Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino

Zaplanują zmiany w budżecie i plany pracy komisji

  • 10.04.2019, 09:09
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zaplanują zmiany w budżecie i plany pracy komisji
Dziś 10 kwietnia 2019 r. kilka minut po godz. 9 w Urzędzie Gminy Widuchowa, ul. Grunwaldzka 8 (sala konferencyjna) rozpoczęły się obrady VI Sesji Rady Gminy Widuchowa. Poniżej przedstawiamy porządek obrad sesji.

Porządek obrad

Sprawy organizacyjne

I. Otwarcie VI Sesji Rady Gminy.

II. Stwierdzenie quorum.

III. Przedstawienie porządku obrad.

IV. Przyjęcie protokołu z V Sesji Rady Gminy.

Sprawozdanie Wójta Gminy i informacja Przewodniczącego Rady

V. Sprawozdanie Wójta Gminy z działalności w okresie od 15 marca 2019 r. do 10 kwietnia 2019 r. wraz z informacją o wykonaniu uchwał rady.

VI. Informacja Przewodniczącego Rady o przebiegu pracy Rady w okresie międzysesyjnym.

Podjęcie uchwał

VII. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie uchwalenia zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Widuchowa (druk nr 1).

Projekt uchwały zostanie dostarczony na posiedzenie komisji.

VIII. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany budżetu Gminy na rok 2019 (druk nr 2).

IX. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przyznania dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków (druk nr 3).

X. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zatwierdzenia rocznego planu pracy Komisji Rewizyjnej na rok 2019 (druk nr 4).

XI. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zatwierdzenia rocznego planu pracy Komisji Skarg, Wniosków i Petycji na rok 2019 (druk nr 5).

Interpelacje, zapytania, wnioski

XII. Interpelacje i zapytania radnych.

XIII. Informacje o odpowiedziach udzielonych na interpelacje i zapytania.

XIV. Wolne wnioski.

XV. Ustalenie terminu VII Sesji Rady Gminy Widuchowa.

XVI. Zamknięcie obrad.

Sesję na żywo można obejrzeć tu:

