Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Najgorsza arteria roku

  • 31.03.2019, 23:19 (aktualizacja 01.04.2019, 14:51)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Najgorsza arteria roku
Ulic i dróg w złym stanie jest wiele. Ale chyba żadną aż tylu mieszkańców nie przedziera się codziennie. I słowo „przedziera” jest tu jak najbardziej na miejscu.

W 2018 roku gmina miała przełożyć kanalizację ściekową i deszczową w ulicy Łużyckiej i co? Odstępując od zadania, jednocześnie niejako zablokowali GDDKiA i urząd marszałkowski. Do tragicznego stanu ulicy doprowadzono podczas przekładania ciepłociągu. Jej stan zostaje na kolejne lata, na wiele, wiele lat. A burmistrz mówił swego czasu o innych planach.

 

Kontynuujemy podsumowanie ubiegłego roku:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/31714,podsumowanie-ubieglego-roku-z-przymruzeniem-oka-tytuly-roku

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszkaniec
mieszkaniec 02.04.2019, 07:29
Gryfino nie ma gospodarza!!!
......
...... 02.04.2019, 06:44
bez przesadyzmu.Nawierzchnia jest kiepska .To trzeba przyznać .Ale nie tragiczna.Ważniejsze jest wybudowanie drugiej drogi alternatywnej do Lużyckiej.Na osi północ południe od baszty jest tylko jedna droga.i tu jest problem
Omijam Gryfino
Omijam Gryfino 01.04.2019, 23:57
A Banie niedługo będą miastem! I już inwestują w nowe drogi polne, ścieżki rowerowe, brukiem wykładają obrzeża , ulice wysprzątane, psy wytresowane nie obsry ..ją trawników, jezioro i plaża w środku miasta , każdy z okna ma piękną panoramę.
A wy w tym Gryfinie się obsr cie !
Korwin mówi , że głup ch jest więcej i dlatego demokracja jest do d... to chyba znaczy , że jak w gryfinie jest więcej ludzi to i głupsze decyzje padają.
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy 02.04.2019, 00:08
A kiedy metro budują?
Mieszkanka Łużyckiej
Mieszkanka Łużyckiej 01.04.2019, 18:52
Jedna mysl jaka mnie nachodzi to taka aby zrobić referendum o odwołanie Burmistrza jeśli on nic nie robi to po co jest. Do wyborów wszystko zrobimy robimy i zrobiliśmy a teraz. Ten co mieszka lub przejeżdża ta ulica wie jakie są koszta remontu auta ale Pan Burmistrz nam za to nie zwróci bo go będzie to obchodzić na najbliższych wyborach.
I co?
I co? 01.04.2019, 18:41
I jajco!
Mechanik Samochodowy
Mechanik Samochodowy 01.04.2019, 18:15
.
Niech Miecio nie naprawia tej drogi !!!
Jest to droga, która wygrała plebiscyt na "Najgorszą drogę w Polsce",
zjeżdżają się kierowcy i jej miłośnicy z kraju aby się nią przejechać ,
i stąd tak duży ruch w naszym mieście :-) :-) :-)
A my mechanicy, mamy dużo zleceń głównie na naprawy zawieszenia,
a jak Miecio ją naprawi, to nam się ukróci (zwolnienia pracowników, bankructwa, upadłości).
.
Never Ending Story
Never Ending Story 01.04.2019, 17:31
Władze jak i rada Gryfina to kompletni idioci!!!
!!!!!
!!!!! 01.04.2019, 11:51
Ulica śmierci.
taa
taa 01.04.2019, 11:32
Ta inwestycja była źle przygotowana. Nawet sypneli się propagandowo. Kto winny? Cykliści i poeci.
ten co liczy
ten co liczy 01.04.2019, 08:15
Co lub kto stoi za tym, że Łużycka jest pomnikiem nieudolności tej ekipy, samo przejście przez ulicę na światłach przy Jedynce grozi kalectwem, muldy niczym na ekstremalnych narciarskich imprezach !
kowal
kowal 01.04.2019, 09:52
TA ulica ma swego właściciela i nie jest nią gmina!
Fakt
Fakt 01.04.2019, 11:46
To gmina blokuje jej remont. Konkretnie Seweryn.
Fakt
Fakt 01.04.2019, 17:21
Odwal się od tego nicku
Wściekła z Łużyckiej
Wściekła z Łużyckiej 01.04.2019, 10:26
A co mieszkańców obchodzi czyja to ulica , nie muszą wiedcieć ; powiatu czy gminy itd. Gospodarzem w tym mieście jest BURMISTRZ ! Już nie pamięta co gadał jak był radnym ? Publicznie mówi,że jest juź stary , czyli demencja ? To co robi na stanowisku burmistrza !?
kaktus
kaktus 01.04.2019, 03:34
Też bym tak zrobił na jego miejscu. Bo to o wybory chodzi. Kto zrobiłby taką rozpierduchę w roku wyborczym????!! To byłoby przecież polityczne samobójstwo!!!!!!!!!!!!
to jesteś krętacz, jakbyś tak zrobił...
to jesteś krętacz, jakbyś tak zrobił... 01.04.2019, 06:37
Kolejne krętactwo - rozwalona droga została, bo gmina nie zdołała przez 3 lata zrobić swojej inwestycji na tej ulicy. A potem dorabiali teorię, że w trosce o ludzi zostawili ulicę w ruinie.
Jakoś właśnie w roku wyborczym robiono drogi i krajowe i wojewódzkie i powiatowe.
Bo ludzie wolą się męczyć widząc postęp. Niż męczyć się od 4 lat z perspektywą dalszych wielu....
ul.
ul. 01.04.2019, 02:11
Bo ta ulica ma kilku gospodarzy.
!!
!! 01.04.2019, 08:39
Ale w mieście GOSPODARZ JEST JEDEN !!! BURMIDTRZ się nazywa !!!!
!?!?
!?!? 01.04.2019, 09:55
Sawaryn jak dowalał burmistrzowi, a przez ostatnie dwa lata przewodniczenia radzie robił to niemal na każdej sesji , twierdził. że mieszkańców nie interesuje kto jest właścicielem problemu a wszystkim powinien zająć się burmistrz, bo od tego jest. To jak się to ma do tego teraz?
Jaki pan taki kram. Jak usunąć smród.
Jaki pan taki kram. Jak usunąć smród. 01.04.2019, 07:39
Ale inwestycję zablokował Seweryn. Inna sprawa, że miała być gotowa w 2017 r. Ale Miler nie nadąża intelektualnie. Tyle pracy. Co robić. Tyle pracy. Może jakiś harmonogram albo konsultacje społeczne na temat pustych terenów inwestycyjnych przy nabrzeżu ?! Już byłi ? O joj. To może jeszcze raz. Może przedszkolaki narysują wizje. Ogłosimy konkurs. Już był ? O joj. To może jeszcze raz.
racja
racja 01.04.2019, 06:38
I była 4 lata temu podpisana umowa, z której nie wywiązala się gmina - blokując innych....

Pozostałe