Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino

Dlaczego nie mogę jako uczeń wejść na Lagunę? – pyta maturzysta

  • 12.04.2019, 12:05
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dlaczego nie mogę jako uczeń wejść na Lagunę? – pyta maturzysta
-Dlaczego my jesteśmy pokrzywdzeni, nie wiedząc czy nawet matura się odbędzie i nie możemy spędzić dnia na kąpielisku? – tego typu pytanie otrzymaliśmy wczoraj wieczorem od maturzysty. Dziś mamy już odpowiedź z Centrum Wodnego Laguna.

Oto list czytelnika:

Pisze w sprawie absurdu, który jest w Centrum Wodnym Laguna. Uczęszczam do 3 klasy liceum w parku i jestem oburzony ponieważ ucząc się nie mam gdzie się podziać w godzinach szkolnych gdy odbywa się strajk. Panie z kas mówią iż wpuszczają tylko uczniów 2001 i młodsze. I tu moje pytanie, dlaczego my jesteśmy pokrzywdzeni, nie wiedząc czy nawet matura się odbędzie i nie możemy spędzić dnia na kąpielisku? Proszę o anonimowość.

Zapytanie wysłaliśmy do Centrum Wodnego Laguna. Mamy już odpowiedź:

W odpowiedzi na Pana pytanie informujemy, iż CW Laguna stosuje się do decyzji Pana Burmistrza, która znalazła się w komunikacie z dnia 05.04.2019 r. w części :

,,Dlatego w dniach 8-12 kwietnia 2019 r. proponuje następującą ofertę dla dzieci, która przedstawia się następująco:

1. C.W. „Laguna” – darmowy wstęp dla uczniów w wieku 11-18 lat za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej w godzinach 9.00 – 13.00 (ostatnie wejście o godzinie 12.00);"
Katarzyna Nowak

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (46)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jazdazkurnami
Jazdazkurnami 16.04.2019, 23:43
Admin dlaczego nie usuwacie tych komentarzy o pożyczkach ?? Masakra A co do Ciebie gumowcu to ciebie był Łał !! Downie.. xdd Do roboty się weź
fuj
fuj 16.04.2019, 23:54
Widocznie ich to wali i nie czytają w ogóle. Przecież to podważa wiarygodność jeśli każdy może sobie tu nabazgrac n, nawet chwilówki!
Słoneczna Kalifornia
Słoneczna Kalifornia 17.04.2019, 00:02
Admin to słowo tutaj nieznane. Nie ma [email protected] Wolna amerykanka bo nawet pożyczki są w dolarach :)))))))))))))
Czy potrzebujesz pożyczki dla swojej firmy
Czy potrzebujesz pożyczki dla swojej firmy 15.04.2019, 17:13
Witam,

Czy potrzebujesz pożyczki dla swojej firmy, firm, inwestycji LUB na własny użytek? Nasza oferta zapewnia pożyczki o niskim oprocentowaniu 3%. Czy myślałeś o uzyskaniu kredytu? Prawdopodobnie odrzuciłeś swój lokalny bank? ODPOWIEDŹ O WIĘCEJ INFORMACJI PRZEZ: [email protected]> Więcej informacji o naszej usłudze.

Dzięki i niech Bóg błogosławi.
Michael Francis.
[email protected]
Gumowiec
Gumowiec 14.04.2019, 17:05
Tylko porządna i solidna Guma może uratować ten kraj. Przegumować ucznia od Morza aż do Tatr.
Czy potrzebujesz pożyczki
Czy potrzebujesz pożyczki 15.04.2019, 17:22
Witam,

Czy potrzebujesz pożyczki dla swojej firmy, firm, inwestycji LUB na własny użytek? Nasza oferta zapewnia pożyczki o niskim oprocentowaniu 3%. Czy myślałeś o uzyskaniu kredytu? Prawdopodobnie odrzuciłeś swój lokalny bank? ODPOWIEDŹ O WIĘCEJ INFORMACJI PRZEZ: [email protected]> Więcej informacji o naszej usłudze.

