Studnia niekompetencji

  • 31.03.2019, 23:07 (aktualizacja 01.04.2019, 13:39)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Studnia niekompetencji
Najwięcej pytań wysłaliśmy w zeszłym roku do zastępcy burmistrza Mieczysława Sawaryna czyli do Tomasza Milera. Niestety duża część pozostała bez odpowiedzi. A były one wysyłane wtedy, gdy czytelnicy chcieli się czegoś dowiedzieć, rozwiązać problem. Widocznie tak się traktuje mieszkańców…

Szczytem było, gdy Tomasz Miler wysłał sprostowanie do artykułu, chociaż wcześniej nie odpowiedział na pytania, które do niego wysłaliśmy. Sprawa dotyczy stopnia palności podłogi w hali sportowej.

 

Kontynuujemy podsumowanie ubiegłego roku:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/31714,podsumowanie-ubieglego-roku-z-przymruzeniem-oka-tytuly-roku

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 03.04.2019, 04:27
Dwa tłuki a gdzie trzeci ciepły klusek?
umigowiec
umigowiec 02.04.2019, 22:54
Jak mu urzędnicy napiszą to wyduka.
nie szaleniec a prowokator
nie szaleniec a prowokator 02.04.2019, 22:47
Dziwne, że ktoś się podszywa pod ajwaja aby dopiec Mietkowi. Widzę w tym prowokację.
skąd wiesz?
skąd wiesz? 03.04.2019, 00:15
Skąd wiesz, że się podszywa? Czyżby było dogadane, że miał nie ruszać?
ajwaj aleluija i do przodu
ajwaj aleluija i do przodu 02.04.2019, 22:42
NIE STUDNIA TYLKO STUŁA ha ha aha niekompetencji ha bha ahy
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 02.04.2019, 22:03

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Pikuś
Pikuś 02.04.2019, 20:49
Oni są tam po to żeby trzepać kasę!!! Działki! Nieruchomości! Prowizje! A wam kmioty gęby zatkać drętwą gadką o nakładach na kulturę... Wojenki na moście.
Fakt
Fakt 02.04.2019, 21:17
Dla nich synekury dla kmiotów igrzyska i podwyżki.Durne barany w zamian wybierają takie cuda
,
, 02.04.2019, 18:20
Na niektóre osoby wystarczy spojrzeć...
smutne!
smutne! 02.04.2019, 12:44
Ta osoba ,na tak wysokim stanowisku, to dla Gryfina bardzo niedobra sytuacja.
klucha
klucha 02.04.2019, 09:52
Po co ma odpowiadać jak łatwiej nie odpowiadać. Żeby odpowiadać to trzeba coś wiedzieć a nie wszystko można zlecić podległym urzędnikom :)))))))))))
fikcja
fikcja 01.04.2019, 20:28
Przestańcie wysyłać ! Mieszkańcy wcale was o to nie proszą !
do reżimowego:)
do reżimowego:) 01.04.2019, 21:16
"głos partii, głosem narodu" - hasło reżimowej Trybuny Ludu - po co w PRL miała być niezależna prasa, jak partyjna gazeta wiedziała lepiej, czego chcą mieszkańcy?
Fakt
Fakt 01.04.2019, 17:32
Za wszystko odpowiada Sawaryn.On zatrudnia i powinien rozliczać
Mirek
Mirek 01.04.2019, 13:51
Brak odpowiedzi na zadane pytanie, jest tez w pewnym sensie odpowiedzia. Świadczy o braku wiedzy i kompetencji...
echo
echo 01.04.2019, 13:38
Studnia i to bez dna!
Małolepszy
Małolepszy 01.04.2019, 12:55
Studnia niekompetencji i świątynia wiedzy buhaahaha
Inwestygator
Inwestygator 01.04.2019, 12:02
Zupełnie nieudolny. Po prostu tragedia. Gościu z jakimś licencjatem i niemowa. Jak nic nie kumał w inwestycjach , tak nie kuma dalej. Powinien sobie ulżyć i nam i ……………. To układ go wyniósł, układ rodzinny. Tylko ugadywania przetargów i kontakty z oferentami przed rozstrzygnięciem przetargów mu wychodzą. Wrzód na tkance miasta. Jest tam jeszcze kulka elementów ale to kręgosłup.
znamię...
znamię... 01.04.2019, 15:20
no te kontakty z oferentami przed rozstrzygnięciem przetargu i zachowanie na konferencji, gdy zadano mu to pytanie a Sawaryn mu nie pozwolił odpowiadać - znamienne....
......
...... 02.04.2019, 06:57
jakie kontakty z jakimi oferentami .proszę o konkret .bo jak na razie to fejk,bez podparcia
sprawdzam leszka wielokropka...
sprawdzam leszka wielokropka... 02.04.2019, 23:19
Czy wiceburmistrz ZAPRZECZYŁ, że był w firmie w trakcie trwania procedury przetargowej?
A czy nie ty rozpowszechniałeś FAKENEWSA o "gigantycznych"sumach, jakie radny Romanicz miał dostawać od... Sawaryna?
To nie gadaj głupot, bo konkret jest taki - że krętactwo zawsze prędzej czy później bokiem wychodzi....
......
...... 01.04.2019, 07:22
przepraszam a gdzie jest ta podłoga ?ja mam do sprzedania szczebel drabiny która przyśniła sie Jakubowi!
:)
:) 01.04.2019, 15:21
zapytaj pewnego ateistę, co całuje biskupa w łapkę...
aaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaa 01.04.2019, 03:29
Ta studnia jest bez dna
?
? 01.04.2019, 01:55
Może zmienił maila?

Pozostałe