Rozgrzebana ulica 11 Listopada

  • 14.03.2019, 13:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Rozgrzebana ulica 11 Listopada
Gryfinianie narzekają na utrudnienia w związku z przeciągającymi się pracami na ul. 11 Listopada w Gryfinie. Prace trwają od ubiegłego roku i nie wiadomo kiedy się skończą.

O to, na kiedy ustalono termin oddania inwestycji na 11 Listopada w Gryfinie, kiedy przewidziany jest koniec prac i Ile kosztuje inwestycja? - spytaliśmy wczoraj Tomasza Milera odpowiedzialnego z ramienia burmistrza Mieczysława Sawaryna za inwestycje.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (88)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

błoto
błoto 16.03.2019, 23:50
Pieniądze wyrzucone w błoto. Po remoncie będzie nowe, pewnie równiejsze (na początku). I co dalej?
Chodniki jak pas startowy samolotów. Jezdnia wąska. Miejsc parkingowych?

Czy ktoś konsultował projekt z mieszkańcami?

Czy w ogóle ktoś oceniał projekt, czy był po prostu najtańszy projektant?
A zastanowił się ktoś, DLACZEGO TEN PROJEKTANT BYŁ NAJTAŃSZY?
płacę i wymagam
płacę i wymagam 17.03.2019, 08:42
Zaprojektował zgodnie z życzeniem właściciela. Widać takie dostał wytyczne z gminy.... Przecież tam jest full urzędników od myślenia i oceniania projektów!
Szczyt nieudolności.
Szczyt nieudolności. 16.03.2019, 01:24
Zwykłe nieróbstwo i fuszera. Zablokowali środek GT na pół roku jak na razie. Ciekawe co dalej ? Dogadywanie i aneks ? Jaki pan taki kram.
g
g 15.03.2019, 22:56
W kryminalnych filmach występuje dwóch policjantów, którzy przesłu***ąc podejrzanego przyjmują rolę dobrego i złego. I dobrze, gdy tak jest do końca przesłuchania. Ale jeżeli obaj są źli to powstaje duże zamieszanie. U nas wydałoby się, że to, mieszkańcy tej gminy są podmiotami a Burmistrz i Radni wykonują w ich imieniu prace, za które są wynagradzani. Niektórzy hojnie. Wspomniani funkcyjni muszą za to działać zgodnie z prawem i dla dobra lokalnej społeczności. I muszą robić to jawnie i dokładnie a o swoich planach odpowiednio informować swoich pracodawców. Także o wynikach przedsięwzięć tuż po ich zakończeniu. Ale u nas jest inaczej. Osoby funkcyjne działają w wielkiej tajemnicy i niechlujnie a swoimi działaniami otumaniają wszystkich mieszkańców tej gminy. I o ile rozumiem osoby funkcyjne, to nie rozumiem dlaczego wielu obywateli miasta i gminy daje się otumaniać i przyklaskuje takiemu postępowaniu.
racja
racja 16.03.2019, 00:53
Z tym rozrytym boiskiem też udawali głupich i w zaparte mówili "budowa trwa, termin zakończenia wrzesień 2019". I wyszło - jak tercetowi zazwyczaj.
Zero konsultacji społecznych, zero rozmów, zero informacji dlaczego opóźnienia. Wszystko tajne przez poufne.

Już nie mówię o przekręcie z "halą".
Ale przy tej ulicy - czy konsultowano z mieszkańcami projekt?
Bo tak patrzę na zdjęcie - czy te chodniki muszą być tak szerokie?
Czy mieszkańcy nie woleliby węższych chodników a za to miejsc parkingowych - chociaż po jednej stronie drogi?
AJWAJ ALELUJA I O DTŁU AH AHA H
AJWAJ ALELUJA I O DTŁU AH AHA H 15.03.2019, 23:26
ali G HA HA AH AH https://youtu.be/VGvjAToicFY
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 15.03.2019, 19:33
WAS CZAS SIĘ KOŃCZY HA HA AH milery mietki i inne ***ki ja wam załatwię to wprost z jeruzalem ha ha ah i od królowej z anglii ha ha ah
Oburzony
Oburzony 16.03.2019, 01:29
To układ majlelerowskomnietkowski niszczy to miasto i gmine. Opanowali lokalną prasę i samorządy. Policja z nimi współpracuje. Zobaczymy na przykładzie kozaka co z prokuraturą i sądami. A oni dalej dogadują. Rządzi korupcja polityczna.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 15.03.2019, 19:16