Dzięki i niech Bóg błogosławi.
Michael Francis.
[email protected]
kpt wagner
kpt wagner 13.04.2019, 17:08
Dlaczego nie mogę jako uczeń wejść na Lagunę? – pyta maturzysta
To są pytania, na które nie oczekuję odpowiedzi, te odpowiedzi znam, a nawet gdybym ich nie znał, to i tak by mnie nie interesowały, jak zresztą i pytania. Znam wszystkie możliwe pytania i wszystkie odpowiedzi; i jeśli mimo to je zadaję, to dlatego, że jest to, niestety, mój obowiązek. Zrozumieliście? Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss. Zrozumieliście maturzysto?
Gymba
Gymba 13.04.2019, 02:14
Biedny chłopak,19 lat i nie ma gdzie się podziać...
Czy potrzebujesz pożyczki
Czy potrzebujesz pożyczki 15.04.2019, 17:23
Witam,

Czy potrzebujesz pożyczki dla swojej firmy, firm, inwestycji LUB na własny użytek? Nasza oferta zapewnia pożyczki o niskim oprocentowaniu 3%. Czy myślałeś o uzyskaniu kredytu? Prawdopodobnie odrzuciłeś swój lokalny bank? ODPOWIEDŹ O WIĘCEJ INFORMACJI PRZEZ: [email protected]> Więcej informacji o naszej usłudze.

Dzięki i niech Bóg błogosławi.
Michael Francis.
[email protected]
Taaaaaaaaaaaka gmina piździna.
Taaaaaaaaaaaka gmina piździna. 13.04.2019, 01:38
Tępią naszą młodzież, tępią ubogich, tępią niepełnosprawnych.
Czy potrzebujesz pożyczki
Czy potrzebujesz pożyczki 15.04.2019, 17:23
Witam,

Czy potrzebujesz pożyczki dla swojej firmy, firm, inwestycji LUB na własny użytek? Nasza oferta zapewnia pożyczki o niskim oprocentowaniu 3%. Czy myślałeś o uzyskaniu kredytu? Prawdopodobnie odrzuciłeś swój lokalny bank? ODPOWIEDŹ O WIĘCEJ INFORMACJI PRZEZ: [email protected]> Więcej informacji o naszej usłudze.

Dzięki i niech Bóg błogosławi.
Michael Francis.
[email protected]
Pikuś
Pikuś 12.04.2019, 18:14
Nikitynski uczył się o rok dłużej niż rówieśnicy. Powtarzał klasę. Utrwalał wiedzę!!! HAHAHAHA. Więc może nie wiedzieć ile lat ma uczeń w klasie maturalnej.
Czy potrzebujesz pożyczki
Czy potrzebujesz pożyczki 15.04.2019, 17:24
Witam,

Czy potrzebujesz pożyczki dla swojej firmy, firm, inwestycji LUB na własny użytek? Nasza oferta zapewnia pożyczki o niskim oprocentowaniu 3%. Czy myślałeś o uzyskaniu kredytu? Prawdopodobnie odrzuciłeś swój lokalny bank? ODPOWIEDŹ O WIĘCEJ INFORMACJI PRZEZ: [email protected]> Więcej informacji o naszej usłudze.

Dzięki i niech Bóg błogosławi.
Michael Francis.
[email protected]
Pikuś
Pikuś 12.04.2019, 17:07
Burmistrza nie ma!!!! Sawaryn na nartach śmiga, w Alpach. Ma głęboko gdzieś strajk gminę itd. Decyzję o wpuszczaniu dzieci podjął urzędnik w randze vice burmistrza Nikitynski! A jak wiadomo umysł ma on ci ograniczony....
Czy potrzebujesz pożyczki
Czy potrzebujesz pożyczki 15.04.2019, 17:26
Witam,

Czy potrzebujesz pożyczki dla swojej firmy, firm, inwestycji LUB na własny użytek? Nasza oferta zapewnia pożyczki o niskim oprocentowaniu 3%. Czy myślałeś o uzyskaniu kredytu? Prawdopodobnie odrzuciłeś swój lokalny bank? ODPOWIEDŹ O WIĘCEJ INFORMACJI PRZEZ: [email protected]> Więcej informacji o naszej usłudze.

Dzięki i niech Bóg błogosławi.
Michael Francis.
[email protected]
Postkomuna zawsze żywa
Postkomuna zawsze żywa 12.04.2019, 18:04
Nikotyński musi odejść bo nie ma chłopina pojęcia ze pełnoletni uczniowie są w technikach czy liceach
ten typ tak ma...
ten typ tak ma... 12.04.2019, 22:50
Kurczę - nawet taką prostą sprawę potrafi spi... - wystarczyło napisać "uczniowie na podstawie ważnej legitymacji szkolnej" - i nie byłoby problemu.
A nie mądrzyć się z ustalaniem granic wiekowych 11-18...
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 12.04.2019, 15:46
bo za darmo to tylko pęto sawaryna ha ah ah
Czy potrzebujesz pożyczki
Czy potrzebujesz pożyczki 15.04.2019, 17:19
Witam,

Czy potrzebujesz pożyczki dla swojej firmy, firm, inwestycji LUB na własny użytek? Nasza oferta zapewnia pożyczki o niskim oprocentowaniu 3%. Czy myślałeś o uzyskaniu kredytu? Prawdopodobnie odrzuciłeś swój lokalny bank? ODPOWIEDŹ O WIĘCEJ INFORMACJI PRZEZ: [email protected]> Więcej informacji o naszej usłudze.

