Będą leciały drzewa i dachy

  • 15.03.2019, 17:04 (aktualizacja 15.03.2019 21:50)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Będą leciały drzewa i dachy
Dmuchać będzie z zachodu. I to jak! Mieszkańcy otrzymali na komórki powiadomienia ALERT RCB. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dzisiaj ostrzeżenia drugiego i pierwszego stopnia przed silnym wiatrem.

RCB przestrzega mieszkańców, by usunęli z parapetów i podwórek wszystkie przedmioty, które mogą zostać porwane przez wiatr. Należy też  przeparkować samochód w bezpieczne miejsce, jeżeli wcześniej był np. zaparkowany pod drzewami. Należy dobrze pozamykać okna i drzwi.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

termometr
termometr 17.03.2019, 16:07
Popadało i spadła temperatura o kilka stopni!
Gryfinianin
Gryfinianin 16.03.2019, 13:31
Jakie alerty? Nic nie dostalen ani ja ani nikt z rodziny. Jakas sciema z tymi alertami
Gryfnianka
Gryfnianka 17.03.2019, 11:35
Pley wysyłał
zależy
zależy 16.03.2019, 14:42
z tmobile przyszło, z orange nie.
Pytam
Pytam 16.03.2019, 09:13
Panie redaktorze dowiedz się pan czemu gmina zablokowała dostęp do BIP. Zbliża się kolejna sesja a odpowiedzi na zapytania i interpelacją nie było. No i zablokowane. Co na to Srutu tutu ?!
nieredaktor
nieredaktor 16.03.2019, 10:16
Zaraz dzwonię na BIPa!
prawie sztywny
prawie sztywny 16.03.2019, 02:31
Godzinę temu spadło na drogę drzewo przy zjeździe z mostu nad Odrą Zachodnią. Nie byłby to jakiś wielki problem gdyby nie fakt że trafił się jakiś debil/a który/a jadąc od strony Gryfina zaparkowała swoje auto równo z tym powalonym drzewem uniemożliwiając jego ominięcie a równocześnie świecąc mi w oczy spowodował/a że tę przeszkodę zobaczyłem znacznie za późno aby bezpiecznie wyhamować. Po zderzeniu udało mi się uruchomić silnik i uszkodzonym poważnie autem odjechać jednocześnie obserwując w lusterkach że ów debil/ka postanowiła jednak włączyć światła awaryjne .... po czym również auto odjechało przestając utrudniać przejazd i dodatkowe zagrożenie.



Serdecznie pozdrawiam idiotę który omal mnie nie zabił swoją ciekawością oglądania drzewa zwalonego na część jezdni :-(
Marek
Marek 16.03.2019, 09:23
Niektórym odłącza myślenie, jakby sami byli na drodze, nie potrafią się wczuć w sytuację innego kierowcy. Jak stanął to światlami powinien chociaż dać jakieś znaki
hm
hm 16.03.2019, 08:39
A z jaką prędkością jechałeś? Szczere pytanie bez złośliwości.
C2H5OH
C2H5OH 16.03.2019, 07:16
Może pijany był?

Pozostałe