Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Egzamin gimnazjalny przebiegł w naszym powiecie bez większych przeszkód [FOTO]

  • 12.04.2019, 19:23
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Egzamin gimnazjalny przebiegł w naszym powiecie bez większych przeszkód [FOTO] fot. TWS
- Zakończyły się egzaminy gimnazjalne. Mimo trudnej sytuacji zostały przeprowadzone w naszej gminie zgodnie z obowiązującymi procedurami. Od 15 kwietnia 2019 r. (poniedziałek) rozpoczyna się egzamin ósmoklasisty. Podobnie jak w przypadku egzaminu gimnazjalnego, wszystkie szkoły podstawowe, których organem prowadzącym jest gmina Gryfino, zgłosiły gotowość jego przeprowadzenia w terminach ustalonych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną – informuje burmistrz Mieczysław Sawaryn.

Egzamin gimnazjalny został przeprowadzony we wszystkich szkołach naszego powiatu. W Gryfinie były to 4 szkoły (2 w Gryfinie oraz w Gardnie i Chwarstnicy). Trzecie klasy gimnazjum były jeszcze w Kołbaczu (gm. Stare Czarnowo), Baniach, Widuchowej, Chojnie, Trzcińsku-Zdroju, Moryniu, Cedyni i Mieszkowicach.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (24)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (193)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tata
tata 15.04.2019, 19:45
Patrzę na oświadczenia majątkowe radnych nauczycieli w Chojnie i nie wierzę :
1/ 51 990,00 zł brutto
2/ 73 7443,00 zł brutto
3/ 73 646,00 zł brutto
zarabiając tak dużo, nie pozwolicie dzieciom zdawać egzaminów, a młodzieży matury.

Dla rozwiania wątpliwości można sprawdzić :

http://bip.chojna.pl/strony/16…

Zajrzyj też na oświadczenia majątkowe nauczycieli radnych w swojej gminie.
???
??? 15.04.2019, 20:11
A to goły etat? Czy wszystkie dochody z nadgodzin, innych działalności, rolnictwa?
Spójrz na burmistrza Gryfina - pensja burmistrza to tylko część (mniejsza) jego dochodów.
I patrząc na jego dochody nie wydawaj opinii o dochodach wszystkich włodarzy w powiecie...
Mama
Mama 14.04.2019, 19:41
Zamiast się tu wyzywac powinniście przyjrzeć się faktom. Egzaminy się odbyły po trupach- z wysłannikami kościoła, staruszkami z laseczka i pisowskimi oszołomami. Szkolenie w 5 minut i procedury były łamane aż miło... i po co to komu? Można było przyjąć dzieci na podstawie świadectwa i oszczędzic im brania udziału w tej farsie.
racja
racja 14.04.2019, 20:21
Rząd politycznie usiłuje zrobić z dzieci tarczę przeciw nauczycielom!
To jakby odmawiał negocjacji w ostatnim proteście PLL Lot "bo są inne linie lotnicze"...
Kaczyńskiego listonosz najwyraźniej nie znalazł.
Kaczyńskiego listonosz najwyraźniej nie znalazł. 14.04.2019, 19:27
Kaczyński odleciał od rzeczywistości. Ani słowa o nauczycielach. Po "krowie plus" teraz oznajmił, że będziemy zarabiać jak na zachodzie a ceny mieć jak teraz.
Ciekawe, jak ma pracodawca zarobić na to?

Z krową plus też było podobnie - to nie PiS , tylko Unia (ani słowem o tym), dopiero od 2022 (ani słowa) i wcale nie wiadomo jaka kwota - bo przecież skoro jeszcze nie jest znany budżet, to skąd Kaczyński wie, że "krowa 500"?

Że w razie czego zabierze innym?
listonosz
listonosz 14.04.2019, 19:16
Ludzie listy piszą, zwykłe, polecone"

"Trudne pytanie. Ile strajkujących nauczycieli z ZNP wysłało swoje dzieci na egzaminy gimnazjalistów, ile wyśle jutro na egzaminy ósmoklasistów, ilu wyśle na matury. Czy zdarzył się chociaż jeden przypadek, że strajkujący nauczyciel nie posłał swego dziecka na egzamin, zna ktoś?"

