykłe szczere słowo przepraszam to coś niemożliwego, przez gardło nie przechodzącego. Więc zmienił się status radnego na przestępcę bezmandatowego.


Demokrata
Demokrata 17.03.2019, 00:13
Panie Marku ! Jestem z Panem i zwłaszcza dziś - w dzień antyfaszystowskich demonstracji w całym kraju- zapewniam o swojej sympatii i poparciu
wstyd!!!!!
wstyd!!!!! 16.03.2019, 21:19
Będę się także przyglądał,ponieważ na niego głosowałem,a na dzień dzisiejszy to,jak dla mnie przepadł całkowicie,tak zachowywać się po prostu nie można-wstyd,wstyd,wstyd!!!!!!
a kiedy głosowałeś?
a kiedy głosowałeś? 16.03.2019, 21:47
W dodatku ten gość co z pizzą przepychał się przez tłum to zdaje się pomylił demonstracje. A potem już mu głupio bylo się wycofać.
Myślał ludzie, świeczki - znaczy modlitwa...
ja
ja 16.03.2019, 07:05
POczekajci jeszcze troche jak menda radny sie za niedlugo zacznie pokazywac publicznie. Widze PO tych wpisach tutaj ze nic takich jak on nie powstrzyma.
poszedłbyś na miesięcznicę smoleńską w tłum z pizzą...
poszedłbyś na miesięcznicę smoleńską w tłum z pizzą... 16.03.2019, 07:23
Ja ty nazywasz jedną stronę "mendą" to znaczy że inni mogą mendą nazywać bysia co łaził po tłumie z pizzą?
AJWAJK ALELUJA I OD P[RZODU
AJWAJK ALELUJA I OD P[RZODU 15.03.2019, 20:51
żałosny spektakl dla gawiedzi ha ah ah prokurator jak kaszpirowski ŻAŁOSNY TEATRZYK AH AHA HA
§
§ 15.03.2019, 20:21
Dziwne,ze prokurator umorzył postępowanie.
Radny byl pewny swego.
ajwaj aleluja i od tyłu
ajwaj aleluja i od tyłu 15.03.2019, 17:57
i jeszcze loda zrobi w pokucie ha ha ah
Miszmasz
Miszmasz 15.03.2019, 16:08
Jak to jest, że podczas czytania konstytucji w sprawie obrony sądu dochodzi do łamania prawa w celu uchronienia prawa sędziów do nietykalności. Ten sam sędzia o którego to prawa walczono z naruszeniem prawa, skazuje swojego obrońcę w imię prawa.

Czas na zmiany, w Polsce też może być jeszcze normalnie.
Pandora
Pandora 15.03.2019, 16:47
Jeszcze doczekamy się Wolnej Polski a wówczas te kamilki, kaczystowscy prowokatorzy, faszystowskie bojówki i złodzieje pouwłaszczani na spółkach skarbu państwa staną przed Niezawisłym i Sprawiedliwym Sądem. Tak samo jak staną pefofile w czarnych sukienkach czyli przedstawiciele watykańskiego okupanta!
łowca debili
łowca debili 16.03.2019, 16:35
jesteś na pudle!
Niewiele potrzeba do odlotu.
Niewiele potrzeba do odlotu. 15.03.2019, 16:01
Pogubił się. Myślał, że jak zwalczał Heńka to ma zasługi a pycha mówiła mu, że mu wszystko wolno. No i zatracił człowieczeństwo.
materazzi:)
materazzi:) 15.03.2019, 13:49
Zinedine Zidane wrócił do Realu Madryt. Tylko pozornie nie na temat...
pamiętam finał mistrzostw
pamiętam finał mistrzostw 16.03.2019, 20:45
Dobry przykład. Nikt nie mówi, że ukaranie Zidane'a kartką było złe, ale nikt z Materrazziego nie robi biednego niewiniątka skrzywdzonego przez los.
Radny niezłomny!
Radny niezłomny! 15.03.2019, 08:55
Cześć i wieczna chwała bohaterskiemu Panu Markowi który bez chwili wachania i najmniejszych wątpliwości zareagował na faszystowską prowokację!

