Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Rzucił przed nosem burmistrza tablicą "sołtys" aż zadudniło

  • 28.03.2019, 10:34 (aktualizacja 28.03.2019, 22:23)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Rzucił przed nosem burmistrza tablicą "sołtys" aż zadudniło
Tu przed sesją do prezydium Rady Miejskiej w Gryfinie podszedł sołtys Gardna Tadeusz Feller. Zamienił kilka słów z przewodniczącym Rafałem Gugą. Następnie przed nosem burmistrza Mieczysława Sawaryna rzucił metalową tablicą "sołtys" aż zadudniło. I wyszedł, a już na sali czekali na niego pracownicy straży miejskiej.

Nikt sprawy nie wyjaśnił, ale chodziło prawdopodobnie o rezygnację z funkcji sołtysa Tadeusza Fellera.

Do zdarzenia doszło dzisiaj 28 marca 2019 r.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (203)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

urzędniczka
urzędniczka 31.03.2019, 16:12
Ustawa o Samorządzie nakazuje przeprowadzenie wyborów sołtysów i rad sołecki do 6 miesięcy od dnia wyborów samorządowych.
Kadencja trwa tyle ile stanowi prawo lokalne uchwalone przez Radę Miasta i nie może działać wstecz. W gminie Gryfino w statutach stało 4 lata i tylko Rada Miasta mogła przedłużyć kadencję. Burmistrz takiego prawa nie ma. Nie przeprowadzając wyborów w określonych terminach złamał prawo narażając skarb państwa na straty. Wielu sołtysów i rad sołeckich powinno zakończyć kadencję w lutym lub marcu. Kilka wiosek ma czas do kwietnia. Myślę, że zaskarżenie u Wojewody opóźnień nie mających przyczyn, może spowodować duże kłopoty.
wolf
wolf 31.03.2019, 15:22
Brawo Tadziu!

Jesteś wielki!
do PUK
do PUK 31.03.2019, 14:53
Łeeee! Ale chamski komentsrz ! Odzwierciedla autora ?
PUK
PUK 31.03.2019, 10:45
Możecie Mietka w d..e pocałować jak Wam pozwoli.
😣
😣 31.03.2019, 18:39
Jesteś samotnym sfrustrowanym facetem, który wciąż szuka akceptacji..ale nie tędy droga !🎭🎭
Fakt
Fakt 31.03.2019, 12:16
Senior to lubi
do Fakt
do Fakt 31.03.2019, 12:22
Ciekawe czyją ty całujesz ? Fakt pochwal się........ :))
Fakt
Fakt 31.03.2019, 14:28
Tylko mojej żony,tobie życzę miłych doznań z Sawarynem
a czym ty się chwalisz???
a czym ty się chwalisz??? 31.03.2019, 13:00
nie wyobrażasz sobie, żeby można było żyć bez całowania d. burmistrza?
marzenka
marzenka 31.03.2019, 11:30
PUK możesz już sprzątać....zrzygałam się !!
Do PUK z 10.45
Do PUK z 10.45 31.03.2019, 11:14
Jak znajdziesz takiego co zechce całować, TAKĄ , bo d...pę to trzeba jeszcze mieć....
do zorientowanego:)
do zorientowanego:) 31.03.2019, 11:07
a często pozwala?
Gardnianin
Gardnianin 31.03.2019, 09:42
Czy ktoś z obecnych wie kiedy powinny być wybory? Kiedy skończyła się kadencja sołtysa? Obstawiam że nie. A o wyborach ani widu ani słychu...
żart
żart 31.03.2019, 10:09
sprawdź na gminnym BIPie. Taki żarcik na niedzielę:)
Fakt
Fakt 31.03.2019, 12:19
Kadencje wielu sołtysom skończyły się w styczniu, lutym,marcu.Sawaryn bezprawnie płaci diety.
Do Fakt
Do Fakt 31.03.2019, 12:27
Jaki jesteś zorientowany to temu od tablicy powinien dać do zwrotu.... 🤣🤣
Fakt
Fakt 31.03.2019, 14:33
Jeśli złożył rezygnację znaczy przed zakończeniem kandencji głąbie
Fakt
Fakt 31.03.2019, 14:45
https://www.igryfino.pl/wiadom… w Gardnie wypadają 10 kwietnia,wymień którzy mają do zwrotu głąbie
Ziutek
Ziutek 30.03.2019, 19:33
I co ? łon tak na trzeźwo czy jak ? :/

maestro
maestro 30.03.2019, 17:39
Eeeeee.... tam... taka mała tablica.Mógł odkręcić większą np.z napisem Gryfino i rzucić i wtedy by porządnie zadudniło.A tej małej to nawet nikt nie usłyszał.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 30.03.2019, 12:51
MIETEK JAK anioł "GOSPODARZ DOMU" HA HA AH NIE BEDZIE KABARETU BEDZIE CHÓR https://youtu.be/hR00GJYBwps
Senior
Senior 30.03.2019, 11:50
Prawda Dzisiaj, 07:42
Mistrz świata w bajerze- Mieczysław biję wszystkich na łeb !!!

