Zuchwała kradzież na stacji paliw.

  • 27.03.2019, 19:56 (aktualizacja 27.03.2019, 20:55)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zuchwała kradzież na stacji paliw.
Takiej zuchwałej kradzieży już dawno nie było. Do pojemników zatankował prawie tysiąc litrów paliwa i… odjechał. Zatankował za 10 tys. zł i nie zapłacił! Personel dopiero na monitoringu zobaczył, kto okradł stację i jakim samochodem odjechał.

-Nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę personelu stacji paliw, dokonał kradzieży paliwa – oleju napędowego w ilości 946 litrów. Paliwo zatankował do pojemników na samochodzie marki Ranault. Suma strat pokrzywdzonej spółki wyniosła ponad 9400 zł – informuje asp. sztab. Marcin Karpierz, rzecznik prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

Do kradzieży doszło 22 marca 2019 r. ok. godz. 21.40 na stacji paliw Lotos (MOP) przy trasie S3.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dona
Dona 28.03.2019, 20:57
Gdzie napisane, że do Twingo?
Brechtam
Brechtam 28.03.2019, 11:17
To teraz widać jak bardzo pracownicy pilnują żeby nikt nic nie ukradł.. Śmiech na sali... Ploteczkami są zajęte... Nie raz stałam żeby ktoś mnie obsłuży a tylko jedna kasa była czynna... Po *** tam pracujecie jeszcze co jak co ale takie kobiety jak wy... Brechtam nawet paliwo wam kradną
japa
japa 28.03.2019, 20:27
g.wno wiesz a się odzywasz, pracownik nie jest od pilnowania paliwa na stacjach i to wszystkich stacjach. Zatankowałaś to masz iśc do kasy zapłacic, jak uciekniesz po 4-5 minutach wyświetla sie na kolorowo na monitorze (zależy jaka sieć stacji) że nie zapłacono za paliwo, sprawdzasz czy klient nie chodzi po sklepie jest w wc pali papierosa czy rozmawia przez telefon, stweirdzasz ucieczkę i informujesz ajenta/kierownika stacji i policje, na tym koniec. przyjezdza policja zabezpiecza monitoring i łapie lub nie złodzieja. Wiele razy byłem na przesłuchaniu po kradzieży i prawie zawsze złapali złodzieja. NIezależnie czy na Lotos/BP Orlen nie jesteś od pilnowania paliwa - stania w oknie to ty zatankowałeś masz obowiązek zapłacic jak nie to mozesz mieć problemy
Rafi
Rafi 28.03.2019, 08:38
Renault Twingo i zmieścił 946 litrów w pojemniki ? Cena za litr bliska 10 zł ? Dzis prima aprilis ?
pusty bak
pusty bak 28.03.2019, 10:00
Przeciez policjant mówi, że do pojemników.
Rafi
Rafi 28.03.2019, 12:08
Ale tyle pojemnikow zmiescil do renault Twingo ? Jak to mozliwe ? Wisz jak wyglada to auto ?
???
??? 27.03.2019, 23:00
10 zł za litr. Kto to liczył ?
kasa musi się zgadzać
kasa musi się zgadzać 27.03.2019, 23:04
coś jeszcze zawinął pewnikiem
ben
ben 27.03.2019, 21:28
Pewnie pomyłka albo manko mają i szukają fraje... ja bym to sprawdził.
Przecież cały czas nas okradają sprzedając siki weroniki z wodą.
Kt9
Kt9 28.03.2019, 11:59
Tak bo paliwo się z wodą rozciencza
ass
ass 28.03.2019, 20:31
stawiam dużą flachę jak mi pokażesz jak się rozcieńcza paliwo z wodą na stacjach paliw, po paru minutach petroventy na kolorowo by świeciły jak choinka, a system zamknąłby nalewy zbiorników
Ja
Ja 27.03.2019, 20:54
To lotos czy bp?
Oszczedny
Oszczedny 27.03.2019, 20:42
Prawie 10zl za litr. Nie ma co się dziwić, że odjechał jak tak drogo.
misiek
misiek 27.03.2019, 20:49
Lotos jest najdroższy,ale nie aż tak. Widocznie coś jeszcze im skrobnął.
Rudy
Rudy 27.03.2019, 20:36
Co on tankował ? Czołg ?
proste
proste 27.03.2019, 20:50
Pewno na picapie miał baniaki.

Pozostałe