Uaktywniali wszystkie zmysły

  • 05.04.2019, 19:34 (aktualizacja 05.04.2019, 19:46)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Uaktywniali wszystkie zmysły fot. ZS Nowe Czarnowo
Tegoroczne "wiosenne biegi przełajowe" postanowiliśmy przeprowadzić w urokliwym Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach. Dziś, 5 kwietnia, pięcioro uczestników zespołów rewalidacyjno-wychowawczych Zespołu Szkół w Nowym Czarnowie wraz z nauczycielami przemierzało szlaki spacerowe i podziwiało bogatą, budzącą się do życia florę i faunę ogrodu.

Wyjazd odbył się w ramach realizacji trzeciej edycji Projektu Aktywizacji Sensoryczno - Motorycznej "Bawię się, doświadczam, rozwijam". Dla naszych podopiecznych był to aktywnie, pożytecznie i niecodziennie spędzony czas.

Poza pokonywaniem trasy i licznych przeszkód terenowych, młodzież doświadczała kontaktu z naturą, uaktywniała wszystkie zmysły, a w przerwach uzupełniała kalorie w zielonym otoczeniu. W doskonałych nastrojach, choć lekko zmęczeni słońcem i marszem wróciliśmy do Nowego Czarnowa.

Chcieliśmy podziękować Pani Dyrektor ogrodu za przyznany opiekunom rabat na wejście do ogrodu! Polecamy wszystkim odwiedziny w Przelewicach, szczególnie teraz, kiedy przyroda zaczyna nabierać kolorów. Pozdrawiamy!!

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (26)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe