Mistrzyni boksu tajskiego zachęca

  • 26.03.2019, 11:48 (aktualizacja 26.03.2019, 21:57)
  • Wodociągi Zachodniopomorskie Sp. z o.o. w Goleniowie
Mistrzyni boksu tajskiego zachęca
-Chcę zachęcić dzieci do aktywności sportowej. Pokazać im, że każdy może zawalczyć o swoje marzenia bez względu czy mieszka w Warszawie, Berlinie czy Baniach - powiedziała Zuzanna Łaputa.

Nie nudne pogawędki, a zajęcia sportowe prowadzone przez sportowców mają zachęcić dzieci do aktywnego trybu życia i picia wody z kranu. Tak wyglądało świętowanie Międzynarodowego Dnia Wody przygotowane przez Wodociągi Zachodniopomorskie w Goleniowie dla uczniów z Zespołu Szkół w Baniach.

- Warto pić wodę z kranu, gdyż w ten sposób zmniejszamy liczbę plastikowych butelek, które przez lata zalegają na składowiskach. Mniej sprzedawanych butelek, to mniej tirów na drogach wiozących je do sklepów. A co najważniejsze, woda z kranu jest znacznie tańsza i zdrowsza niż ta butelkowana - przekonuje Artur Krasiński, prezes Wodociągów Zachodniopomorskich w Goleniowie.

Wodociągi Zachodniopomorskie (właścicielem jest Urząd Marszałkowski w Szczecinie) stawiają w szkołach poidełka do picia wody w szkołach. Urządzenia zapewniające bezpłatny dostęp do wody są zamontowane w Baniach, Stepnicy, Mierzynie i Grzędzicach. Następne jest planowane na terenie gminy Pyrzyce.

W Baniach zajęcia z drużyną sportową poprowadziła Zuzanna Łaputa, która uprawia tajski boks. Na swoim koncie ma zawody w różnych miejscach świata. - Chcę zachęcić dzieci do aktywności sportowej. Pokazać im, że każdy może zawalczyć o swoje marzenia bez względu czy mieszka w Warszawie, Berlinie czy Baniach - powiedziała Zuzanna Łaputa.

 

Wodociągi Zachodniopomorskie Sp. z o.o. w Goleniowie

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

rozochocony
rozochocony 26.03.2019, 15:36
Czuję się zachęcony!

Pozostałe