Rozsmarowując pizzę na brunatnym ryju ośmieszył i upokorzył wszystkich gryfińskich bojówkarzy. My mieszkańcy jesteśmy i zawsze będziemy wdzięczni takim ludziom gotowym się poświęcić dla ratowania wspólnego dobra. Dla ratowania wolności i demokracji.

BRAWO PANIE RADNY !!!
Fałszywy bohater
Fałszywy bohater 15.03.2019, 13:38
Ciekawe odwrócenie kotka Marka ogonkiem w stronę gęby. Robienia z prowokacji popchaniem przechodnia przez radnego w celu wywołania burdy, zaistnienia w sforze tetryków - czynu bohaterskiego. Jeżeli pada teza o ofierze, że jest faszystą. To ja stwierdzam, że jesteś wieloletnim pedofilem z wielokrotnymi wyrokami. A takie zachowanie jak popychanie, prowokowanie, atak, zarozumiałość, brak skruchy itd. to mają być cechy bohaterskie ? Temu bohaterowi już podziękowano za uwagę.
obiektyw
obiektyw 15.03.2019, 14:50
robienie z rosłego faceta, który przepychał się w tę i z powrotem z pizzą przez tłum, w którym był chyba najwyższy wzrostem - BEZBRONNEJ I NIEWINNEJ OFIARY - to dopiero majstersztyk obłudy i manipulacji.
Nie pochwalam metod radnego.
Daleko mi jednak do współczucia dla gościa, który łaził, przeszkadzał, przepychał się - i straszył ludzi.
Orwellowska obiektywność
Orwellowska obiektywność 15.03.2019, 16:21
Przecież są nagrania, zanim zaczniesz tworzyć rzeczywistości obejrzyj je. No tak, przecież po co, ja wiem swoje, prawda ?
do brunatnej obiektywności
do brunatnej obiektywności 15.03.2019, 18:20
Na nich widać i słychać. Rosły, największy ze wszystkich przepycha się w tę i z powrotem z tym swoim pudełkiem, zaczepia, przeszkadza.

A co - może filigranowy idzie chodnikiem drugą stroną, bez zawracania?
i gra gitarra
i gra gitarra 15.03.2019, 14:12
10/10
sfora tetryków z miesięcznicy?
sfora tetryków z miesięcznicy? 15.03.2019, 13:47
"sfora tetryków" - to piszesz o uczestnikach protestu przed sądem, gdzie w tlum wlazł bysiu z pizzą i łaził tam i z powrotem?
Spróbowałbyś tak z pizzą przechodzić przez "sforę tetryków" na miesięcznicy smoleńskiej....
racja
racja 15.03.2019, 18:22
Jakby się pojawił z ta pizzą na miesięcznicy koło Brudzińskiego i Kaczyńskiego - to by się dowiedział, jak powinien się zachować...
łowca debili
łowca debili 15.03.2019, 12:16
jesteś na podium
Łowca łowców
Łowca łowców 15.03.2019, 12:45
Na podium to kamilek cały czas siedzi :-). Po co ma radny ba niego włazić?
maorys
maorys 15.03.2019, 11:51
Panie Radny niezłomny! Proponował bym panu aby przeszedł się pan pod basztę w Gryfinie,wziął duży rozpęd i [email protected]ł porządnie łbem w mur.Może po tym [email protected]ęciu panu przejdzie.Chociaż nie jestem do końca przekonany.
Brama bańska
Brama bańska 15.03.2019, 12:47
Czy szanowy zryty faszystowski maorys wie że w Gryfinie nie mamy żadnej "baszty"?
maorys
maorys 15.03.2019, 13:05
Posłuchaj ty tępołby KODowito.Postaram ci to wytłumaczyć chociaż nie wiem czy to da rezultat i siano w twoim łbie to przyswoi.W Gryfinie mamy basztę.W Gryfinie mamy też Serbską Górę która potocznie jest nazywana górką miłości.Nawet na tablicy informacyjnej pisze nie Serbska Góra a Górka Miłości.Pisząc że w Gryfinie nie ma baszty to tak jakbyś pisał że w Gryfinie nie ma sklepów a są markety.Jeżeli nie wiesz co to znaczy baszta to [email protected] do szkoły dokończyć edukację.Proponuję jakąś ponadpodstawową.Nie wiem czy pojąłeś,na pewno nie ale przynajmniej starałem się ci to wytłumaczyć.
Do maorysa z serbskiej przepaści
Do maorysa z serbskiej przepaści 15.03.2019, 15:17
Baszta a brama to zupełnie inne budowle. I ty zryta faszystowska gnido nie masz ani tego ani tego bo zwykły golas jesteś i zawistnik.
do "tępołbego" dzióbeczka:)
do "tępołbego" dzióbeczka:) 15.03.2019, 13:13
Cóż, kulturalny jak nsdapowiec miłośniku obrażania innych. Najpierw przeczytaj, co to "baszta", potem zobacz. Potem pomyśl. Może ci się uda.