Prawda a wiesz że to tylko twoja opinia i tobie podobnym? Jakby tak było jak piszesz nie zostałby wybrany na burmistrza i to w pierwszej turze wyborów. Ja wiem, że nie spełniły się wasze marzenia że mieliście innego kandydata ale stało się inaczej społeczeństwo wybrało Sawaryna.
Zapamiętajcie jedno, tylko ktoś kogo darzy się dużym zaufaniem może sobie pozwolić na taki wynik wyborów. Za 5 lat znowu wybory macie szanse poprawić swoje wyniki ale nie w ten sposób. Bo oczernianie plucie na kogoś to nie ten kierunek. Sami widzicie jaki jest stosunek mieszkańców do waszych działań. Po prostu je zlewają i nie czytają tego. Może więc warto się zastanowić że to nie jest ta droga do osiągnięcia sukcesu. A burmistrzowi Sawarynowi życzę realizacji swoich planów, spokoju i wytrwałości niech realizuje to co zamierzył a na oceny przyjdzie pora za 5 lat.
tężnie jakieś
tężnie jakieś 31.03.2019, 10:07
Oszust i kłamca jest skończony! Nikt nie głosuje na celebrytę bo to nie big brother - wszyscy głosowali na to co oszust obiecał zrobić a nie robi nic, albo robi jakieś głupoty ( patrz sala przy ogólniaku)
......
...... 30.03.2019, 20:13
nie ma co tych ludzi przekonywać .nikt im nie wmówi ,ze białe jest białe a czarne jest czarne .te typy tak maja .nawet gdyby Sawaryn miał 80%poparcia i tak napiszą że sfałszowane .oni wiedzą najlepiej .tylko nie mogą sie przebic z tym do ludzi .wiec choć na tym forum sie wyżyją
do ....
do .... 31.03.2019, 10:12
Pogarda dokładnie taka sama. Żadne argumenty tercetu nie przekonają, że czarne jest czarne a białe białe. Ale żebyś pisał o sfałszowaniu wyborów przez Sawaryna i to broniąc jego? To dopiero ciekawostka przyrodnicza....
:)
:) 30.03.2019, 22:28
że też ty stosujesz te zasady tylko do swojego guru Sawaryna - a dla PiSu, prezydenta już nie jesteś podobnie bezkrytyczny....
do wielbiciela Sawaryna
do wielbiciela Sawaryna 30.03.2019, 20:48
Wiesz coś o fałszerstwie wyborczym? No fajnie. Bo do tej pory na sesjach ludzie mówili o oszukaniu i obiecankach – jak w Steklnie...

Ale skoro ty o fałszerstwie...
Jury
Jury 30.03.2019, 21:24
Ty fantasta co jeszcze jesteś w stanie wymyślić? Dobrze się czujesz? Co za idiota lepszego dawno nie czytałem. 1 miejsce na podium...
do Jurija:)
do Jurija:) 30.03.2019, 22:26
Jurij - skoro sawaryniarze sami piszą o fałszerstwach, to widać coś w tym jest...
Sprawdzam
Sprawdzam 30.03.2019, 16:06
To samo pisałeś -senior- dwa lata temu ! Że na ocenę przyjdzie czas na koniec kadencji ! I co oceniłeś ? NIE !! dalej smarujesz wazeliną człowieku bez honoru...
szwindel!
szwindel! 30.03.2019, 15:55
.. a wybrany Sawaryn w trybie nadzwyczajnym starą radą mimo wybrania nowej przegłosował kilkudziesięcioprocentowe podwyżki opłat - o których ani słowa przed wyborami nie mówił....
zły
zły 30.03.2019, 13:27
Tylko człowiek taki jak ty może pisać takie bzdury ! No, ale ty masz powód przecież !
Już tu ludzie pisali i na sesji opowiadali jakim to sposobem wybory wygrał p Sawaryn !! Więc nie ośmieszaj więcej tego Sawaryna !
Nie daj Boże , żeby ten człowiek z tymi wickami rządził do końca kadencji !! I mam nadzieję, że nie będzie !
Niech realizuje to co ludziom OBIECAŁ, bo słuchając tego pana mam wrażenie,że nie ma pojęcia o tym co się dzieje w mieście czy gminie !!
Senior
Senior 30.03.2019, 15:04
Zły ale wy tak piszecie nie od dzisiaj tylko od 5 lat i jakoś to mu nie zaszkodziło a jeszcze bardziej wzmocniło jego pozycję -więc mam rację. Piszcie dalej kto komu zabroni robić z siebie idiotę.
szwindel
szwindel 30.03.2019, 15:57
...tak wzmocniło, że miał 17 na 21 radnych a teraz 8 (z czego jedna już oszukana)...
klan
klan 30.03.2019, 15:12
Seniorze Nikitiński, wy nie potraficie czytać ze zrozumieniem?! Toż Sawaryn sam przed wyborami wysyłał bajki na swój temat do tego portalu. Wystarczy kliknąć.
szwindel!!!
szwindel!!! 30.03.2019, 15:58
przecież jemu żadne argumenty nie przeszkadzają - nawet na sesji trzeba ogłaszać przerwę, żeby ochłonął....
po owocach (lub ich braku) ich poznacie
po owocach (lub ich braku) ich poznacie 30.03.2019, 12:07
Ludzie prawdy o nim nie znali. propaganda zrobiła swoje. A wystarczy spojrzeć na mierne wyniki tej beznadziejnej ekipy.
Romek
Romek 30.03.2019, 09:07
Nie ma chetnych na soltysow, co innego radny kasa, wystepy przed kamera, spotkania imprezki za nasze...
do Romek
do Romek 30.03.2019, 11:35
A kto ci zabrania na radnego startować? Startuj będziesz po imprezkach latał :))))
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 30.03.2019, 12:53
PRZY TEJ ORDYNACJI TO SE MOŻE STARTOWAĆ HA HA AH predzej na ksieżyc ha ha ah tam patałachy nawet obwody wyborcze robią pod siebie ha ha ah nie wspomnę o liczeniu głosów ha ah ah
rzeźnik
rzeźnik 29.03.2019, 22:14
rzuciły się prosawarynowe trolle musiało zaboleć co na to spaślak pytam kuźwa co nato spaślak
1
1 30.03.2019, 07:36
Gdzie jest spaślak!!!!!! No gdzie ??
ziomal ajwaja
ziomal ajwaja 29.03.2019, 19:38
a kogo obchodzi jakis podrzedny soltysina z wiochy,pytam sie kogo
ziomal ziomala ajwaja
ziomal ziomala ajwaja 30.03.2019, 16:56
co powiesz na sołtysinę ze Steklinka Gardno jest ze 30 razy większe
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 29.03.2019, 17:18
a kto był dyrektorem PGR-U W GARDNIE ha ha ah niech kandyduje na sołtysa ha ah ah
Woźnica
Woźnica 29.03.2019, 23:35
W tym PGR "pracowała" połowa straży miejskiej,
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 30.03.2019, 09:45
a druga połowa w PGR dołgie ha ha ah
zinedine zidane
zinedine zidane 29.03.2019, 20:19
no i tutaj AJWAJ dawaj konkrety,bo masz rację,przedstaw ludziom tegoż czerwonego dyrektorka-z tego co kojarzę to wielki i gruby?czyżby nie tak,ale chyba ok,Pozdrawiam Ajwaja-bo ma JAJA!!!!!!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 30.03.2019, 09:46
zidan jak napisze to i tak admin usunie ha ha ah

