Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Mistrzyni parkowania

  • 08.04.2019, 20:41 (aktualizacja 08.04.2019, 21:50)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Mistrzyni parkowania fot. czytelnik igryfino
-I jak tu wejść na chodnik?! - zastanawia się nasz czytelnik i przysyła zdjęcie. Tym razem mamy do czynienia z mistrzynią parkowania.

Zaparkowane auto uniemożliwa pieszym swobodne  i bez przeszkód wejście z pasów na chodnik.

Przedstawiona na zdjeciu sytuacja mieła miejsce dzisiaj w Moryniu niedaleko Urzędu Miejskiego.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Piotruś
Piotruś 10.04.2019, 19:03
Pszepraszam mam pytanie: czy księżna to rzona czy kochanka ksiendza?
księżna
księżna 10.04.2019, 11:24
byście się wstydzili, taki poważny portal pisać takie bzdury, dobrze ze jest monitoring - juz wiedzą w gminie kto cykał zdjęcie
książe
książe 10.04.2019, 15:03
Przypominam gminnej ksieznej ze prawdziwa Ksiezna ma dlugie włosy,jest smukła i co najwazniejsze inteligentna a ty cóż,włosy krótkie,zmarszczki,celuit co do inteligencji to tyle opinii ile mieszkańcow tej wiejskiej gminy jednym słowem 500+
lowca księżniczek
lowca księżniczek 10.04.2019, 14:32
księżna,luzuj majty i daj sobie siana.Kto cykal to cykał liczy sie tylko to kto tak"pieknie" zaparkował.Mistrzyni bu ha ha ha ah
gumowiec
gumowiec 09.04.2019, 20:14
Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komendzie może uratować ten kraj. Dlatego, Ja wciąż postuluję - przegumować całą Polskę - od morza do Tatr.
pasowiec
pasowiec 10.04.2019, 14:37
O przepraszam,jak auto stoi na pasach to o gumowaniu nie ma mowy jak już to tylko pasowanie,pasowanie podgrzbietowe czyni cuda
plebs
plebs 09.04.2019, 16:37
Józek musi odejśc
skald
skald 09.04.2019, 16:35
Ludzie zejdźcie z drogi, bo listonosz jedzie
Ciężka jest od listów torba listonosza dziś
Ludzie zejdźcie z drogi, bo listonosz jedzie
Może ktoś na ten list czeka kilka długich lat
Dostanie go może dziś

Ludzie listy piszą, zwykłe, polecone
Piszą, że kochają, nie śpią lub całują cię
Ludzie listy piszą nawet w Moryniu
Listy szare, białe, kolorowe
Kapelusz przed listonoszem zdejm
pogromca patologii
pogromca patologii 09.04.2019, 16:30
patologia w Moryniu kwitnie niczym rzepak na wiosnę
Poldek
Poldek 09.04.2019, 16:26
Widzę ludzie za mało zajęcia mają,dużo wolnego czasu na zajmowanie się ***mi. 500plus robi swoje hehe.
szeryf mirek
szeryf mirek 09.04.2019, 16:25
ciekawe czemu nikt nie robi zdjec strazakowi z naprzeciwka przyjezdzajacego na sniadanie swoja 4 oska. znak 3.5t go nie dotyczy czy ma problemy ze wzrokiem bo wszystko na to wskazuje
Patrz na znaki
Patrz na znaki 10.04.2019, 09:22
Ponieważ od dawna nie ma już zakazu a znaki zostały zdemontowane. Jest tylko ograniczenie do 40. Nie ma zakazu wjazu dla ciężarówek
szeryf mirek
szeryf mirek 11.04.2019, 09:08
widze ze nie znamy przepisow parkowanie pojazdem powyzej 3.5t w terenie zabudowanym tylko w wyznaczaczonych do tego miejscach. takze co sie flecie udzielasz jak nie znasz przepisow. dziekuje
szara eminencja
szara eminencja 09.04.2019, 16:08
Cholera jasna! Won mi tu stąd, jeden z drugim! Będzie mi tu auta się czepiałł! Panie! Tu nie jest salon samochodowy! Tu jest magistrat! Ja… Ja tu mięso mam!
Morynianka
Morynianka 09.04.2019, 15:39
Nie zauważyłam wzmożonego ruchu pieszych w moryniu
OKO
OKO 09.04.2019, 15:27
Autem przyjechała sekretarko-sprzątaczka z UM. Mam dowody w formie zdjęć.
Lawer
Lawer 09.04.2019, 18:46
https://mojafirma.infor.pl/mot…
Twój Pan
Twój Pan 09.04.2019, 18:59
Buraku moryński co ty tu wklejasz,puknij się w czółko
rybak
rybak 09.04.2019, 10:39
a czemu ujawniła to jakaś baba czy ktokolwiek, a nie Policja , która powinna przysolić mandat i po problemie? Auto stoi w mieście, żadne słuzby nie patrolują tego miasta?
Panoramiks
Panoramiks 09.04.2019, 07:46
To tylko jakieś dziwne pasy w osadzie galijskiej nazywanym moryń .Listonosz ,pewnie miał coś ciėżkiego do zaniesienia i stanął jak najbliżej ale galowie z Morynia nie rozumieć tego i robić mu zdjęcie :)
Asterix
Asterix 09.04.2019, 08:59
Pasy to święta rzecz wprowadzona jeszcze w czasach druidów i trzeba je uszanować.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 09.04.2019, 05:22
To tylko sekretarka pana burmistrza
Jessica
Jessica 09.04.2019, 00:12
Listonosz zawsze dzwoni dwa razy.
🙂
🙂 08.04.2019, 23:29
To auto listonosza
Ludzie to mają problemy z nadwagą
Ludzie to mają problemy z nadwagą 08.04.2019, 22:03
Wciągasz bebzun i wchodzisz.
głupia
głupia 08.04.2019, 22:00
Mistrzyni debilizmu,
Admin
Admin 08.04.2019, 21:54
To jest auto naszego listonosza
Walduś
Walduś 09.04.2019, 16:12
Dla ciebie Admin-Pana Listonosza,kumasz cycu?
🤣🤣
🤣🤣 08.04.2019, 21:53
To nie baba
women
women 09.04.2019, 09:00
Baby to masz w nosie!

Pozostałe