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Oburzony
Oburzony 15.03.2019, 19:05
Administrator po raz ostatni upominam. Proszę internautę o nicku ajwaj przywołać do porządku i usunąć obraźliwe komentarze. Chyba że pisze to za Pana przyzwoleniem.
do oburzonego
do oburzonego 16.03.2019, 00:54
"po raz ostatni upominam"... Skoro uważasz, że cię obraża – podaj do sądu. Czemu zrzucasz na administratora leniu?
łowca upominaczy
łowca upominaczy 15.03.2019, 19:08
Upominacz administratora a to dobre bu ha ha ah
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 15.03.2019, 19:30
CO TY CHCESZ MNIE O ANTYSEMITYZM POSĄDZIĆ HA AH AH TY CZUBIE HA HA AH TO BY BYŁ KABARET DEKADY W GRYFINIE HA HA AH
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 15.03.2019, 18:40
OBURZONY JEDZ DO JOJNE NA SKARGĘ HA AH AH
Oburzony
Oburzony 15.03.2019, 18:37
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU Dzisiaj, 18:14 Administrator proszę przestrzegać własnego regulaminu i usunięcie tego komentarza ponieważ zbyt rażąco narusza regulamin tego portalu.

AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 15.03.2019, 18:49

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 15.03.2019, 18:45
JOJNE DANIELSA HA HA AH HA HA AH NA KOGO STAWIACIE TANIE ***Y AH AH AH TO MY W GRYFINIE ROBIMY SHOW HA HA AH
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 15.03.2019, 18:14
my z pikusiem jestesmy z mossadu ha ah ah JAKIŚ PROBLEM AH AH AH A MIETEK TO PAROBEK HA HA AH NIKITA TO LACHOCIĄG A MILER TO TANIA DZIWKA HA HA AH
Fakt
Fakt 16.03.2019, 01:31
Nie taki tani, posada wicka to z 10 tys. miesięcznie, jak nie wiecej
CH...P malkontentom
CH...P malkontentom 15.03.2019, 16:35
Ja tam mieszkam i mi się podoba ten remont.
zrób sobie tak w chałupie:)
zrób sobie tak w chałupie:) 15.03.2019, 18:11
widać przypomina ci się twoje rodzinne obejście z gnojownikiem na środku podwórka:)
Bo nawet jeśli, to mogą się podobać efekty. Sam remont podobać się może tylko masochistom. Albo niechlujom...
CHWDMalkontenctwu
CHWDMalkontenctwu 16.03.2019, 13:31
Lekarstwa wzięte? Bo płuca wyplujesz klapku.
do malkontenta, co narzeka na opinię mieszkańców - sam sobie chwd...
do malkontenta, co narzeka na opinię mieszkańców - sam sobie chwd... 16.03.2019, 14:40
Widać w umigu już sanatorium, skoro się tak znasz na lekarstwach. Jaki pan - taki CHŁAM...
Tak wygląda solidnie prowadzony remont? Na własnym podwórku pozwoliłbyś na takie tempo?
Bahs
Bahs 15.03.2019, 15:07
Ja czekam az zrobia te przejscia dla pieszych i mam nadzieje ze przestana idioci parkowac na chodniku tuz przed wejsciem na pasy bo az sie prosi zeby jeden z drugim otrzymal karnego kut asa czas pokaze
nie płacz
nie płacz 15.03.2019, 16:33
Będzie strefa zamieszkała, nie będzie przejść dla pieszych.
Tomek Porażka
Tomek Porażka 15.03.2019, 10:36
Po remoncie jest gorzej jak przed. Powycinali drzewa a droga wąska, że samochody ledwo się mijają. Byłem ostatnio w Chojnie drogi jak stół.
Ha ha ha
Ha ha ha 15.03.2019, 09:45
Ludzie przed wyborami sie nasluchaja a potem marudza co wybory to samo najpierw bajki a puzniej zeczywistosc,ile lat moga tlumy robic w balona
Pikuś
Pikuś 15.03.2019, 09:42
najgorsze jest to że blokują radnym dostępu do dokumentów. informacje co dzieje się w gminie jedynie "wyciekają" do radnych z urzędu. reszta utajniona
skończyć z cenzurą
skończyć z cenzurą 15.03.2019, 15:53
Dlatego Nikitiński musi odejść !
Kolega
Kolega 15.03.2019, 14:05
Pikuś weź już przestań pisać te bzdury bo nie wiem czy ty coś bierzesz przecież to portal dla dorosłych nie dzieci z przedszkola..
Pikuś
Pikuś 15.03.2019, 15:09
Pajacu. Znasz takie przysłowie? Uderz w stół nożyce się odezwą.
to że o bzdurach, nie znaczy, że bzdury...
to że o bzdurach, nie znaczy, że bzdury... 15.03.2019, 14:54
dzieci w przedszkolu na Sprzymierzonych mogą sobie przez siatkę na plac zabaw popatrzeć, bo tercet zagrodził ale zapomniał przenieść zabawki w bezpieczne miejsce...
:):):):):):)
do pikusia z 9.42
do pikusia z 9.42 15.03.2019, 12:31
Panie przewodniczący Komjsji Rewizyjnej ,jeś to jest prawda, to przecież Pan wie co należy zrobić
Pikuś
Pikuś 15.03.2019, 13:42
Problem jest z tym że przewodniczący jest człowiekiem kulturalnym i uczciwym. I nie wytrzymuje starcia z chamami.
Kolega
Kolega 15.03.2019, 14:23
Teraz to się aż rozplakalem. Co ty nie powiesz. To po co chciał być tym przewodniczacym ten biedny człowiek. Jeszcze trochę a napiszesz że go biją. Ja nie wytrzymam weź się chłopaku za robotę jakąś bo to co tu wyprawia sz chleba ci nie da. A może się mylę ktoś ci za te głupoty płaci???
Pikuś
Pikuś 15.03.2019, 15:10
Napoleon weź proszki to wytrzymasz.
kolega
kolega 15.03.2019, 18:06
Pikuś już wiem ty jesteś kuzynem ajwaja :))))) Pewnie co rodzina to rodzina pewnych cech się nie wymaże ;)
rykoszet:)
rykoszet:) 15.03.2019, 18:13
Ajwaj to sąsiad "miszcza" - może tam jakaś żyła wodna przebiega???
koka
koka 15.03.2019, 11:20
Poważny zarzut.
Heniek
Heniek 15.03.2019, 07:58
Swędzą mnie jądra,co robić,co robić?
nie drap, wymyj!
nie drap, wymyj! 15.03.2019, 09:09
Szukaj ajwaja, jak ci...
Gość
Gość 15.03.2019, 07:55
Ta "droga" to totalna porażka. Żeby minęły się tam 2 auta osobowe to cud, a nie mówiąc już o większych np. busach. Krawężniki takie, że z wózkiem trzeba chyba fruwać. Współczucia dla pobliskich lokatorów.
gryfon
gryfon 15.03.2019, 06:00
albo ci pracownicy nie wiedza co maja robic...wyraznie brak majstraa na obroty wchodza dopiero kolo poludnia
jaki pan, taki kram
jaki pan, taki kram 15.03.2019, 06:54
jak to sąd potwierdził - gmina bez gospodarza. Przy okazji - to było w kontekście przedszkola na Sprzymierzonych. Gdzie zamiast przenieść zabawki na plac zabaw, zrobili, żeby dzieci przez siatkę mogły smętnie patrzeć na urządzenia...