"Pytanie-czy nauczyciele, będący jednocześnie rodzicami, których dzieci już zdawały egzaminy lub będą zdawać od poniedziałku pozwolili na to, by ich dzieci podczas egzaminu były/będą nadzorowane przez "Łamistrajki" -CHRUM CHRUM?"
do chrumkającej:)
do chrumkającej:) 14.04.2019, 19:33
Masz rację - "chrum chrum łamistrajki" - tylko jak rząd określa skład komisji - to żeby im płacił 100 (chrum chrum) a nawet 500 (muuuu) to czy rodzic decyduje o składzie komisji?
mowa miłości
mowa miłości 14.04.2019, 19:29
Polak patriota Wczoraj, 23:56 Nie 4 lecz 3 debilu. A tusk rządził 8 lat i tylko kradł Polski i Polaków. Zlodziej i zdrajca powinien dostać kulkę w łeb.
suweren
suweren 14.04.2019, 21:45
sam sobie palnij w łeb, bo rozumu to ci już raczej nie przybędzie. zwłaszcza, że trąci od ciebie pisem a to źle rokuje
Gryfinianin
Gryfinianin 13.04.2019, 23:52
Nauczyciele w czasie strajku udzielają płatne korepetycje!!! W Gryfinie także, w liceum. Czas żeby tych nauczycieli pogonić i podkablowac do US
T
T 14.04.2019, 19:35
Może naród nie wie, ale każdy obywatel ma prawo zarobić do 1100zl miesięcznie bez zakładania działalności gospodarczej. Wystarczy, że to będzie w picie. Masz dowody na to, że faktycznie robi to nielegalnie???
racja
racja 14.04.2019, 20:24
Ale pisowska propaganda jest właśnie nastawiona na "szczucie" - nieważne, że nikt kasy fiskalnej od hydraulika do drobnej naprawy domowej nie żąda.


a możesz rzucić kamieniem?
a możesz rzucić kamieniem? 13.04.2019, 23:59
A dlaczego nie siadłeś z dzieckiem i sam z nim nie powtarzasz? A dlaczego nie wziąłeś sobie firmy?
Bo firma wlicza podatek, a ty przyzwyczajony do "fuch" po godzinach?
Dla NFZ jesteś już stracony
Dla NFZ jesteś już stracony 14.04.2019, 08:45
A dlaczego ty nie pójdziesz prywatnie do psychiatry. Będziesz resztę życia siedział tak przed monitorem. Weź kredyt i zmień lekarza.
:)
:) 14.04.2019, 08:50
Dla NFZ pacjenci z reguły to "strata pieniędzy" - stąd trzeba brać kredyt, żeby szukać lekarza...
*** Tuska ciota Schetyna
*** Tuska ciota Schetyna 13.04.2019, 23:31
30 lat po obaleniu komunistów dalej oni są, platformo twój czas zakończyć. Najlepsze to, że mówisz to komunisty, komunisto to on się od tego odcina. Ha ha
*** XXX ciota Antoniego
*** XXX ciota Antoniego 13.04.2019, 23:54
Co więcej - ta ciota bardzo podniecona zaglądaniem innym do łóżek jest z manierami "przewodniej siły narodu"
Jki
Jki 13.04.2019, 22:11
Nauczyciele wstyd.
odp
odp 13.04.2019, 22:41
Wstyd to kraść!
Leus
Leus 13.04.2019, 16:43
PLATFORMO OBYWATELSKA POKO CZY JAK WY TAM SIE NAZYWACIE CO TAKIEGO DOKONALISCIE PRZEZ 8 LAT??? CZEKAM NA WYPIS OBSZERNY WASZYCH DOKONAŃ) :) :)
Kasia
Kasia 13.04.2019, 23:08
Nic, tyle można napisac może tylko, że zatrzymała Polskę w rozwoju i okradła tym się mogą pochwalić.
Leus
Leus 13.04.2019, 20:03
No chyba nic nie dokonał bo komuchy coś nie piszą o tej jej platformie ale jaja poprostu nic. Hahahahaha więc wypad
Onr
Onr 13.04.2019, 20:28
Jakubek sieje nienawiść
dobre!
dobre! 13.04.2019, 21:32
Wszyscy zlekceważyli idiotę, co gada nie na temat, to sam sobie odpowiada....
:)
:) 13.04.2019, 17:34
Ważne, że PiS obiecał nauczycielom w programie wyborczym podwyżki 2500... I co? Któryś dostał taką podwyżkę? A 4 lata rządzi...
Polak patriota
Polak patriota 13.04.2019, 23:56
Nie 4 lecz 3 debilu. A tusk rządził 8 lat i tylko kradł Polski i Polaków. Zlodziej i zdrajca powinien dostać kulkę w łeb.
do ścierwa!
do ścierwa! 14.04.2019, 00:27
jesteś ŚCIERWO PISOWSKIE BYDLAKU!!! "TUSK POWINIEN DOSTAĆ KULĘ W ŁEB"?
A może nożem w brzuch????

