Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019

Dwa gołąbki na Biedronce

  • 3.04.2019, 18:33 (aktualizacja 04.04.2019 13:45)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dwa gołąbki na Biedronce
Gruchają dwa gołąbki na jednym ze sklepów Biedronka w Gryfinie. Flirtowały pomimo klientów przechodzących tuż obok. Biedronka nad nimi czuwała - można powiedzieć.

Wiosnę widać. Na dworze coraz cieplej. Budzą się uczucia. I widać to nie tylko na przykładzie gołąbków…

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (40)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ecolo
ecolo 4.04.2019, 19:13
Ptakom jak innym zwierzętom trzeba pomagać. Ludzie zawsze szukają dziury w całym. Prawda jest taka że my ludzie coraz miej dbamy o środowisko jakie nas otacza, również ptaki, są one tak samo potrzebne tak jak powietrze do życia.
nauczyciel
nauczyciel 4.04.2019, 14:57
Sądząc tylko po komentarzach artykuł jest bardzo popularny i wzbudza emocje, i na pewno o to chodziło właścicielowi portalu. Zaraz się pewno pochwalą (co czynili w podobnych sytuacjach), że ma kilka tysięcy wejść. Nie cieszy mnie to, ale fakty są takie, że im większa głupotka tym większa popularność. Piszę to bez satysfakcji...
Uczeń
Uczeń 4.04.2019, 20:30
Teraz pewnie będzie podglądał czy ktoś mu kliknął lajka.
to co tu robisz?
to co tu robisz? 4.04.2019, 16:54
prawo rynku- w dodatku wolność wyboru. Tobie też się tu weszło, w dodatku komentujesz - znaczy artykuł RÓWNIEŻ DLA CIEBIE:)
chichot losu
chichot losu 4.04.2019, 14:22
Cudowny artykuł , wprost do nominacji nagrody Pulitzera :)
Pozdrawiam autora- bez sarkazmu
nauczyciel
nauczyciel 4.04.2019, 14:58
Sądząc po komentarzach to co chcieli to osiągnęli.
MR
MR 4.04.2019, 13:58
Największym szkodnikiem tego świata są ludzie. Nasz gatunek tępi inne np. dla pieniędzy, dla sportu, z niewiedzy albo bojąc się o własne zdrowie. Ale najwięcej złego człowiek jest w stanie zrobić drugiemu człowiekowi. Oczywiście gołąb roznosi różne choroby, pomyślmy jednak ile chorób bierze się z jedzenia przepełnionego chemią. Żaden producent nie przyzna się, że truje...
uważam, że
uważam, że 4.04.2019, 13:52
Powinniśmy pokornie schylić łby i pomagać zwierzętom z całych sił za to że gatunek ludzki liczy ponad osiem miliardów a chciwości i zachłanności ludzkiej nie ma końca, na naszych oczach planeta dogorywa, trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć, dzikie zwierzęta z Afryki to naprawdę by się dzisiaj zmieściły na arkę Noego.
taka różnica
taka różnica 4.04.2019, 13:46
Bo to powinno byc zdjecie Jerzego Milera, Tomasza Milera albo Mieczysława Sawaryna. Wtedy byłoby w porządku!
JerzyPrzyjacielMlodzieży
JerzyPrzyjacielMlodzieży 4.04.2019, 13:38
Fascynujący artykuł, szkoda że w 2 zdaniach znajduje sie bład...
dobre
dobre 4.04.2019, 13:45
A ty Miler aż dwa dni nad tym myślałeś? :))))
z
z 4.04.2019, 11:20
Chyba ktoś w "redakcji" pracuje na akord... Czy tam Akor.... :D
k
k 4.04.2019, 11:02
Wczoraj jeszcze były dwa wróble na Żabce, też czuwała.
ZOO