Co do Górki Miłości - nazwy były różne, łącznie ze Wzgórzem Wisielców.
A co twojego przykładu z marketami?

Cóż, jakbyś miał trochę większą wiedzę, to byś wiedział, że nie każdy SKLEP może być nazwany marketem.
Za to, i pewnie od tego dziwu nad dziwami może rozboleć cię główka - KAŻDY MARKET JEST SKLEPEM:)
......
...... 15.03.2019, 12:04
i to jest własnie norma postępowania brunatnych bojówkarzytak walnąć gościa głową w mur .moze mu przejdzie .zwolennik siłowego prymitywnego rozwiązuwania sporu.
dziadostwo kodziarskie
dziadostwo kodziarskie 15.03.2019, 12:19
to jest kodziarskie odwracanie kota ogonem,prymitywizm co niektórych nie zna granic,ohp-owskie prymitywy i kodziarska dzicz
do dziadostwa z demencją:)
do dziadostwa z demencją:) 15.03.2019, 13:00
Ty, ale ten z OHP to chyba z PiS jest, nie z KOD? A może się tylko maskuje?
do kodziarza po ohp-ie
do kodziarza po ohp-ie 15.03.2019, 13:23
prymityw to prymityw!
chichot
chichot 15.03.2019, 13:51
a co - ohp w Gryfinie to ostoja KODu? Oj, jak się o tym "góra" dowie....
Paranoja
Paranoja 15.03.2019, 11:08
Bardzo jasny przekaz, wolność, równość ale w orwellowskim wydaniu. Przypisywanie komuś faszyzmu jest bardzo modne w KODzie jako jedyna odpowiedz, brak programu, brak oleju w głowie itd.
Poświęcenie się przestępcy dla przestępców, ot i całe bohaterstwo.
A pana insynuacje i tok myślenia przypominają metody z czasów totalitarnych
jaki nick, taki post:)
jaki nick, taki post:) 15.03.2019, 13:03
"poświęcenie przestępcy dla przestępców" - ciekawie ująłeś całą rzeszę wybitnych prawników, którzy ostrzegali, że te zmiany idą w złą stronę i to psucie prawa!
A ty nazywasz ludzi protestujących "przestępcami"?
A ty kim jesteś?
A PÓJDŹ PRZEPYCHAJ SIĘ Z PIZZĄ PRZEZ GRUPĘ LUDZI WOKÓŁ PREZESA KACZYŃSKIEGO - zobaczymy, co się stanie...
Pokój nam wszystkim
Pokój nam wszystkim 15.03.2019, 12:49
Nigdy więcej pizzy i faszyzmu!
......
...... 15.03.2019, 11:51
paranoja ? tak ,ale jak osiłek z pizzą w ręku pcha sie w największy tłum ,rozdajac kuksańce łokciami na lewo i prawo.jeżeli to nie nosi znamion faszyzmu to gratuluje panu wiedzy.prymitywne argumenty to do rydzykowego ludu