Dzięki i niech Bóg błogosławi.
Michael Francis.
[email protected]
Heil Donald
Heil Donald 12.04.2019, 14:16
Bo większość w radzie mają POKO i Solidaruchy , kolaborujący ze strajkującymi NIEROBAMI , i Mnietek się Boi .
Czy potrzebujesz pożyczki
Czy potrzebujesz pożyczki 15.04.2019, 17:20
Witam,

Czy potrzebujesz pożyczki dla swojej firmy, firm, inwestycji LUB na własny użytek? Nasza oferta zapewnia pożyczki o niskim oprocentowaniu 3%. Czy myślałeś o uzyskaniu kredytu? Prawdopodobnie odrzuciłeś swój lokalny bank? ODPOWIEDŹ O WIĘCEJ INFORMACJI PRZEZ: [email protected]> Więcej informacji o naszej usłudze.

Dzięki i niech Bóg błogosławi.
Michael Francis.
[email protected]
nierób, co strajkuje???
nierób, co strajkuje??? 12.04.2019, 15:01
Buchachacha - a od kiedy Mietek strajkuje????
I nie bał się od 11 do 18 lat a zabrakło odwagi dla uczniów do 10 i powyżej 18????

To brak odwagi czy pomyślunku?
A może w ogóle o tym nie wiedział, bo nie przeczytał, co podpisywał?
UCZEŃ
UCZEŃ 12.04.2019, 13:54
Przecieź taką decyzję podjął BURMISTRZ !! Więc do kogo te pretensje ??
Czy potrzebujesz pożyczki
Czy potrzebujesz pożyczki 15.04.2019, 17:28
Witam,

Czy potrzebujesz pożyczki dla swojej firmy, firm, inwestycji LUB na własny użytek? Nasza oferta zapewnia pożyczki o niskim oprocentowaniu 3%. Czy myślałeś o uzyskaniu kredytu? Prawdopodobnie odrzuciłeś swój lokalny bank? ODPOWIEDŹ O WIĘCEJ INFORMACJI PRZEZ: [email protected]> Więcej informacji o naszej usłudze.

Dzięki i niech Bóg błogosławi.
Michael Francis.
[email protected]
Gość
Gość 12.04.2019, 13:38
Dlaczego moje dzieci >11 nie mogą korzystać z darmowego wejścia na basen skoro też siedzą w domu w trakcie tego porąbanego strajku?
Teraz to uczą ... <>
Teraz to uczą ... <> 13.04.2019, 07:31
Jak starsze niż 11, a nie mogą, tzn. że mają więcej niż 18
Czy potrzebujesz pożyczki
Czy potrzebujesz pożyczki 15.04.2019, 17:28
Witam,

Czy potrzebujesz pożyczki dla swojej firmy, firm, inwestycji LUB na własny użytek? Nasza oferta zapewnia pożyczki o niskim oprocentowaniu 3%. Czy myślałeś o uzyskaniu kredytu? Prawdopodobnie odrzuciłeś swój lokalny bank? ODPOWIEDŹ O WIĘCEJ INFORMACJI PRZEZ: [email protected]> Więcej informacji o naszej usłudze.

Dzięki i niech Bóg błogosławi.
Michael Francis.
[email protected]
w czym problem
w czym problem 12.04.2019, 17:09
Mogą, pod twoją opieką.
Gość
Gość 12.04.2019, 17:47
Wiadomo, że pod moją opieką. Logiczne.
Czy potrzebujesz pożyczki
Czy potrzebujesz pożyczki 15.04.2019, 17:29
Witam,

Czy potrzebujesz pożyczki dla swojej firmy, firm, inwestycji LUB na własny użytek? Nasza oferta zapewnia pożyczki o niskim oprocentowaniu 3%. Czy myślałeś o uzyskaniu kredytu? Prawdopodobnie odrzuciłeś swój lokalny bank? ODPOWIEDŹ O WIĘCEJ INFORMACJI PRZEZ: [email protected]> Więcej informacji o naszej usłudze.

