Barbarzyńcy roku 2018

  • 31.03.2019, 23:01 (aktualizacja 01.04.2019 12:36)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Barbarzyńcy roku 2018
Ci, który powinni opiekować się murami, basztami i bramami Chojny oraz Gryfina zasługują na miano barbarzyńców. Ginie dziedzictwo kulturowe, a oni wciąż mają ważniejsze sprawy.

W ostatnich miesiącach roku zakończono remonty dwóch krótkich odcinków zabytkowych murów miejskich Chojny. W sumie ok. 160 m. Kropla w morzu potrzeb. W Gryfinie tylko obiecanki.

Kontynuujemy podsumowanie:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/31714,podsumowanie-ubieglego-roku-z-przymruzeniem-oka-tytuly-roku

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Smutna prawda
Smutna prawda 2.04.2019, 08:35
Ginie krzywy las. Jedyny taki "cud" na świecie.. Gryfino nie ma nic poza tym co może turystę zainteresować..
Celowniczy .
Celowniczy . 2.04.2019, 08:05
Po co stawiać mur ? nie lepiej bronić się armatą ???
Pixie
Pixie 1.04.2019, 15:17
Z tego co ja wiem to mur obok LO (przy parku) głównie zniszczono jakos rok lub 2 lata temu podczas rozkopów. Nie zaś wyremontowano.
Alwaro
Alwaro 1.04.2019, 15:14
Z parku w gryfinie tez biorą kamienie z murów i układają sobie w ogródku na niepodleglosci kolo parku i nikt z tym nic nie robi
różnica
różnica 1.04.2019, 12:49
Władze Chojny jednak, w przeciwieństwie do Gryfina, coś zrobiły.
zły
zły 1.04.2019, 08:15
W Gryfinie postawili tabiczki z inf że mur się sypie i jest niebezpiecznie. Odgrodzili to taśmą i finito. Tacy fachowcy i historycy ! Zrobią jeszcze ze dwie wojenki na nabrzeżu i mur się sam rozsypie. A trzeba sobie odsłuchać sesję , na której burmistrz tłumaczy dlaczego nie ratują pałacyku pod lwami ! No szczeny opadają z wrażenia !! Ten pan już się nazywa burmistrz-pomyłka !! Albo jak sami piszą " Mietka całujcie w d.pę, jak Wam pozwoli" bez komentarza
katastrofa
katastrofa 1.04.2019, 08:06
a gdzie o widuchowej??????????
OOOO
OOOO 1.04.2019, 03:14
POWIEM KROTKO WYNOCHA, JEST JUŻ INNE POKOLENIE KTÓRE NIE CHCE NAWET SŁUCHAĆ TYCH BAŁWANÓW WASZA ERA JUŻ DAWNO MINĘŁA
 Fakt
Fakt 1.04.2019, 01:36
Bo burniszcz to człek nieudolny i leń.
Fakt
Fakt 1.04.2019, 17:27
Odwal się od tego nicku
widmo
widmo 1.04.2019, 01:29
Zwykłe zaniechanie.

Pozostałe