Wczoraj, 23:56
Aska
Aska 14.04.2019, 10:04
Nie ze*** się komunisto
nóż w brzuch to za mało? Teraz KULA W ŁEB???
nóż w brzuch to za mało? Teraz KULA W ŁEB??? 14.04.2019, 10:24
Lepiej być komunistą niż pisowcem NAWOŁUJĄCYM DO ZAMORDOWANIA TUSKA!
Jano
Jano 14.04.2019, 03:39
Raz kulkę w łeb to dziwka
MAŁO IM NOŻA? TERAZ "KULA W ŁEB"???
MAŁO IM NOŻA? TERAZ "KULA W ŁEB"??? 14.04.2019, 08:46
Pisowskie "patryjoty" nawołują do ZAMORDOWANIA TUSKA? I to tuż po wizycie Brudzińskiego w Gryfinie?
Dostali immunitet?
Bo Brudziński po śmierci prez. Adamowicza był mocno cięty na takie wpisy!
Już mu przeszło????

Wczoraj, 23:56
Diabel
Diabel 14.04.2019, 10:18
Nie się propagandy komuchu
nóż w brzuch...??????
nóż w brzuch...?????? 14.04.2019, 10:26
Nawoływanie do zamordowania Tuska to nie propaganda, tylko nawoływanie do zbrodni, pisowski diable!
podwójne standardy?
podwójne standardy? 14.04.2019, 12:14
Gdyby w tym poście o kuli w łeb było nazwisko Brudzińskiego albo Kaczyńskiego albo Zalewskiej - a nie Tuska - to już by policja wyciagała "patryjotę" faszystowskiego...
A białą pałeczkę zadałeś łobuzie? :)
A białą pałeczkę zadałeś łobuzie? :) 13.04.2019, 19:05
Ale obiecali zabrac emerytury ubekom i tajnym podpier...czom i patrz - nie masz juz. :)
Pis a nie platforma
Pis a nie platforma 13.04.2019, 16:26
Prawda brzmi tak: - Jeżeli nauczyciele nie mają tyle cywilnej odwagi, aby odmówić czynienia krzywdy swoim uczniom, to są zwykłymi TCHÓRZAMI! Tchórz ma tyle problemów sam ze sobą, że raczej nie powinien zajmować się nauczaniem, wychowaniem, czyli formowaniem cudzych dzieci. Jeżeli marzy mu się kształtowanie czegokolwiek to pracę znajdzie w wytwórni wafli lub makaronu. Najwyżej spaskudzi partię ciasta...
n-i
n-i 13.04.2019, 17:52
A jaka krzywda dzieje się uczniom ? Egzaminy się odbyły, dyrektor szczęśliwy , co widać na załączonym obrazku, a reszta dzieci się cieszy bo mają przerwę świąteczną .
a może wcale nie tchórz?
a może wcale nie tchórz? 13.04.2019, 17:32
Tchórz to 10 kwietnia sp... ze Smoleńska pociągiem... Chociaż był na miejscu i miał szansę być najbliżej jak się da...
Już ci pisałem łobuzie czerwony.
Już ci pisałem łobuzie czerwony. 13.04.2019, 19:08
Spieszył się bo Komorowski zaczął już AGD wynosić z pałacu.
:)
:) 13.04.2019, 19:49
I co, wiedział, że w mikrofalówce brat miał haki na brata? Zamiast zostać na miejscu zwiewał do Polski? Bohater...
Do putinka co to haki wszędzie widzi.
Do putinka co to haki wszędzie widzi. 13.04.2019, 19:55
Pewnie Komorowski, tęga głowa, te haki spalił odgrzewając tuskowi ośmiorniczki.
Jeden widzi Putinka, inny kurdupla...
Jeden widzi Putinka, inny kurdupla... 13.04.2019, 21:07
Patrząc na karierę tchórza, który sp... pociągiem - jak widać ogrzewanie prezesowi jest lepsze...
Buk
Buk 13.04.2019, 15:31
Wagarowicze, którzy woleli wagary zamiast lekcji, zostali ministrami i dalej wagarują nazywając to pracą dla idei. A gdzie etyka, troska o młode pokolenie, o przyszłość Polski. Wystarczy,że budują kaczystowską karierę pierwszej nieudaczbicy oświatowej - Zalewskiej i to jest dla nich ważniejsze niż interes państwa i ucznia.Srebrniki judaszowe wazniejsze od dbania o przyszłość narodu. Rząd który nie myśli o przyszłości kraju sam nie ma przyszłości
Pis pis pis
Pis pis pis 13.04.2019, 16:37
Nie tak łatwo odbudować państwa po demontażu niemieckiej partii platforma Obywatelskiej co trwało 8 lat zostało wszystko wysprzedane i wywozone że stoczni na złom.a Zuch kaczynski w 3 lata odbudowal państwo polskie na dumny narod.wiec platformo co zrobiliście takiego przez 8 lat rządów??? Chyba nic
......
...... 13.04.2019, 17:46
zdrowo cię rąbnęło .n
balbina i zuch .coś niesamowitego,że też w gryfinie są tacy idioci!
:)
:) 13.04.2019, 17:35
Zuch - to taki mały harcerz:)
Jak dorośnie - to zostanie harcerzem???