https://www.igryfino.pl/wiadom…
I
I 15.03.2019, 04:14
Zabraklo kostki, a w zime nie produkuja
Niech w markecie dokupią....
Niech w markecie dokupią.... 15.03.2019, 06:56
A przy budowie "hali" tacy byli zorientowani, co pokupowali podwykonawcy głównego wykonawcy. A tu nie zainteresowali się? Za mały przetarg?
Do Sawaryna
Do Sawaryna 15.03.2019, 00:25
Jaki pan , taki kram.
Katharsis
Katharsis 14.03.2019, 22:44
Pamiętacie jak zachowywał się tercet w czasie gdy parł do władzy? Wszystko było winą burmistrza.
Jak szybko się im zmieniło. Teraz nic nie jest kompetencją burmistrza.
Ani plac zabaw przy gminnym przedszkolu ani rozbabrana przez pół roku ulica...
A pamiętacie przejazd pod wiaduktem koło starej komendy?
A pamiętacie przejazd pod wiaduktem koło starej komendy? 15.03.2019, 06:30
Ja pamiętam, że wtedy w Gryfinie były tak dziurawe drogi, że nie było dnia by ktoś koła nie urwał.
A pamiętacie po wojnie? Można wyjechać na wiejskie drogi gminne, to się…
A pamiętacie po wojnie? Można wyjechać na wiejskie drogi gminne, to się przypomni... 15.03.2019, 06:45
Pamiętamy starą komendę - budynek w pełni sprawny. I to, co po 4 latach Sawaryn z ekipą z niej zrobili po przejęciu na rzecz gminy.

https://www.igryfino.pl/wiadom…
Mogą ją zburzyć, nawet zaraz.
Mogą ją zburzyć, nawet zaraz. 15.03.2019, 16:30
A co mnie obchodzi jakaś ruina?
a ciebie może by ktoś zburzył?
a ciebie może by ktoś zburzył? 15.03.2019, 18:16
Dokładnie mentalność milionerów. Albo handlarzy nieruchomości. Gospodarz dba o swoje mienie. A nie doprowadza sprawnego budynku do ruiny... I to celowo i z premedytacją...

Pozostałe