O drogę rowerową trzeba dbać - przypomina czytelniczka

  • 23.03.2019, 09:43 (aktualizacja 23.03.2019, 11:59)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
O drogę rowerową trzeba dbać - przypomina czytelniczka fot. czytelniczka igryfino
Tak obecnie wygląda ścieżka Szczawno - Chwarstnica. Na rowerze owszem, da się przejechać, ale na rolkach nie ma już takiej możliwości - informuje nas czytelniczka.

Ścieżka została zbudowana, ale teraz trzeba pamiętać o jej bieżącym utrzymywaniu. Przydałyby się jeszcze jakieś ławki choćby co kilometr albo dwa - dodaje mieszkanka gminy Gryfino i przysyła zdjęcia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Sława
Sława 25.03.2019, 21:29
Trzeba wyjeździć.
Pieszy na rolkach pieszym jest.
Pieszy na rolkach pieszym jest. 25.03.2019, 10:46
Warunkowo może przebywać, ale musi ustępować rowerom. Jak się nie podoba, to na jezdnie! Samochodom tez musi ustępować, ale po co?
gryfino
gryfino 24.03.2019, 12:43
wczoraj byłem pierwszy raz "po remoncie" na górce miłości. I moje spostrzeżenia. Bardzo fajnie zaczyna to wyglądać ale 2 pytania, czy resztę górki wraz ze ścieżkami będzie dokończone, powycinane chaszcze. Jak często są wywożone śmieci z koszy bo są pełne i wokoło leży trochę śmieci rozbite butelki itp. Spotkałem ludzi którzy zastanawiali się jak długo będzie ładnie i nie będzie rozwalka tarasu widokowego może kamery założyć ? bez napinki, pozdrawiam
Przykład
Przykład 25.03.2019, 01:30
A co ty jesteś zarządca jakiś ? Nic ci się nie stanie jak weźmiesz miotłę i dasz przykład znajomym.
W Gryfinie jest tylu mieszkańców że każdy może 1 godzinę po pracy poświęcić na sprzątanie chodnika , trawnika , czy opróżnienie śmietników na blokowisku, wystarczy zrobić odpowiedni grafik.
Leń !
sprzątanie ,, świata,,
sprzątanie ,, świata,, 25.03.2019, 10:22
No ,,przykład ,, - żebyś dał przykład , aby ludzie sami więcej dbali wokół siebie , to jeszcze bym zrozumiał ...! Ale my płacimy za utrzymanie porządku i czystości , prawda !???
do kacyka marzyciela
do kacyka marzyciela 25.03.2019, 06:36
no, wtedy prezesi PUK chodziliby z burmistrzami i pokazywali palcem -jeszcze tu nie sprzątnięte. I mieliby forsę na firmy zewnętrzne robiące ankiety "czy łatwo się skontaktować z przełożonym i dlaczego jest taki fajny, wpisz imię i nazwisko"...
hm
hm 27.03.2019, 11:24
Alternatywy 4
Fakt
Fakt 24.03.2019, 12:02
Administracyjne brudasy i fleje
Gdzie tu logika i zdrowy rozum?
Gdzie tu logika i zdrowy rozum? 24.03.2019, 11:18
Sawarynowa gospodarka. Ja jej nie rozumiem i nie uznaję.
Rowerzysta
Rowerzysta 24.03.2019, 10:21
Ich mordami trzeba by powycierać tą ścieżkę. Nieudolna , leniwa zgraja.
Z LIŚCIA
Z LIŚCIA 23.03.2019, 20:59
Co zrobić - najlepiej było by odpowiedzieć - no cóż niestety taki mamy klimat ...! Magistrat chyba nie ma ludzi , radnych , pracowników , którzy by takie proste niedociągnięcia zauważali i w porę reagowali ! Może to aż tak dużo a może aż tak mało , aby się tylko trochę CHCIAŁO !
KOk
KOk 23.03.2019, 18:17
Jaki pan taki kram.
Co na to Srutu tutu ?
Co na to Srutu tutu ? 23.03.2019, 15:05
To zadanie gminy. A gmina jak gmina. Mściwi, prości ludzie. Niszczą to co po Piłacie to i niszczą to co zrobiło dla nas Geblewicz. . To G noj E. Jaki pan taki kram dziady.
gruzja
gruzja 23.03.2019, 19:31
Mam poobne skojarzenia.
Weź pigułki
Weź pigułki 23.03.2019, 19:23
Buahahaha, ale odjazd!
szczotka i ciągnik
szczotka i ciągnik 23.03.2019, 14:07
W cywilizowanych państwach Europy to używają specjalnych obrotowych szczot na przodzie ciągnika i nie trzeba ręcznie zamiatać... A w mieście czy gminie też się przyda :DDDD
mongolia
mongolia 23.03.2019, 13:43
Za stan ścieżki rowerowej odpowiada wicek od sportu- nasze gryfińskie słońce, nasz geniusz Nikifor
Dorka
Dorka 23.03.2019, 13:42
Za to Reymonta zamiatają dwa razy w tygodniu...
puenta
puenta 23.03.2019, 12:51
Drogi dostali prawie za darmo a sprzątać nie ma komu!
rowerzystka
rowerzystka 23.03.2019, 12:21
Droga rowerowa Siekierki - Trzcińsko , wcale nie lepiej wygląda. Podobno gminy mają o nią dbać ??? Jak to jest ????? !!!
Rowerzysta
Rowerzysta 23.03.2019, 21:03
Za utrzymanie ścieżek odpowiadają ich właściciele, czyli Gminy. Obowiązek ten został zawarty w umówię z Marszałkiem. Utrzymaniem np. ścieżki do Strzeszowa zajmował się do tej poryz Zakład Komunalny. Ale teraz pracownicy Zakładu zajmują się innymi sprawami, np. wystawianiem koszy z prywatnej nieruchomości na Rynku.
leń bez zamiatarki
leń bez zamiatarki 23.03.2019, 12:21
Ale o jaką dbałość pani chodzi?
rowerzystka
rowerzystka 23.03.2019, 12:26
kto tamtędy jeździ ten wie
Bedzie czysto po europejsku
Bedzie czysto po europejsku 23.03.2019, 12:13
Przed samymi wyborami posprzątaja. Przyjedzie marszałek, pani D. , moze Staś G. i przetną tęczowe wstęgi ponownie.
ten co liczy
ten co liczy 23.03.2019, 12:05
Uroczyste otwarcie było, było, a więc ?

Pozostałe