Dzisiaj, 16:37 Zuch kaczynski
Służba zdrowia też zawala.
Służba zdrowia też zawala. 13.04.2019, 16:29
Musieli pielegniarze na momencik spuścić z oka naszego małego putinka i juz coś nabazgrał w telefonie.
"mały Putinek" - i to jeszcze bezzębny:):):)
"mały Putinek" - i to jeszcze bezzębny:):):) 13.04.2019, 17:37
To władza zamyśla wsadzanie krytyków do "psychuszki"? W ZSRR i Rumunii to ćwiczono...
Leus
Leus 13.04.2019, 16:39
Platformo czego dokonaliscie przez 8 lat? Chyba nie trudne pytanie? Słuchamy i czytamy?
:)
:) 13.04.2019, 17:38
Ważne, że PiS obiecał nauczycielom 2500 podwyżki. Szkoda, że żaden nauczyciel nie dostał....
Bóg
Bóg 13.04.2019, 14:07
Wagarowicze, którzy woleli wagary zamiast lekcji, zostali nauczycielami i dalej wagarują nazywając to strajkiem. A gdzie etyka, troska o młode pokolenie, o przyszłość Polski. Wystarczy,że budują karierę lewacką agitatorowi partyjnemu - Broniarzowi i to jest dla nich ważniejsze niż interes państwa i ucznia.
do bałwana o wysokim o sobie mniemaniu...
do bałwana o wysokim o sobie mniemaniu... 13.04.2019, 14:16
Twój nick świadczy o twoim pojmowaniu demokracji i stosunku do ludzi z innym zdaniem. Jesteś BAŁWAN pogański - a nie żaden bóg. Religii pisowskiej.

Zapominasz, że strajk jest prawnie zagwarantowany - i jest to jeden z postulatów STRAJKOWYCH Solidarności z 1980 roku!

I dozwolony zarówno kierowcom autobusów, pilotom samolotów, górnikom, kolejarzom itp.

Jakoś Solidarność nigdy na argumenty "że strajk przeszkadza" nie reagowała?

Bo przeciez z definicji - strajk JEST WŁAŚNIE PO TO, ŻEBY BYŁ UCIĄŻLIWYM narzędziem nacisku na pracodawcę.
Po co inaczej strajkować, skoro pracodawca (w tym przypadku rząd) tego by nie odczuł?
Fakt
Fakt 13.04.2019, 14:45
Idź się leczyć kretynie o 200 nickach.Masz problem z przeszłością swoją i przodków.Tak dobrze zorientowany może być tylko śmieć,mający w rodzinie ss-manów, ubeków i innej maści zbrodniarzy.
do nieleczącego się kretyna co czyta genealogię przez internety:)
do nieleczącego się kretyna co czyta genealogię przez internety:) 13.04.2019, 14:52
A pisowiec to tylko co mu "bóg" powie, to to wie, bo sam nie jest W OGÓLE zorientowany...


