Pomóżmy Julii Depcie zacząć żyć normalnie

  • 22.03.2019, 15:54 (aktualizacja 22.03.2019, 16:39)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pomóżmy Julii Depcie zacząć żyć normalnie fot. dost.
Potrzeba 5 tys. zł na rehabilitację oraz turnus rehabilitacyjny dla Julii Depty. Dziewczynka mieszka wraz z rodzicami w Mirowie (gm. Moryń). Ogłaszamy zbiórkę potrzebnej kwoty dla 6-letniej Juleczki.
Julia urodziła się w 35 tyg ciąży (wczesniactwo) z wagą 2400g. W 3 tyg. życia wystąpiło u niej zasinienie z wiotkością mięśni oraz obustronne zapalenie pluc i niedokrwistość. Okolo 3 roku życia Julia ponownie trafila do szpitala z powodu skrajnej niedokrwistosci z niedoboru żelaza. Przetoczono jej dwukrotnie krew. We wrześniu 2016 r. otrzymaliśmy diagnozę AUTYZM.
 
To był dla nas cios... Zaczęliśmy walkę o przyszłość naszej córeczki.
 
W czerwcu 2018 r. rezonans głowy wykazał obecność torbieli szyszynki.Najbardziej opòźnioną sferą u Julii jest rozwój mowy. Córka potrzebuje pomocy w czynnościach samoobsługowych i higienicznych. Cale nasze życie rodzinne jest dostosowane do diagnozy córki. Autyzm nie jest postrzegany jako niepełnosprawność i wiele osób nie wie z czym się mierzymy na co dzień.
 
Jesteśmy pod stałą kontrolą specjalistów m.in. psychiatry, neurochirurga, neurologa, hematologa. Julia jest bardzo pogodną dziewczynką i bardzo chce współpracować na wszelkich zajęciach, choć nie jest to łatwe. Dlatego zbieramy pieniądze na rehabilitację oraz turnus rehabilitacyjny w Warszawie.
 
Z góry bardzo dziękujemy darczyńcom.
 
rodzice Julii
 
 
Pomóżmy zebrać 5 000 zł, dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym. Szczegóły tutaj:
 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Opel Squad Zachód
Opel Squad Zachód 23.03.2019, 16:42
Bardzo nam jest przykro że w artykule nie ma ani jednego słowa że Julia jest już po pierwszym turnusie rehabilitacyjnym w Warszawie.... Dzięki ludziom którzy brali udział w aukcji na naszej stronie Opel Squad Zachód udało się zebrać na turnus i pobyt w Warszawie
......
...... 24.03.2019, 08:57
w artykule tego nie ma ale ludzie pamietaja o waszej akcji .nie wszyscy zapominaja
!!!
!!! 23.03.2019, 09:50
Pomagajmy symboliczną złotówkę każdy grosz się liczy leczenie będzie bardzo długie i kosztowne
......
...... 23.03.2019, 13:05
naprawdę współczuję .Dzieci to nasza przyszłośc .kieruje do radnego powiatowego z PIS p. Szałamaji. z jego ugrupowania p. Rachwalska roztaczała kozysci z ubezpieczenia dzieci . Poza tym nasz ks. proboszcz jako przedstawiciel koscioła powinien pomóc.kościół ksiaze dziekanie bardzom dba o duszyczki niebnarodzonych a tu jest duszyczka w potrzebie .proszęm potrzasnać kiesą
aga
aga 22.03.2019, 18:21
Tak, rodzice dumni ze swoich dzieci i na pewno zrobią wszystko, aby pomóc Julii. Naprawdę warto im pomóc
kostek
kostek 22.03.2019, 17:06
To wspaniała rodzina, a pomoc jest bardzo potrzebna.

Pozostałe