Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Niesamowita historia pijanego kierowcy, podpalonego auta i policyjnego pościgu

  • 08.04.2019, 19:11 (aktualizacja 08.04.2019, 20:24)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Niesamowita historia pijanego kierowcy, podpalonego auta i policyjnego pościgu
Wręcz nieprawdopodobna wydaje się historia pijanego kierowcy zatrzymanego na ul. Armii Krajowej w Gryfinie w niedzielne popołudnie. Został dwa razy złapany, a w międzyczasie podpalono mu samochód.

Było niedzielne popołudnie (7 kwietnia 2019 r.) godz. 15.56, gdy w Gryfinie na ul. Armii Krajowej policjanci zatrzymali do kontroli samochód marki Mitsubishi Outlander. Okazało się, że 46–letni mieszkaniec gminy Gryfino ma aż 3 promile alkoholu we krwi. Został zatrzymany i przewieziony do Komendy Powiatowej Policji przy ul. Policyjnej.

W międzyczasie mężczyzna poprosił partnerkę o zaopiekowanie się jego samochodem. Auto zostało… podpalone...

Wieczorem policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego na ul. Policyjnej próbowali zatrzymać tegoż samego kierowcę w… samochodzie marki Mitsubishi Outlander. Mężczyzna nie reagował na sygnały świetlne. Po krótkim pościgu został złapany. Zatrzymany znieważył policjantów. Miał już prawie 3,3 promila alkoholu we krwi.

Odpowie teraz nie tylko za jazdę pod wpływem alkoholu. Za drugim razem doszło przewinienie dotyczące jazdy bez uprawnień (wcześniej zatrzymano mu prawo jazdy) oraz niezatrzymanie się do kontroli i znieważanie policjantów.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

beny
beny 10.04.2019, 06:17
policja nie cofa uprawnień ,lecz kieruje do odpowiedniego organu administracyjnego.
Na stacji paliw zawsze jest przed oczami alkohol
Na stacji paliw zawsze jest przed oczami alkohol 08.04.2019, 22:42
Jeśli po pierwszym złapaniu delikwenta samochód został podpalony to jak drugi raz mógł nim jechać pijany ?
Ktoś tu mataczy.
Dlaczego jeździł po pijaku , czy żona maczała w tym palce i doprowadziła go do tego stanu ?
Facet nie będzie płakał jak baba tylko idzie się nachlać , częste.
gaśnica samochodowa
gaśnica samochodowa 09.04.2019, 09:11
A skad wiesz, że ma żonę?
Knagulec
Knagulec 08.04.2019, 22:30
Dobrer
knagulec
knagulec 08.04.2019, 22:54
nie podszywać się pod knagulca bo was dojdę
Jozin
Jozin 08.04.2019, 21:41
Brawa dla tego czujnego policjanta 👏
Pikuś
Pikuś 08.04.2019, 20:24
No to gość lepszy od Kozaka! Ale może i układy ma lepsze? Co tam redakcjo z naszym radnym? Temat przepadł jak kamień w wodę.
ogień w samochodzie
ogień w samochodzie 08.04.2019, 20:12
Może nie do tej kochanki zadzwonił przez pomyłkę?
!!
!! 08.04.2019, 20:04
I jak się tu potem dziwić, że ludzi na pasach przejeżdżają!!!!!
po prostu
po prostu 08.04.2019, 20:04
Ułańska fantazja faceta bez mózgu!

Pozostałe