Fakt Dzisiaj, 14:45 .Tak dobrze zorientowany może być tylko śmieć,mający w rodzinie ss-manów, ubeków i innej maści zbrodniarzy.
zniesmaczona
zniesmaczona 13.04.2019, 14:43
Przy okazji też pisowiec biorący nick "BÓG" pokazuje jaki naprawdę ma stosunek do wiary!
Instrumentalny...
:)
:) 13.04.2019, 17:40
Gdyby któryś z przeciwników PiSu przyjąłby nick "Bóg" to byłby wrzask że obraża uczucia religijne....
nauczyciel
nauczyciel 13.04.2019, 13:57
zakład pogrzebowy też siedział w komisji egzaminacyjnej
Cimoszewicz syn Jaruzelskiego
Cimoszewicz syn Jaruzelskiego 13.04.2019, 13:27
Skretyna i zBrodniarz to dwie komunistyczne szmaty wspierane i inspirowane przez niemieckie i żydowskie pieniądze.POpełnili jednak kardynalny błąd.Zaatakowali nasze dzieci.A czegoś takiego się nie robi.Nie niszczy się kogoś kogo kochamy. Teraz rodzice odpłacą im w urnach wyborczych pięknym za nadobne.
zaatakowany
zaatakowany 13.04.2019, 15:33
Przecież ty nie masz żadnych dzieci eunuchu
Kaczyński syn Stalina
Kaczyński syn Stalina 13.04.2019, 14:19
Kaczyński syn Stalina - już jedna promoskiewska szmata z żydowsko niemiecką austriackimi powiązaniami rodzinnymi.
Taka to mowa "miłości" inspirowana przez twoją wypowiedź

Dzisiaj, 13:27 Skretyna i zBrodniarz to dwie komunistyczne szmaty
Króliczek harry
Króliczek harry 13.04.2019, 12:38
Nauczyciele, sedziowie, merdia, to CZERWONY BETON! Dlatego prowadzili tak zazarta walke przeciwko LUSTRACJI! Ten BETON jest po to,zeby wrogowie Polski mieli swoje bojowki do walki z nami! Ale jestem pewny, ze to bedzie ich ostatni boj! Oni to wiedza i my to wiemy. To ich KONIEC! Wiedza tom dlatego tak wsciekle atakuja, ale nic to. Juz my wam pokazemy,gdzie raki zimuja!
"bój to jest nasz ostatni.." - ale cię nostalgia zomowcu ogarnęła...
"bój to jest nasz ostatni.." - ale cię nostalgia zomowcu ogarnęła... 13.04.2019, 14:21
Mój drogi - od 1989 mija 30 lat. Twoje nawoływanie do wojowania zacznij od 70 letniego Kaczyńskiego. Bo reszta już na emeryturach...
Czesc
Czesc 13.04.2019, 12:11
Strajkująca POstkomunistyczna hołota wykształciuchów ! Prawdziwi polscy nauczyciele wraz z całą polską elitą zostali wymordowani w Katyniu itp miejscach przez sowietów i hitlerowców dlatego takie teraz mamy tego skutki ...
do pisowskiej hołoty łże - elity
do pisowskiej hołoty łże - elity 13.04.2019, 12:40
Nauczycielu z 25 letnim stażem - "cześciu" - a twoi rodzice byli szmalcownikami? Bo ich nie wymordowali - czyli NIE BYLI ELITĄ I NIE BYLI PRAWDZIWYMI POLAKAMI?
Do tego co wali w nocha przed monitorem
Do tego co wali w nocha przed monitorem 13.04.2019, 12:49
Ha ha
postęp...
postęp... 13.04.2019, 14:23
A Kaczyński parę lat temu uważał, że studentom internet jest tylko po to, żeby z piwem przed monitorem siedzieć...
Dla Polski nie dla Niemiec
Dla Polski nie dla Niemiec 13.04.2019, 12:04
Platforma zlepek Obywatelskiej chce natychmiast waluty euro jesteście nauczyciele tak tępi że daliście się wkręcić w manipulacje że jak euro wejdzie to jest już koniec. Ten strajk wam bokiem wyjdzie. Obywatele głosujcie, na własną walute za polska waluta. Pis PIS
Marszałek Kłamczewski
Marszałek Kłamczewski 13.04.2019, 15:35
W kaczystanie walutą jest idea bo to dla niej się pracuje :-)
dla Polski, nie dla PiSmisiewiczów...
dla Polski, nie dla PiSmisiewiczów... 13.04.2019, 12:42
A cha - już się włączył promoskiewski troll - niby o nauczycielach ale polexit głównym tematem,..
Ras Putin
Ras Putin 13.04.2019, 11:51
Nic dziwnego że zomowiec jest teraz głównym solidaruchem i łamistrajkiem. Precz z tą pisbolszewią!
Polska ***c ruskich i niemie
Polska ***c ruskich i niemie 13.04.2019, 12:06
Raz Merkel i po Polsce waluta tylko Polska won z euro
Czy wszyscy tacy WON?
Czy wszyscy tacy WON? 13.04.2019, 11:23
Nauczyciel, który teraz szydzi z łamistrajka - robi mu szpaler pogardy - dostanie TYSIAKA i zmieni się w mentora, przykład prawości, wzór do naśladowania i prawdziwego wychowawcę dla naszych dzieci?
wszystkie łamistrajki jeden sort...
wszystkie łamistrajki jeden sort... 13.04.2019, 12:45
A gdzie ty widziałeś strajkujących, którzy łamistrajków owacjami witali? W Stoczni Gdańskiej w 1980? W dwudziestoleciu międzywojennym? W czasie strajków Solidarności?
Zmień towar bo nos Masz zapchany
Zmień towar bo nos Masz zapchany 13.04.2019, 12:52
Stocznie i stocznie i gazeta wyborcza
postęp...
postęp... 13.04.2019, 14:25
No tak - jak niektórych zapomnieli internować w stanie wojennym, to i trauma przypominać im rok 1980 i strajki 10 milionowej Solidarności...

