Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Zatrzymują do kontroli

  • 10.04.2019, 12:11
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zatrzymują do kontroli
Wyrywkową kontrolę przeprowadza dziś policja koło cmentrza Żołnierzy Radzieckich w Chojnie. Kierowcy pamiętajmy ręce na kierownicy i uśmiech. Jak wyjechaliśmy to znaczy, ze njaprawdopodobniej wszytko jest w porzadku.

Pamiętajmy, że policjant ma prawo poprosić nas o pokazanie zawartości bagażnika oraz ocenić stan techniczny samochodu.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

N
N 11.04.2019, 14:24
To co oni mają uprawnienia diagnosty ???
......
...... 11.04.2019, 09:43
coś kiedyś czytałem ,ze musi być podstawa prawna i powód do zatrzymania i legitymowania.
Arrej
Arrej 11.04.2019, 10:21
Tak, "uzasadnione podejrzenie" czegokolwiek. Czyli można cię zatrzymać i wylegitymować ot tak.
zastraszanie
zastraszanie 12.04.2019, 10:50
Podejrzenie - rozumiem ! Uzasadnienie podejrzenia , np . ,, rutynowa ,, kontrola ! To co to ma wspólnego z podejrzeniem czegokolwiek !
Kris
Kris 11.04.2019, 05:25
Na rondzie zawijka I kontrol ominięta.Nie jeden tak robi jak widzii radiowóz😀
3 błędy
3 błędy 10.04.2019, 22:55
Panie Admin, mam do Pana pytanie.
Ile błędów znajduje się we fragmencie Pana tekstu?

„...ze njaprawdopodobniej wszytko jest w porzadku.”
91 432 68 11 lub 91 432 68 12
91 432 68 11 lub 91 432 68 12 10.04.2019, 16:58
To jest numer do Policji a numer 112 to alarmowy. Więc interwencję na leżących spożywających i źle parkujących należy zgłaszać na numer stacjonarny...
Ewa
Ewa 10.04.2019, 15:18
Kontrola jakich wiele w tym miejscu , żadna sensacja przecież za to między innymi im płacą.
nauczyciel
nauczyciel 10.04.2019, 17:17
Mają pensum 18 godzin w tygodniu na wystawianie mandatów a resztę czasu pierdzą w siedzenia w cieplutkich autach
ewa
ewa 10.04.2019, 18:22
Nie widzę powodu do zazdrości , ani to dewiza ani ujma.
Kontrola ppdstawa prawna
Kontrola ppdstawa prawna 10.04.2019, 14:38
Na jakiej ppdstawie prawnej pojazdy są zatrzymywane do kontroli, jeżeli jadą zgodnie z przepisami i ewentualnie na jakiej podstawie prawnej robi się wymaz ze śliny kierowcom jeżeli nie wzbudza żadnych podejrzeń i jest czysty może rzecznik sie wypowie...Chodzi ogólnie o kontrole a nie o to miejsce...
zawracanie głowy
zawracanie głowy 12.04.2019, 10:38
Możesz zawsze odmówić jakichkolwiek badań na drodze , ale wtedy stracisz dużo czasu na badania np. w szpitalu , pisanie protokołu itp . Ale policjanci , również go stracą , bo muszą cię zawieść i przywieść do samochodu jak kontrola nic nie wykryje !
997
997 10.04.2019, 14:37
News miesiąca 😂😂😂😂😂😂
objazd
objazd 10.04.2019, 14:41
Niejeden zawrócił jak zobaczył ;)

Pozostałe