Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Toalety na dworcu znowu nie ma

  • 11.04.2019, 20:34 (aktualizacja 11.04.2019, 22:11)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Leciutki
Leciutki 12.04.2019, 19:36
Ja byłem na poczcie kupiłem kopertę bombelkowom , wypróżniłem się do niej , zakleiłem i nadałem na adres sąsiada.
Taniej niż tojtoj tylko niebezpiecznie było przez chwilę jak ta ładna pani pieczątkę stawiała.
Niecierpliwy
Niecierpliwy 12.04.2019, 19:31
Też mnie ciśnie, a autobus za godzinę , nie wiem czy się nie ze sr aam w pks ie.
Chyba pujde do tego parku ?
Ewolucja
Ewolucja 12.04.2019, 19:29
Wszyscy w Polsce muszą akurat wiedzieć , że mieszkańcy Gryfina mają problem zes rani em !
Przestańcie już obs rywać te piękne trawniki, przecież możecie tanio zakupić woreczki dla psów.
Gmina ma długi, oszczędności!
Gmina ma długi, oszczędności! 13.04.2019, 00:09
Najbardziej czysta gmina w kraju. Żaden obywatel nie robi kupki na mieście. Wszyscy rombiom w woreczki! Te psie, bo za darmo.
Buła
Buła 12.04.2019, 11:02
Jest toaleta czy jej nie ma i tak będę srał i lał w ustronnym miejscu
Gość
Gość 12.04.2019, 10:38
Trzeba znowu walić w parku, a jeszcze w [email protected] zimno
hm
hm 12.04.2019, 10:10
Weźcie się w końcu do roboty, "władzo"... nawet zwykłego kibla nie potraficie ogarnąć. Żenada.
ania
ania 12.04.2019, 09:19
Otwarcie tych toalet to konieczność. Rano ludzie zjeżdżają do Gryfina z okolicznych wsi i często pytają o toaletę. Może zatrudnić jakąś osobę bezrobotną?. Prosze zobaczyć w Szczecinie przy wejściu na Tobruk. Jest zatrudniona pani,zawsze uśmiechnięta,jest czyściutko aż miło
N
N 12.04.2019, 07:36
I sie [email protected]ło !
I znowu szczanie w parku na
:)
:) 12.04.2019, 00:36
Jak to mówią - cukierka przez papierka, chi chi...
2016
2016 11.04.2019, 22:16
Spokojnie, przecież wiceburmistrz mówił, że postawienie szaletu w parku to priorytet tych władz!
Pikuś
Pikuś 12.04.2019, 09:18
Najpierw muszą znaleźć kierownika szaletu. Kolesiowi albo komuś z rodzinki zaproponować trochę głupio. Dla młodego Milera szykują stołek prezesa Regalicy więc kandydatura na kierownika kibla odpada. A to najbardziej odpowiednia osoba by była. Cały czas jest w temacie.
do p Pikusia
do p Pikusia 12.04.2019, 10:39
Dobre, dobre i na czasie !
Mm
Mm 11.04.2019, 21:45
W tym śmierdzącym Gryfinie nic nie będzie działać normalnie... A dworzec syf i melina...

Pozostałe