Bycie pominiętym przez SB - to dopiero lekceważenie...
Sok
Sok 13.04.2019, 11:16
Rozumiem jak by nauczyciele nic nie dostali to mogli by się zdenerwowac i strajkowac. A tu mają zagwarantowane w ciągu 2 lat 30% podwyżki. Czyli tutaj tylko chodzi o politykę zniszczyć rząd i doprowadzic do rządów śmieszne opozycji i wprowadzić legalnie LGBT+ itp.
gruszki na wierzbie
gruszki na wierzbie 13.04.2019, 12:49
Gadasz bzdury jak Kaczyński z krową plus - nie on tylko Unia, nie teraz tylko w 2022, nie wiadomo czy na krowę i swinie, nie wiadomo czy 500 nie wiadomo czy w 2022 będzie taki sam kurs euro i taka sama inflacja.

Obiecanki po wyborach - PiS w 2011 już mówił, że nauczycielom powinno się podwyższyć o... 2500 !

I co?
Trzy razy obiecane więcej niż raz dane?
Nie wal tyle w nocha
Nie wal tyle w nocha 13.04.2019, 12:56
Euro się glabie opłaca bogatym kraja, pierwsze co europejska płaca a potem euro jak będzie sie nam to opłacać II w tedy wchodzimy w walute euro. Z jakiego landu jesteś? Jesteś od Schetyny? Jak tak to wszystko jasne grasz interesami niemiec
a gdzie ty masz tu o euro mowę?
a gdzie ty masz tu o euro mowę? 15.04.2019, 01:24
To od "walenia w nocha" wyskakują nagle tematy fikcja - jak euro? Co ty sugerujesz?
Kaczyński od miesięcy ani słowa o nauczycielach, za to o euro - choć nikt nie chce go przyjmować teraz?
nie sądź innych po sobie...
nie sądź innych po sobie... 13.04.2019, 14:29
Geniuszu - krajOM nie krajĄ! Potem pouczaj, ty grający interesami Putina i Moskwy...

Tylko najpierw przestań ćpać - i wskaż, gdzie tu mowa o wprowadzeniu euro w Polsce??????

gruszki na wierzbie Dzisiaj, 12:49 Gadasz bzdury jak Kaczyński z krową plus - nie on tylko Unia, nie teraz tylko w 2022, nie wiadomo czy na krowę i swinie, nie wiadomo czy 500 nie wiadomo czy w 2022 będzie taki sam kurs euro i taka sama inflacja.

Obiecanki po wyborach - PiS w 2011 już mówił, że nauczycielom powinno się podwyższyć o... 2500 !

I co?
Trzy razy obiecane więcej niż raz dane?

Nie wal tyle w nocha Dzisiaj, 12:5
:)
:) 13.04.2019, 15:01
Troll pisowski wie lepiej - jak zobaczył słowo euro, to wkleił o przyjmowaniu waluty, Nie doczytał, że to nie ten temat...

Albo nie miał gotowca "z centrali" to sam bezradny nie umiał nic wymyślić...
kręcę głową
kręcę głową 13.04.2019, 10:56
Oj pisiaki, pisiaki co wyPiSiujecie!

Pozostałe