Rynek
Rynek 14.03.2019, 17:13
Najważniejsze, że cham się skończył sam, ... i nie ma już chama co to miał plan jak komuś zrobić raban. A mogło być tak pięknie, fiołkowo w stołek radniany pierdziane, lecz co się okazało ? Dla chama zwykłe szczere słowo przepraszam to coś niemożliwego, przez gardło nie przechodzącego. Więc zmienił się status radnego na przestępcę bezmandatowego.
Niezapominajka
Niezapominajka 15.03.2019, 08:12
Jak zapytasz się w Polsce czy za granicą o radnego co atakował pizza, to każdy wie. Tego się już nie zapomni, ewenement na kraj.
cały świat, cała galaktyka, cały Wszechświat tym żyje:)
cały świat, cała galaktyka, cały Wszechświat tym żyje:) 15.03.2019, 09:04
Ty, a ty dużo osób o tego radnego pytałaś za granicą? Twój ukochany to nie jest wyznacznik...
Stop faszyzmowi!!!!
Stop faszyzmowi!!!! 15.03.2019, 12:52
Tu u nas w Hamburgu polonia zna i docenia tę patrioryczną i bohaterską postawê pana radnego. Pozdrawiam Gryfino!
......
...... 15.03.2019, 05:58
ludzie pamiętajcie tego bojówkarza z pizzą.Jak PIS wygra będzie wiecej bezkarnych osiłków co to będą chcieli"przejść "
przykład z góry
przykład z góry 14.03.2019, 21:18
Nie ma jak pisowskie "przeprosiny" Suskiego, Zybertowicza i tego ministra od Dudy, co stwierdził, że jak nauczyciele chcą więcej pieniędzy, niech spłodzą dzieci....
brawo
brawo 14.03.2019, 19:00
świetnie napisane-brawo!
promil
promil 14.03.2019, 17:32
piszesz o radnym od Sawaryna?
Otwarte przestrzenie mu przeszkadzają.
Otwarte przestrzenie mu przeszkadzają. 14.03.2019, 17:54
To ten co brał udział w niszczeniu Piłata w gazetce Milera (obecnego wicka) i domagał się rewitalizacji Starego Miasta i nabrzeża. Jako spec od wnętrz kuchennych domagał się zabudowania wybudowanego nabrzeża a nie kilkudziesięciu hektarów wolnych terenów pod inwestycje pomiędzy nabrzeżem a blokowiskiem. I teraz kolejną jego ofiarą padł gastronomik z Felixa. Czyli rewitalizują już 5 lat.
Rynek
Rynek 14.03.2019, 17:43
Czy to grzech, że radny podczas picia wódki czuł się jak by sam Pan Jezus gołymi stopkami przechadzał mu się po gardle ?

