Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019

Sąd za jazdę po alkoholu zabrał mu prawo jazdy, to jeździł motorowerem

  • 10.04.2019, 15:09
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Sąd za jazdę po alkoholu zabrał mu prawo jazdy, to jeździł motorowerem
Policjanci Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej w Gryfinie zatrzymali 35-latka jadącego motorowerem marki Yiben po Nowym Czarnowie. Okazało się, że mieszkaniec gminy Gryfino ma zakaz prowadzenia wszelkimi pojazdami mechanicznymi. Postanowienie wydał Sąd Rejonowy w Gryfinie, po tym jak trzydziestolatek jechał samochodem pod wływem alkoholu, co jest przestepstwem.

Teraz Sąd Rejonowy w Gryfinie ponownie zajmie się 35-latkiem.

Do zatrzymania doszło 5 kwietnia 2019 r. o godz. 19 w Nowym Czarnowie (gmina Gryfino).

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

......
...... 11.04.2019, 05:47
jest taki wpis do sentencji wyrokuZakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechaniczny w zakresie zabranego pozwolenia .Jeżeli miałeś "B" to osobówek.
Doświadczony
Doświadczony 11.04.2019, 08:29
G prawda. Zakaz jest na wszystkie pojazdy.
......
...... 11.04.2019, 09:40
panie doświadczony miałem zabrane prawko i tak napisane w sentencji wyroku .Zakaz w zakresie odebranego prawa jazdy .jeżdziłem skuterem "50" zatrzymywała mnie policja .po sprawdzeeniu okazało sie ,ze mogę jeżdzić skuterem .nie wiem czy we wszystkich sentencjach wyroków jest taki wpis .u mnie był.CBDO
Panie mądry
Panie mądry 11.04.2019, 10:13
Skuterem 50 cm jeździ się na kartę rowerową....
......
...... 11.04.2019, 13:30
czyli mógł jechać skuterem?
Knagulec
Knagulec 10.04.2019, 23:32
Ktoś zawsze musi kogoś wyj.... zalezy na kogo padnie
Pikuś
Pikuś 10.04.2019, 17:45
Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie!!! Jak jest się radnym Sawaryna który z prorokiem nie takie sprawy załatwiał... to można wszystko!
do patola co nie obudził się jeszcze
do patola co nie obudził się jeszcze 10.04.2019, 18:57
idź na spacer baranie,klepiesz w tę klawiaturę ,jak mały Kazio
Pikuś
Pikuś 10.04.2019, 20:09
Błąd! Powinieneś tluczku napisać, jak mały Pawełek! Albo Tomeczek! I nie w klawiaturę a w kapucyna Mietka!!!! Mieciu na nartach a kundle wyją.
...
... 10.04.2019, 16:32
Moze być radnym i nauczycielem dopuki sąd nie skarze go prawomocnym wyrokiem moze to potrwać nawet 12 miesięcy jeżeli nie oddał prawa jazdy.
do.....
do..... 10.04.2019, 16:37
nooooo niektórym to będzie na rękę takie 12 miesięczne czekanie....prawda ? Ortografia się kłania !
tylko pytam
tylko pytam 10.04.2019, 15:56
Ale jak pod wpływem alkoholu jechał radny burmistrza Sawaryna Kozakiewicz ,który jest nauczycielem !! To już nie jest przestępstwo.!!!???? Nadal jest radnym i nauczyvielem !
czarna dziura
czarna dziura 10.04.2019, 16:06
Jeśli jest kaczystom to co najwyżej awansuje w miejsce europosłanki Zalewskiej
do luśni