Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

"Świnia z krową znacznie więcej dziś dostanie" - nauczyciele nagrali piosenkę

  • 09.04.2019, 23:42
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
"Świnia z krową znacznie więcej dziś dostanie" - nauczyciele nagrali piosenkę
"Jeśli liczyć chcesz na cuda, to na pewno drogi belfrze nie w oświacie. Tylko obietnice i frazesy tanie. A jak przyjdzie co do czego, świnia z krową znacznie więcej dziś dostanie" - to słowa refrenu piosenki, jaką śpiewają nauczyciele z Gliwic. Melodię "zapożyczyli" ze znanego utworu Maryli Rodowicz "Ale to już było".

Nauczyciele śpiewają m.in.: "Pasją się nie najesz, w misję nie ubierzesz. Powołanie cię na pewno na wakacje do Chorwacji nie zabierze".

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (86)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Czy potrzebujesz pożyczki
Czy potrzebujesz pożyczki 15.04.2019, 17:49
Witam,

Czy potrzebujesz pożyczki dla swojej firmy, firm, inwestycji LUB na własny użytek? Nasza oferta zapewnia pożyczki o niskim oprocentowaniu 3%. Czy myślałeś o uzyskaniu kredytu? Prawdopodobnie odrzuciłeś swój lokalny bank? ODPOWIEDŹ O WIĘCEJ INFORMACJI PRZEZ: [email protected]> Więcej informacji o naszej usłudze.

Dzięki i niech Bóg błogosławi.
Michael Francis.
[email protected]
Gosc
Gosc 12.04.2019, 22:53
Po co ci nauczyciele ?! Jak dzieciaki i tak uczą się samo oni potrafi tylko zadawać ! A potem trzeba siedzieć z dzieciakami i im pomagać bo nie wiedza jak rozwiązać zasanie bo pani nawet nie raczyła wytliamcuc !
Rolnik
Rolnik 14.04.2019, 08:27
KOD się skompromitował skończył ludzie zrozumieli że to stado debili to POwcy poszczuli nauczycieli .Mądry wie że odrazu wszystkim nie da rady dać ale to tylko kolejny bezczelny krok bandy idiotów z PO żeby zniszczyć PIS bo niemcy czekają żeby zniszczyć i kupić Polskę .Każda gazeta w Polsce jest z niemieckim kapitałem telewizja ??Tylko TVP zostało reszta to żydzi i niemcy oczywiście .Nauczyciele mogliście to zrobić w 2020 poczekać na odpowiedni moment a, wy jak dzieci teraz chcecie i koniec .Nowe pokolenie nauczycieli już inne niż kiedyś nie wyobrażam sobie śwp.Pana Eckerta z Korczaka śpiewającego tę piosenkę oj świat na głowie staję:(
Gość 1
Gość 1 12.04.2019, 22:50
Co za głupoty! Zarabiają normalnie co oni chcą podwyżki by innym dali s nie nauczycielom .... i fak maja za dużo . Pół lekcji gadają
ci w sejmie - to w ogóle nie gadają...
ci w sejmie - to w ogóle nie gadają... 12.04.2019, 23:05
Ale to PiS w 2011 pisał w swoim programie, że bez podwyżki 2500 - to nie można mówić o poprawie sytuacji...
listonosz
listonosz 12.04.2019, 19:38
Ludzie listy piszą...
"Nauczyciele śpiewają, robią z siebie pajaców, parodię z własnego zawodu. Szkoły otrzymały nakazy nagrania piosenek, a Ci dorośli przecież ludzie wykonują polecenie ZNP. Co oni z siebie zrobili, co zrobili z zawodu nauczyciela. Śmiech i żenada. Uczniowie patrzą i wyją ze śmiechu!"


"Uczniowie zapamiętają te wszystkie popisy, muczenie, ryki, kwiki. Jest wysoce prawdopodobne, że w szkołach będą one rozbrzmiewać jeszcze długo po strajku nauczycieli, gdy ośmielona przykładem młodzież zechce tak reagować na widok niektórych przedstawicieli "grona pedagogicznego".



"Nie wyobrażam sobie moich nauczycieli z podstawówki i szkoły średniej, łażących na czworakach,śpiewających durne piosenki w czasie,gdy zdawaliśmy egzamin lub kiedykolwiek! Mieli godność i autorytet. Cudów nie zarabiali"

Matka trojga dzieci
Matka trojga dzieci 11.04.2019, 23:07
Dlaczego nauczyciele z Gryfina chodzą po sklepach, do kina?! W godzinach pracy czy strajku powinni być w miejscu pracy!!! Zamiast uczyć dzieci to zajmują się polityką. W Gryfinie w samorządach jest najwięcej nauczycieli!!! Na to mają czas i na korepetycje. Rozliczać ich z wyników nauczania, czyli jak dzieci nauczyli. Po wynikach egzaminów będziemy wiedzieć. Znowu będzie jedno z ostatnich miejsc w Polsce!
1500 plus:)
1500 plus:) 12.04.2019, 00:30
A może zamiast ty "matko trojga dzieci" latać po sklepach i kinach "w godzinach pracy" - dopilnowałabyś dzieci, żeby lekcje odrabiały?
Wtedy ani korepetycji nie kupisz (oczywiście idziesz do oficjalnej firmy, która do rachunku doliczy podatek, prawda;)) ani na egzaminach ostatnich miejsc nie zajmą?

