Dzięki tej inwestycji w sposób znaczący poprawi się obsługa mieszkańców – obiecuje dyrektor

  • 04.04.2019, 19:48 (aktualizacja 04.04.2019, 20:57)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dzięki tej inwestycji w sposób znaczący poprawi się obsługa mieszkańców… UG Widuchowa
O wóz asenizacyjny ze zbiornikiem o pojemności 8 m3 wzbogacił się Zakładu Gospodarki Komunalnej w Widuchowej. Modernizację wozu, polegającą na wykonaniu i montażu na podwoziu samochodu ciężarowego IVECO nowej beczki wraz z wydają pompą, wykonało Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne "Pomot” z Chojny.

1 kwietnia 2019 r. wójt gminy Widuchowa Anna Kusy-Kłos dokonała inspekcji ZGK. Jak widać na zdjęciach - Zbigniew Pankiewicz, dyrektor ZGK i wójt nie kryją zadowolenia. Dyrektor zapewnia, że dzięki tej inwestycji w sposób znaczący poprawi się obsługa mieszkańców i zmniejszy się czas oczekiwania na wywóz nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych do oczyszczalni ścieków w Widuchowej.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Goguś
Goguś 10.04.2019, 16:46
Ja proponuje gownowozem wywieść również obecnego dyrektora w szkole Krzywin , razem z panią wójt tworzą zgrany duet po jednej wodzie , ale byłoby w końcu czysto i bez żadnych kombinacji
Mąż
Mąż 09.04.2019, 20:35
amorek 6.04.2019, 11:28
Ach! Co za laseczka z Tej pani Wójt!
Jak byś zobaczył uszy za włosów i zmył makijaż to byś oślicę chwalił .
mieszkaniec
mieszkaniec 07.04.2019, 11:49
Gównowuz jest tylko poczty nie ma a to dzięki pani wójt która nie mieszka na terenie gminy to ma to gdzieś a z awizem do Gryfina gownowozem pojedziemy
amorek
amorek 06.04.2019, 11:28
Ach! Co za laseczka z Tej pani Wójt!
Jan
Jan 05.04.2019, 23:45
Najlepiej byłoby wywieźć tym gownowozem panią wójt do tej oczyszczalni może już nie wróci
Renata
Renata 05.04.2019, 14:41
Pytanie zasadnicze czy oczyszczalnia wytrzyma...
informator
informator 05.04.2019, 14:08
A komora hermetyczna zlewowa jest p. Kierowniku.
telewidz
telewidz 05.04.2019, 09:39
a po co w Widuchowej wóz transmisyjny TVP?
szambo
szambo 04.04.2019, 21:44
a propaganda w gminie pisze że to nowy wóz...śmiech na sali
inspekt
inspekt 04.04.2019, 20:09
Wiele osób znanych z telewizji przechodzi potem do reklamy. Widzę, że Zbysio Pankiewicz z TVP3 wybrał reklamę samochodów asenizacyjnych!
Środowisko
Środowisko 07.04.2019, 23:38
Pan Zbysio niech lepiej zajmie się gospodarką ściekową a nie reklamą. Powinien sprawdzić i przeanalizować ile mieszkańcy pobierają wody / patrz licznik wody/, a ile ścieków tymi szambiarkami wywożą.
Jego obowiązkiem jest dbać o interes "komunalki"i środowiska, ścieki w rowach i jeziorach to zła reklama.
Jak widać bardziej opłaca mu się reklamować szambiarkę. No cóż władze Widuchowej lubią lansować się na wizji, jak?, to nieważne.
zamki na piasku
zamki na piasku 04.04.2019, 20:08
Lady i Pank
Szambelan