Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019

Po przerwie ruszają z budową?

  • 10.04.2019, 14:17 (aktualizacja 10.04.2019 14:39)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Po przerwie ruszają z budową?
Około dwa tygodnie czekamy na odpowiedź wiceburmistrza do spraw inwestycji na temat budowy hali sportowej. Pod koniec marca 2019 r. budowa stanęła.

Dziś zauwazyliśmy dwóch ludzi pracujących na budowie. Przywieziono też zbrojenie. Czyżby następny etap budowy?

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Sala
Sala 11.04.2019, 13:12
Sala wstydu.
torcik
torcik 12.04.2019, 10:44
W dodatku wstydu droższego o kilkanaście milionów niż sale gimnastyczne w innych gminach...
Jestem sobie przedszkolaczek ale głisował będę dopiero za wiele lat. Szkoda…
Jestem sobie przedszkolaczek ale głisował będę dopiero za wiele lat. Szkoda ! 11.04.2019, 09:18
To dla Tomaszka krętacza:

Chłopcy dziewczęta, dalej spieszmy się
Karuzela czeka, woła nas z daleka
Starsi już poszli a młodsi jeszcze nie
Hejże ha! Hejże ha! Śpieszmy się!

Hej hopsa sa, sa
Jak ona szybko mknie
Hej dalej, dalej do zabawy spieszmy się
Hej hopsa sa, sa
Jak ona szybko mknie
Hej dalej, dalej do zabawy śpieszmy się.
oby
oby 12.04.2019, 10:46
Przedszkolaczku - jak ci się przedszkole nie zawali, albo nie spali to może będziesz głosował.
Wrona
Wrona 11.04.2019, 13:24
A do listopada czasu coraz mniej.
torcik
torcik 12.04.2019, 10:48
Będzie aneksik, a tak wyśmiewali...
Myślisz że na 17 milionach się skończy?
A w innych gminach sale gimnastyczne budowali za 4-5 - i to w zeszłej kadencji...
Pikuś
Pikuś 10.04.2019, 21:35
Sanecki cały czas gada o tej hali na sesjach, ale żeby cokolwiek ruszyć w sprawie umów z wykonawcą, terminów, warunków itd to jest cienki bolek. I już patrzy jak tu dobrze upaść... Sądzi że ludzie mają krótką pamięć? Gdzie zaczął a gdzie skończył za Piłata? A gdzie zaczął i gdzie skończył za Sawaryna? Panienka obrażalska... Ale która się da udobruchać za ładny prezencik!
Wielki klops
Wielki klops 12.04.2019, 09:37
Co ty chcesz od Saneckiego ? Spytaj Sawaryma, Nikotyńskiego i milera.
Jak spytasz Nikotyńskiego możesz dowiedzieć się wiele o jego fobiach i zwidach a nawet, że policja mu listu nie przysłała. Z kolei od Seweryna dowiesz się co mu pani Józia powiedziała w Warszawie na ulicy.
Pikuś
Pikuś 12.04.2019, 20:42
Od Saneckiego??? Bo mieli jęzorem jak krowa na rowie. Bawi się w kulturke....panie burmistrzu szanujmy siebie... No to burmistrz siebie szanuje a jego olewa ciepłym strumieniem!!! Pajac tego nie widzi? Masz gościu wątpliwości co do hali? Jesteś radnym! Masz prawo żądać dokumentów umów itd. A jeśli ich nie udostępniają zgłoś to gdzie trzeba i egzekwuj! Na wymioty już bierze słuchanie jego jąkania i braku składu w wypowiadaniu myśli.... Niech lepiej odda mandat i biega maratony. Niech robi to co mu wychodzi najlepiej. Do Sawaryna nie podskoczy bo za wysoko, a do Nikitynskiego się boi.
wazeliniarz
wazeliniarz 10.04.2019, 21:52
Najważniejsze są dotacje dla klubu marki "Moja Julka"
Złodzieje
Złodzieje 11.04.2019, 09:20
I mafijna pralnia samorządowego okupu Jenergietyk.
strajk na budowie
strajk na budowie 10.04.2019, 20:26
Po co nam teraz sala gimnastycza skoro z roku na rok jest coraz mniej uczniów a wnet zabraknie nawet nauczycieli?
Bolek
Bolek 11.04.2019, 09:21
I nie będzie liceum w parku od września.
?????????
????????? 12.04.2019, 10:51
Sawaryn chce zlikwidować liceum w parku? Szkołę, która działa od 1945 roku? I to przy podwójnym roczniku?
Pikuś
Pikuś 10.04.2019, 21:25
Na kogo głosowałeś? Idź do radnego Saneckiego, egoisty samoluba który patrzy tylko na swoją d.... żeby mu dobrze było.. I zapytaj. Czy ma na tyle jak żeby zgłosić sprawę do prokuratury. Chociaż prokuratura i tak z Mieciem ułożona, a żony wicków z prokuratorką to koleżanki! Ale Sanecki biegacz samolub nigdy nie grał w gry zespołowe. Gra na swoje. Nikitynski to wie, Sawaryn to wie, znają się od lat....i wypili przez te lataaaa też dużo. Więc w sprawie hali pytaj Saneckiego. I go rozlicz z obietnic!
parę złotych to kosztuje
parę złotych to kosztuje 10.04.2019, 19:08
pole popisu dla złomiarzy,dzwonię do złomowisko.pl
wojenka o most
wojenka o most 10.04.2019, 15:02
Nikitiński musi odejść!
kielnia
kielnia 10.04.2019, 14:44
To raczej maskowanie że coś sie robi a siły skierowane na innej budowie.
do 14.44
do 14.44 10.04.2019, 16:00
Coś jest na rzeczy. W poniedziałek tam stał jeszcze wielki dźwig, dzisiaj nie ma nawet ludzi....

Pozostałe