Dzięki i niech Bóg błogosławi.
Michael Francis.
[email protected]
Czytelniczka
Czytelniczka 12.04.2019, 13:32
Ale ze w ogóle nie chcą wpuścić na lagune? Czy po prostu nie chcą wpuścić za darmo? Jeśli to drugie to jest jasno napisane dla kogo darmowy wstęp.
śmieszne
śmieszne 12.04.2019, 13:38
czytaj uważnie - nie jest mowa że jest "niejasno napisane". Ale pytanie jest dlaczego 11-18 lat - a nie po prostu dzieci i młodzież za okazaniem legitymacji?
W czym gorsze dziecko 10 lat i młodzież 19 i 20?
Tak samo uczniowie?
śmieszne
śmieszne 12.04.2019, 13:29
Swoją drogą fakt - niby darmowy wstęp dla dzieci (dlaczego trzeba strajku, żeby gryfińskie dzieci miały wstęp na gminny basen?) a tu od 11 do 18 lat.
Kiedy i 19 lat - to też uczniowie (nawet 20 w technikum) i 6-10!
I przedszkola.
Jeszcze mogę zrozumieć, że opiekunom nie dają za darmo. OK. Ale uczniowie przed 11 i po 18?
Zosia
Zosia 12.04.2019, 13:34
A dzieci od 6 do 10lat to co gorsze? Sama wychowuję 2 dzieci mam ciężką sytuację chętnie zabrała był dzieci na basen a mnie nie stać . Na siebie by mi wystarczyło ale we 3 to juz sporo wychodzi...
śmieszne
śmieszne 12.04.2019, 13:40
No przecież piszę - uczniowie to "i 19 i 20 i 6-10"...
Gośka
Gośka 12.04.2019, 13:26
Mój syn ma 17 lat, mieszka w Gryfinie, a chodzi do szkoły w Szczecinie i też nie wejdzie, bo nie uczy się w Gryfinie.
Nikitiński to rasista?
Nikitiński to rasista? 12.04.2019, 18:09
To nasze dzieciaki z Widuchowej też nie wejdą za darmochę na Lagunę?
Czy potrzebujesz pożyczki
Czy potrzebujesz pożyczki 15.04.2019, 17:30
Witam,

Czy potrzebujesz pożyczki dla swojej firmy, firm, inwestycji LUB na własny użytek? Nasza oferta zapewnia pożyczki o niskim oprocentowaniu 3%. Czy myślałeś o uzyskaniu kredytu? Prawdopodobnie odrzuciłeś swój lokalny bank? ODPOWIEDŹ O WIĘCEJ INFORMACJI PRZEZ: [email protected]> Więcej informacji o naszej usłudze.

Dzięki i niech Bóg błogosławi.
Michael Francis.
[email protected]
Masakroza
Masakroza 12.04.2019, 16:13
A moja córka w Czikago ma 13 lat czyli się łapie i też nie może skorzystać...
Naprawdę bez sensu z tą Laguną wymyslili.
okko
okko 12.04.2019, 13:19
To pewno tylko przeoczenie.
Czy potrzebujesz pożyczki
Czy potrzebujesz pożyczki 15.04.2019, 17:42
Witam,

Czy potrzebujesz pożyczki dla swojej firmy, firm, inwestycji LUB na własny użytek? Nasza oferta zapewnia pożyczki o niskim oprocentowaniu 3%. Czy myślałeś o uzyskaniu kredytu? Prawdopodobnie odrzuciłeś swój lokalny bank? ODPOWIEDŹ O WIĘCEJ INFORMACJI PRZEZ: [email protected]> Więcej informacji o naszej usłudze.

Dzięki i niech Bóg błogosławi.
Michael Francis.
[email protected]
huh?
huh? 12.04.2019, 13:18
Na prawdę? - skąd te przeświadczenie, że coś się komuś należy?
C.W. Laguna jasno powiedziała dla kogo ten wstęp jest darmowy. A maturzyście radzę przygotowywać się do matury, a nie szukać darmowej rozrywki.
śmieszne
śmieszne 12.04.2019, 13:32
Z krzyku Beaty Szydło w sejmie wynika przekonanie że się "nam należy"...

Potrafisz wytłumaczyć czemu akurat 11 - 18? Jak maturzyści w technikum mają 20?
Więc 19 lat to jeszcze przed nimi matura?
huh?
huh? 12.04.2019, 18:49
Odnosząc się do pytań:
1. Ponieważ, ustaliła to osoba, która tym basenem zarządza. - jest to jej własna decyzja i ma prawo o tym decydować.
2. Ponieważ technikum trwa rok dłużej, niż liceum.
3. Tak.
"ustaliła to osoba, która tym basenem zarządza - własna decycja i…
"ustaliła to osoba, która tym basenem zarządza - własna decycja i ma prawo"....... 12.04.2019, 22:47
Ale to nie jest prywatny basen burmistrza - więc mieszkancy mają prawo wiedzieć, czemu tylko w wieku 11-18 lat przysługuje bezpłatny - jak uczniowie są do lat 20 (technikum)?
O młodszych dzieciach nie wspominając...
UCZEŃ 18 +
UCZEŃ 18 + 12.04.2019, 18:10
Nikitiński musi odejść!

Pozostałe