ZOO 4.04.2019, 10:08
filia
zabawne
zabawne 4.04.2019, 01:07
Skoro dziennie publikują po 20 artykułów to i nudzą się znaleźć takie luźniejsze. Choćby po to aby trolle mogły się wyładować, co widać, słychac i czuć :))))))
dobry sposób
dobry sposób 4.04.2019, 00:05
Nagrać odgłos sokoła lub jastrzębia puszczać w pętli co kilka minut i gadziny za kilka dni nie wyjdą z gołębnika a o gruchaniu nie będzie nmawet mowy!
DZIAŁKA
DZIAŁKA 3.04.2019, 23:58
DLACZEGO GOLEBIARZE NIE PRZYJMUJA DO SWOJEJ SWIADOMOSCI, ZE GOLEBIE ROZNOSZA CHOROBY I PASOZYT W TYM KLESZCZE!!DZIALKA MA BYC REKREACJA, A NIE BAWIENIEM SIE W CHOWANEGO Z GOLEBIAMI.ZORGANIZOWAC KONKURS KTO BARDZIEJ PASKUDZI ZIEMIE NA DZIALKACH CZLOWIEK CZY GOLEBIE?ODP.PO ROWNO, BO TE ***A WPROST NA WARZYWA, , A DZIALKOWICZ POD WARZYWA.ZALATWIA SIE DO DZIURAWEJ BECZKI, APOTEM WODY PODSKORNE TYCH TORFIASTYCH ZIEM UZYZNIAJA WASZE WARZYWKA, POTEM MACIE MARCHEWKE DO LOKCIA, Z BIALYMI ROBAKAMI NA WLASNYCH G...CH UPRAWIANA, GDZIE TU EKOLOGIA?!
Jola
Jola 3.04.2019, 23:42
Zastanawia mnie jak można podawać do publicznej wiadomości takie nic nie znaczące treści. Nic nie wnoszą, nic nie ukazują. Jeśli ktoś nie potrafi pisać lub nie znajduje ciekawego tematu na artykuł powinien nic nie pisać i znaleźć temat ciekawy, interesujący, wnoszący coś do gazety, podnoszący jej jakość.
Nie jesteśmy w przedszkolu. Dzieci tego nie czytają, a dorosłych niewiele obchodzą gołębie na biedronce...
gans
gans 3.04.2019, 23:55
Jolu jeśli nie jesteś z konkurencji to nie rozumiem po co to krytykujesz. Jeśli ludzie chcą to czytać i komentować to jest to ich sprawa. Pani Tamara lubi pisać takie tekstu i wiem, że mają wielu wielbilcieli.
500+
500+ 3.04.2019, 21:19
A czy będą z tego dzieci sie pytam?
Knagulec
Knagulec 3.04.2019, 22:41
Ty lepiej uważaj zeby ci czasem dekla nie poderwało
Qrła Pioteł z Halynom
Qrła Pioteł z Halynom 3.04.2019, 21:15
Qrła co to ma znaczyć??? Jakby dwa pedały siedziały i się Ru.... ły to by była inform. A gołąbki!!!???
ciepełko
ciepełko 3.04.2019, 21:05
A dzisiejsza noc jest dobra na spacery we dwoje. Letnia temperatura. Mój termometr pokazuje 16 stopni!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ewa
Ewa 3.04.2019, 21:13
Te 16 to tak średnio na jeża;)
haha
haha 3.04.2019, 21:19
Już minus 16 przecież było :))))))))))))
Ewa
Ewa 4.04.2019, 11:19
Ale powiem ci że te 16 na+ to też nic wielkiego;)
Redaktóry do pośredniaka
Redaktóry do pośredniaka 3.04.2019, 21:03
Dla was widać nie ma roboty w tym mieście. Zwijajcie interes i weźcie się do jakiejś pożytecznej pracy.
romansidło
romansidło 3.04.2019, 21:08
Kolejny artykuł o kamieniu miłości na Międzyoodrzu!
G
G 3.04.2019, 20:49
Siedza i ***ą !
To już nie macie o czym pisać
wolny rynek i wolne media
wolny rynek i wolne media 3.04.2019, 21:06
To czytelnicy decydują co czytają a nie konkurencja igryfino.
Jonh Morgan
Jonh Morgan 3.04.2019, 20:44
Gratulacje dla autora artykułu... Sensacja dwa gołębie siedzą na biedronce... Aż wstyd coś takiego umieszczać na stronie.

Pozostałe