https://www.youtube.com/channel/UCII2MzXY76TQ9bIIXSSNoJg/live

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

oburzony
oburzony 16.04.2019, 08:19
Plany wybrańców tylko planami...pozostają. Mieszkańcy oczekują konkretów. Otwarcie poczty w Widuchowej jak widać przerasta ich możliwości. Z pocztówką i za znaczkiem ludzie jeżdżą do Gryfina. Temat , który rozwija się w czasie jazdy powinna wysłuchać gospodyni tej nieudolności z jej strażą przyboczną.Ludzka cierpliwość się kończy. Czas zwrócić się w tej sprawie do Szczecina.
bis
bis 14.04.2019, 21:38
Szkoda że Pan. Michał nie chciał wracać na stanowisko .
Po prostu mądrzy ludzie dadzą sobie radę w każdej sytuacji i miejscu.
Popadamy w skrajność -zero gazu dla gminy a w koło wszyscy będą mieli przyłącze ,małe inwestycje -coraz gorzej w urzędzie ,kluby upadają ,strażacy coraz gorzej z autami i sprzętem autobusów brak można wiele przytaczać faktów ,itd. to świadczy o nas co wybraliśmy .
A przed wyborami jaka to wspaniała rodzina córki ,mąż spacery zdjęcia itp. władza uderzyła .
Proszę Państwa przeżyjmy na oczy w koło się z naszej gminy śmieją a to jest wstyd dla nas i o nas świadczy .
człowiek w potrzebie
człowiek w potrzebie 13.04.2019, 15:22
Jeśli wybrańcy z miłościwie panującą wójt nie potrafią wprowadzić w soboty i niedziele autobusów do Gryfina i otworzyć poczty to niech dobrowolnie odejdą od korytka. To co jest na co dzień potrzebne mieszkańcom gminy oni lekceważą to za co biorą pieniądze?
Polka
Polka 12.04.2019, 22:18
Niech oni lepiej zaplanują zmianę wójta to bedzie najlepsze rozwiazanie
jagna
jagna 11.04.2019, 09:45
Oj brakuje w tej radzie człowieka mocnego w SŁOWACH ,jestem przekonana że taka osoba doprowadzałaby akk do szaleńczej furii a tak ma kobieta przewagę bo dużo mówi lepiej gorzej ale mówi !!!!!!!!!!!!
Hhh
Hhh 10.04.2019, 16:53
Jakie te wasze komentarze są żenujące wszystkie aż brak słów
Ojojoj
Ojojoj 10.04.2019, 23:20
Komentarze nie byłyby żenujące gdyby Pani wójt nie była żenująca
Żenujące
Żenujące 10.04.2019, 16:40
Ktos taki wójtem ? To możliwe tylko w Polsce
Ja wiem
Ja wiem 10.04.2019, 12:33
Myślę, że się boi Radnej Hasiuk, i chyba jej nie lubi ?!! stąd takie zachowania, złość r....m odbiera.
rewizyjny
rewizyjny 10.04.2019, 16:41
oj boi się boi bo gdyby nie bała to by jej tak nie atakowała. Zresztą gdyby się nie bała to by nie było problemu z przyjęciem radnej Hasiuk do rewizyjnej. Za dużo mogłaby nauczyć nowych radnych.
też
też 10.04.2019, 16:34
złość to piękności szkodzi
Czy  Pani weie? !!!
Czy Pani weie? !!! 10.04.2019, 12:27
Czy p.Wójt toczy prywatną wendettę z p.Hasiuk. Na zwykłe pytanie, taka tyrada i inwektywy, "nie wie pani", gdzie pani wiedza, co pani wie, powinna pani to wiedzieć ... Przecież niedługo strach będzie zadać jakiekolwiek pytanie, aby dowiedzieć się o swojej niekompetencji, chyba że wcześniej pytanie będzie wyuczonej i spodziewana odpowiedź. Myślę, że powinien tym zająć się Pan Wojewoda, bo robi się to coraz bardziej żenujące i zagrażające demokracji. A jeżeli chodzi o dzielenie radnych, to niech P.Wójt sięgnie pamięcią do I, II, III sesji., co zrobiła razem ze "swoimi" radnymi z radnymi "opozycyjnymi".
Zniesmaczona
Zniesmaczona 10.04.2019, 21:57
To już naprawdę staje się niesmaczne ze strony wójt. Tak jak na ostatniej sesji dała popis z tymi kwiatami na przeprosiny .
Brawo za okazanie klasy pani wójt !!!!
Tak mi się wydaje że to jest właśnie wendetta za poprzednią kadencję.
Pytam. Czy ta wendetta do pani radnej Hasiuk to jest dla pani wójt priorytetem w tej kadencji ??? Nie ma nic innego do zrobienia w naszej gminie ???
zero
zero 10.04.2019, 12:40
komuchów stac tylko na takie odpowiedzi!!! kompromitacja
zapracowana
zapracowana 10.04.2019, 11:09
VI Sesja i szósta dieta za Sesję plus za komisję oj pracują,pracują na święta.
Księgowa
Księgowa 10.04.2019, 14:42
I jakoś diet zryczałtowanych nie zamierzają wprowadzić !
Panie Przewodniczący Dariuszu tak Pan w poprzedniej kadencji naciskał na diety zryczałtowane, a teraz mając możliwość dlaczego ich Pan nie wprowadza? Odpowiem!
Bo Pan i Pana radni z opcji rządzącej byście po prostu byli bardzo a to bardzo stratni finansowo.

A radny Kulka cały czas mówi , mówi i jeszcze raz mówi ... „ bycie radnym to funkcja społeczna, a nie nastawiona na uzyskiwanie dochodów ... „
słucham sesji
słucham sesji 10.04.2019, 10:00
Pan Mańkowski nie tylko jest sołtysem dodatkowo ale i posłem jak to kolega radny zauważył.
organista
organista 10.04.2019, 12:41
zdradził prawicę...wstyd
przerwa
przerwa 10.04.2019, 09:55
Pani wójt ubrała swój żółty kubraczek! A to zdjęcie jest zakłamane
krakwa
krakwa 10.04.2019, 09:53
Radny Kulka dobrze mówi o tych komntarzach w internecie. Nikogo nie obchodzi czyja droga a wójt powinna sie tym zająć i próbować wyważać dzwi.
Sokrat Tatarnikow
Sokrat Tatarnikow 10.04.2019, 09:50
Ulica radnych mówi że jest mniejszość?
cert
cert 10.04.2019, 09:48
Kto pani radnej to dał?
cert
cert 10.04.2019, 09:47
O jaki portal pani radna chodzi?
Sokrat Tatrnikow
Sokrat Tatrnikow 10.04.2019, 09:26
Te moikrodotacje do 5 tysi to trochę mało pani wójt co?
Sokrat Tatrnikow
Sokrat Tatrnikow 10.04.2019, 09:25
Czyli wóz transmisyjny TVP na 1 kwietnia to nie był prima aprilis?
Sokrat Tatrnikow
Sokrat Tatrnikow 10.04.2019, 09:23
A gdzie dyplomy dla nowych sołtysów?
Mieszkanka
Mieszkanka 14.04.2019, 10:10
Dyplom to tylko dla tych co coś robią a nie dla tych co wchodzą wójtowej w .... Np.sołtys Krzywina
paliczka
paliczka 10.04.2019, 09:22
70 lat pożycia małżeńskiego w Żelechowie to naprawdę godne odnotowania!

Pozostałe