Cham czy alkoholik dotyczy wszystkich ...
max
max 14.03.2019, 15:41
Powinien dostać w zawiasach plus karę grzywny.I to by była odpowiednia kara dla niego.
ja
ja 14.03.2019, 16:08
PO tym przestępstwie nie zdal mandatu radnego, taki mamy klimat w gryfinskim starostwie...
Wyborca
Wyborca 14.03.2019, 13:41
Niech płaczą ci co na niego głosowali, bo to o nich świadczy. Wprowadzili przestępcę na salony.
cała Polska się z was śmieje...
cała Polska się z was śmieje... 15.03.2019, 09:07
Idąc tym tropem - wyborcy Sawaryna i jego ekipy dopiero powinni płakać i o nich świadczy!
Sugerujesz, że jaki radny GiS tacy jego wyborcy?
 to też przestępca
to też przestępca 14.03.2019, 16:11
A co mają zrobić ci co głosowali na radnego od burmistrza Sawaryna ? Przecieź po pijaku jechał i to nauczyciel !!! Sprawa pójdzie pod dywan ???
to prawda
to prawda 14.03.2019, 15:13
po prostu wstyd za kogoś takiego,ale tacy tam,to wstydu nie mają,kara bardzo niska za tak nikczemny czyn!!!
Prześladowany faszysta
Prześladowany faszysta 14.03.2019, 14:33
Ale Kamilek od gejowskiego tęczowego zakątka nie został wybrany i nic mu nie pomogło robienie afery ;-)
gość
gość 14.03.2019, 17:18
Facet weź się ogarnij bo takie teksty mogą cie kosztować jak za pizze
promil
promil 14.03.2019, 17:33
nie strasz nie strasz, bo się....
A konkretnie co ci się w tekście nie podoba?
uderz w stół
uderz w stół 14.03.2019, 18:42
Kamilek to ewidentna gryfińska obelga
Gość2
Gość2 14.03.2019, 17:28
Od tego jest administrator, ma moderować forum i nie pozwalać tu na prawicowe wypociny :)
Po co to
Po co to 14.03.2019, 14:45
Też tak myślę, to była prowokacja zorganizowana przez Kamila, to on to wymyślił i dogadał się z Markiem co ma zrobić. Taki mezalians pedryla z faszystą.
Mądra pizza po szkodzie
Mądra pizza po szkodzie 14.03.2019, 18:44
Dokładnie tak było. Brunatni karierowicze podpalili kiedyś budynek Reichstagu
dobrze się czujesz?
dobrze się czujesz? 14.03.2019, 14:15
Ale przecież żaden z nich nie startował?
Wyborca
Wyborca 14.03.2019, 14:27
Z reguły każdy głosuję na swojego najlepszego radnego, burmistrza. Utożsamia się z poglądami swojego kandydata. Wniosek jest taki: jak patologia głosuję to potem żądzą nami przestępcy.
"a każden pijak to..."
"a każden pijak to..." 14.03.2019, 15:08
Jak sawarynowy radny jechał po pijaku, to każdy kto głosował na niego i na ten blok to pijak i... "patologia"?
Fakt
Fakt 15.03.2019, 11:35
Tak!!! Widziały gały na kogo głosowały
myśliciel
myśliciel 14.03.2019, 13:36
ścieżka rowerowa- spacerowa wokól jeziora Morzycko to byłoby coś, w telewizji by nas pokazywali
zbulwersowany
zbulwersowany 14.03.2019, 13:26
No, a co ze sprawą radnego , nauczyciela K., który woził ludzi mając we krwi 0,8 promila ? Tu nie ma przestępstwa?
Antyneofaszystowmawiaczplepsu
Antyneofaszystowmawiaczplepsu 14.03.2019, 13:17
Trzymaj się Mareczku ..., to dopiero połowa. Niedługo sprawa cywilna.
Londyn
Londyn 14.03.2019, 12:35
Z tego co widac w Gryfinie bandyci maja sie dobrze i to za przyzwoleniem sądu.
prawda
prawda 14.03.2019, 14:17
Tak - ciekawe, czy jakby wszedł w tłum, gdzie byłby prezes albo któryś z członków rządu i przepychałby się z tą pizzą - jaka byłaby reakcja ochroniarzy...
prawomocnie
prawomocnie 14.03.2019, 12:44
Masz na myśli , radnego - łobuza !
Londyn
Londyn 14.03.2019, 13:14
Tak, radnego - łobuza to za delikatnie powiedziane.
??
?? 14.03.2019, 12:23
Tysiąc czy dwa co to za różnica?
Gryfino wolne od ONR
Gryfino wolne od ONR 14.03.2019, 12:29
Najważniejsze że pizza pokazała że w Gryfinie jest stanowczy sprzeciw dla faszyzmu!


Brawo Panie Marku!
Tush
Tush 14.03.2019, 17:57
Przeciez w Gryfinie nie ma ONR....
Gryfino wolne od ONR
Gryfino wolne od ONR 14.03.2019, 18:46
Nie ma bo ich pan Marek pizzą zmasakrował ;-)
Mańka
Mańka 14.03.2019, 13:59
Bezrobotny faszysta kontra bohater narodu kierowany ręką Boga, namaszczony beretem otrzymuje przyzwolenie ludu by dopuścić się obrony suwerena i jest za to kara ? Co się dzieje z tymi sądami, proszę kasować ten wyrok !
łowca debili
łowca debili 14.03.2019, 18:53
jesteś na podium
taka prawda
taka prawda 14.03.2019, 13:22
prymitywizm co niektórych,to nie zna granic!!!

Pozostałe