Zostały usunięte antysemickie treści. To nie jest miejsce na sianie nienawiści. admin2
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 29.03.2019, 15:33
https://youtu.be/EHt5MfHku48?l… HA HA AH JAK KTO GO WYBRAŁ? KABARET TO KABATRET HA AH AH
janina z jelenina
janina z jelenina 29.03.2019, 15:20
Po ile u was w gardnie prosięta?
zenek
zenek 02.04.2019, 11:40
Dwa Tellery!!
kos
kos 29.03.2019, 15:34
Chcesz wiedzieć ile jesteś wart? Tylko Sawaryn na ciebie czeka?
WIDZ
WIDZ 29.03.2019, 14:19
Kto wybrał tego ego na sołtysa. To znany pieniacz.
kto nie z Mieciem, tego....
kto nie z Mieciem, tego.... 29.03.2019, 15:08
Póki pienił się na "wrogów" tercetu było dobrze? A teraz nagle same inwektywy? Nieźle to świadczy o sawaryniarzach.
obserwator
obserwator 29.03.2019, 14:32
piszesz o sobie ? ten był 12 lat
marzenka
marzenka 29.03.2019, 11:48
Mina burmistrza w y m o w n a ! Głupio ! Takie manipulowanie ludźmi wychodzi bokiem ,prawda p burmistrzu, taki wstyd !!
sołtys
sołtys 29.03.2019, 10:35
Ciekawe, bo z tego co widać to ostatnio już kilku sołtysów odeszło !
leming
leming 29.03.2019, 15:22
Pis z nimi
Wielkie Halo
Wielkie Halo 29.03.2019, 08:40
Wielka sensacja - sołtys jak chciał zrezygnować to mógł to zrobić wcześniej a nie kilka dni przed zakończeniem kadencji, a teraz ma kolejne 5 minut na tym portalu ( po znicza i banerach). Inni sołtysi np. z Brynek czy Krzypnicy zrobili to w trakcie trwania kadencji, poza tym wiadomo,że zawsze ,,jechał' na plecach radnego,prezesa Grota , Gardnianek i Rady Sołeckiej.
Gardniak
Gardniak 29.03.2019, 10:28
było na odwrót dobrze zrobił nie lizał d jak niektórzy
Z za miedzy
Z za miedzy 29.03.2019, 15:15
Ludzie dobrze wiedzą jak było nie tylko w gardnie!
TW Boleś W.
TW Boleś W. 29.03.2019, 07:34
Heniek Piłat obiecywał że ho ho !!!! Ale Mieczysław to dopiero obiecuje i jeszcze głupio GADA .
Prawda
Prawda 30.03.2019, 07:42
Mistrz świata w bajerze- Mieczysław biję wszystkich na łeb !!!

Pozostałe