Bo jeśli myślisz, że ci najlepsi w ogóle nie uczą się w domu, to faktycznie za dużo po sklepach ganiasz....
Pikuś
Pikuś 11.04.2019, 14:40
Ja straciłem szacunek do nauczyciela Kozakiewicza. Jeździ pijany, z pasażerami i teraz przez próbuje się wyłgać że niby to tylko raz się zdarzyło... Raz to dał się złapać! Dodatkowo wykorzystuje swoją pozycję i znajomość wiadomo z kim żeby sprawie ukręcić łeb. Nawet radnym nie udzielają informacji... Gość bez twarzy i honoru. Zero szacunku.
cz
cz 11.04.2019, 14:04
Przepraszam moich byłych nauczycieli , ale straciłem szacunek dla Was o zaufaniu nie wspomnę ...! I niech pan Broniarz nie używa słowa ,, Nasze Dzieci ,, , bo dzieci są RODZICÓW i wara od nich ...!
wszystkie dzieci nasze są... Ale niektóre BARDZIEJ...
wszystkie dzieci nasze są... Ale niektóre BARDZIEJ... 11.04.2019, 17:35
"Dzieci polityków, NASZE dzieci są zdolne i wykształcone i znają języki" - tak rzeczniczka rządu PiS skomentowała błyskawiczną karierę Kacpra Kamińskiego...
Nawet poseł PiS Cymański nawoływał, żeby pani rzecznik nie przesadzała, bo jest wiele dzieci zdolnych i wykształconych, a polityka rodziców nie powinna wpływać na karierę dzieci...
hańba
hańba 11.04.2019, 13:48
Ale fajnie , ale klawo ...! Od samego rana kawka , herbatka , ciacho -- pierdu , pierdu z koleżankami - potem sklepik , zakupy a może basenik - STRAJK , STRAJK , a potem domek !!! UF,uf , ach - ciężko nam , aż ,, STRACH ,, ....!!! Jeszcze Polska nie zginęła ....!
Pioter
Pioter 11.04.2019, 13:27
Ja bym im kasy za lipiec i sierpien nie wypłacał skoro mają wolne.
ewa
ewa 12.04.2019, 23:20
tobie za urlop też nie płacą? Policz sobie, ile to czasu te 26 dni urlopu.
przykre
przykre 11.04.2019, 12:18
Poniżej jakiejkolwiek krytyki ...! Przynajmniej , ten ,, niby ,, strajk obnażył prawdziwy stan intelektualny dużej części nauczycieli a zwłaszcza ich pseudo działaczy ZNP !!!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 11.04.2019, 06:38
dopłaty do swiń krówek są z unii ha ha ah wiecie ile po drodze jeszcze baranów trzeba nakarmić co produjkują tylko gowno i CO2 ORAZ STOSY PAPIERÓW krówki to na halah i koszer mieso tak polscy biali murzyni robią na arabów i zydów w zamian za dotacje a swinie produkują koncerny duńskie kazda krówka musi mieć kolczyki i paszport ha ah bo po śmierci granicy nie przekroczy ah ah ah nawet województwa ze swiniami podobnie jak czytam te komentarze idiotów co nie maja zielonego pojecia o obecnej pracy na gospodarstwie to mi się płakać chce ze śmiechu akurat znam takich co maja krowy bębzona u nich nie uświadczysz bo nie mają czasu nawet jeść o normalnych porach tylko w biegu
Obrażają rolników a ich mięsko jedzą
Obrażają rolników a ich mięsko jedzą 11.04.2019, 00:23
.
Woda pod ciśnieniem żeby maciory i ***y nauczyć kultury,
chyba nigdy nie pracowaliście i nie byliście w oborze, - smutne i żałosne,
żal mi was, co niektórzy tak jak ja mam 3 fakultety i więcej - przeskoczyliście sami siebie.
.
A dyrektor ze szkoły w której nie odbyły się egzaminy zarabia 120 tyś,
to przemawia do wyobraźni,
czyli w oświacie można zarabiać przyzwoicie,
trzeba też się przyzwoicie ZACHOWYWAĆ !
.
A dopłaty dla rolników mają być z UE
.
fuuuuj!
fuuuuj! 12.04.2019, 00:33
oświadczam ci, że nigdy w życiu "mięska" żadnego rolnika do ust nie wezmę, tak jak do tej pory ten "zaszczyt" mnie omijał...


