Atrakcyjnie powitają wiosnę

  • 22.03.2019, 09:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Atrakcyjnie powitają wiosnę fot. dost.
Zapraszamy na piknik "Powitanie wiosny". 23 marca od 11.00 w Ognicy (gm. Widuchowa) na placu przy remizie na uczestników czekać będą nie lada atrakcje. Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie, Nadleśnictwo Chojna oraz OSP Ognica przygotowały zabawy i konkursy dla wszystkich. Także każdy może liczyć na poczęstunek: będzie grochówka, wiosenny bigos, kiełbasa z ogniska, ciasta oraz kawa i herbata.

Z Widuchowej sprzed hali gimnastycznej wyruszą dwie grupy: o 9.00 nordic walking (prowadzi ekipa Krok za krokiem), a o 9.30 grupa rowerzystów (prowadzi Szkolny Klub Rowerowy). Rajd pieszy i rowerowy ma charakter otwarty (dzieci przebywają pod opieką dorosłych).

Organizatorami wydarzenia są: sołectwo Ognica, Szkolny Klub Rowerowy Widuchowa, Rowerowa Widuchowa, Krok za krokiem - Nordic Walking Widuchowa, Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie, Nadleśnictwo Chojna, OSP Ognica.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Por
Por 24.03.2019, 12:55
Ten radny powiatowy robi to co kocha. To wspaniały człowiek a przede wszystkim nauczyciel z powołania. On jako jedyny nauczyciel poświęca swój prywatny czas by ludzie ruszyli tylki z domów. Brawo Panie Pawle .
rama
rama 22.03.2019, 19:05
ten radny powiatowy niczego wiecej nie umie robic..ciagle to samo

Pozostałe