Obrażają rolników a ich mięsko jedzą Wczoraj, 00:23
***u gruby
***u gruby 11.04.2019, 01:41
Jesteś pewien , że jemy polskie mięso? To polskie po którym szczury biegają jedzą ruskie i ukraińce,
Natomiast Polacy jedzą mięso z Brazylii Rumuni Bułgarii.
Gdyby Polacy jedli to mięso to doplaty nie byłyby potrzebne.
Żart
Żart 11.04.2019, 01:25
Dopłaty bierzecie garściami z UE a kto je oddaje ? Wszyscy.
Rolnicy degradują środowisko, mordują.
Bebzony mają jak słonie od lenistwa i oglądana telewizji.
Zlikwidować te śmierdzące chlewnie, obory i niech rosną w końcu drzewa bo już na wsi ani zwierze ani człowiek nie ma gdzie się schować tak piź dzi.
Głupie pomysły jak dopłaty do górnictwa i tego wegla śmierdzącego.
Zapewniam , że rządzący nie palą węglem, ani ekogroszkiem , który też jest zwykłym węglem ale idiotów z ludzi zrobili dopisali eko i wieśniaki myślą że jest ekologiczny.
Chleba i godności
Chleba i godności 10.04.2019, 23:00
Brawo!

Nigdy więcej wojny i kaczyzmu!
rodzic
rodzic 10.04.2019, 22:24
Świnie są więcej warte niż wy. Jesteście podli. Zastraszcie Tych, którzy nie chcą strajkować, wasze poparcie to nie wszyscy wy i wasze rodziny, wasze zachowanie to niżej poprawnego Dzieci się przez was gubią, a później zadania będą do domu. Moralnie jesteście na glebie. WON !!!!!!!!!!!!!!
...
... 10.04.2019, 22:23
Bo krowie się należy, rolnik ma prace przy krowie co dzień w każde święto i w każdej chorobie, a nie trzy miesiące wolnego w roku
Rolnikom się nie należy całe życie ich utrzymujemy.
Rolnikom się nie należy całe życie ich utrzymujemy. 11.04.2019, 01:32
Co ? dajesz żryć i dalej sama stoi , albo na łące się pasie. Co ty z tą krową robisz chyba , że o kimś innym mówisz?.
Nawet twój biedny pies w niewoli przy budzie resztki po tobie wyżera a tobie rośnie kapeć jak tej krowie.
Krowa +
Krowa + 10.04.2019, 22:20
Dość pracy za grosze", „Bez nas sądy nie istnieję". Z transparentami tej treści pracownicy szczecińskich i stargardzkich sądów ustawili się dziś wo godz. 15.45 przed gmachem przy pl. Żołnierza Polskiego. Danuta Jędrowska, przewodnicząca szczecińskiego oddziału Krajowego Niezależnego Związku Zawodowego „Ad Rem” odczytała żądania.

- Domagamy się podwyższenia naszych wynagrodzeń o 800 zł. Chcemy również zmian w ustawie o pracownikach sądów.

Przypomnijmy, że pracownicy administracyjni sądów i asystenci sędziowscy w całej Polsce protestowali już w styczniu żądając tysiąc złotowej podwyżki. Wtedy obiecano im 200 zł - o tym, w jaki sposób i skąd wygospodarować pieniądze na wypłatę pozostałej sumy, miano zdecydować później.

- Niestety rozmowy wciąż trwają i jak na razie nie widać żadnych ich efektów - przyznaje Danuta Jędrowska, która pełni również funkcję wiceprzewodniczącej zarządu krajowego związku.

Dlatego pracownicy sądów znów wyszli na ulice. Chcą przypomnieć decydentom, że na początku roku, kiedy w ramach protestu nie przychodzili do pracy (masowo idąc na chorobowe) odwołano mnóstwo rozpraw. W wielu sądach w kraju praca była całkowicie sparaliżowana. Dziś ostrzegają, że sytuacja może się powtórzyć.

- Będą dalsze akcje - obiecuje przewodnicząca Jędrowska
co jest kurde
co jest kurde 10.04.2019, 22:16
Przecież oni najgłośniej krzyczeli , że nie są Polakami.
Zawsze po niemiecku śpiewali w Gliwicach
Jola
Jola 10.04.2019, 22:08
Strajkują, aby znaleźć czas na śpiewanie i zabawę. Widocznie tak źle z nimi nie jest. Podczas strajku nie powinni występować i publikować swoich nagrań. Takimi śpiewankami mogą się zająć w czasie wolnym od pracy czy strajku.
Lulek
Lulek 10.04.2019, 18:27
Oby jak naszybciej udalo sie wyeliminowac tych ludkow z zawodu nauczyciela.
Obst
Obst 10.04.2019, 17:52
żałosne słowa - dziwię się takim nauczycielom, że pisza takie piosenki.Gdzie są dziś PRAWDZIWI nauczyciele , co nie daja się poniesc politycznym zapędom udjącym walke o ich byt?
Frucht
Frucht 10.04.2019, 18:18
Padli z głodu. I czekania na łaskę jaśnie państwa z rządów (wszystkich opcji od 1945) którym wielkie nagrody "te pieniądze się należą" - tylko nauczycielom nigdy się nic nie należało....

Pozostałe