Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino

Podpalił suchą trawę. Spalił samochód

  • 13.04.2019, 17:47
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podpalił suchą trawę. Spalił samochód A.R.
Pożar wybuchł późnym wieczorem w piątek na terenie dawnego wysypiska śmieci. Ktoś podpalił suchą trawę. Ogień "podszedł" pod samochód, który doszczętnie spłonął. Jest też inna hipoteza.

Samochód podrzucił ktoś w czwartek wieczorem. Dzień później zaalarmowano straż pożarną, że płonie trawa na dawnym wysypisku. Po przybyciu strażaków okazało się, że pali się także samochód, który stał w tamtym miejscu. Dodatkowo została więc zawiadomiona policja. Akcja gaszenia trwała około godziny. Po pożarze została połać wypalonej trawy i zagadkowy spalony wrak auta. 

Jedna hipoteza mówi, że to od płonącej trawy spalił się również samochód. Według drugiej wersji, chodziło o zniszczenie pojazdu i w związku z tym podpalono trawę w kilku miejscach.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

szybko
szybko 16.04.2019, 16:55
Powinni aresztować za palenie trawy hihi
mózg lasuje
mózg lasuje 15.04.2019, 00:22
Palenie trawy jest niezdrowe!
puszap
puszap 15.04.2019, 09:00
Widać bo mają takie narokotykowe ciągi!
to prawda
to prawda 14.04.2019, 23:48
Uwaga palace dziady. Palenie śmieci w ogródku również jest karalne.
kaktus
kaktus 14.04.2019, 23:18
Te idiotyczne, kretyńskie zwyczaje doprowadzą kiedyś do nieszczęścia, dobrze żeby ktoś się za to wziął, ale tak naprawdę!
pomysłodawca
pomysłodawca 14.04.2019, 22:47
Chyba najlepszym pomysłem byłoby zabetonowanie trawy
dobry przykład
dobry przykład 14.04.2019, 19:14
I tak od głupiego podpalania trawy moze spłonąć nawet najlepszy samochód.
stoję z boku i się śmieję
stoję z boku i się śmieję 14.04.2019, 15:18
Oj nie podoba się konkurencji z drona zdjęcie, do którego nie mają dostępu :)))))))
Pseudeodziennikarze
Pseudeodziennikarze 14.04.2019, 12:46
To tacy sami dziennikarze jak prawie wszyscy w powiecie... Koło wydziału dziennikarstwa tylko oni przechodzili jak i z konkurencji *** ludzie idźcie do szkoły bo z poziomem wiedzy merytorycznej to jesteście... w czarnej d*pie!!! Zresztą tak jak cała "PRAWDZIWA POLSKA"... BANDA CZARNYCH PEDOFILÓW z PIS-AMI NA CZELE!!!!!!!!!!!! Książki czytać a nie TVPis oglądać!!!!!!!!!!!! RUSKA SWOŁOCZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dno
dno 14.04.2019, 08:45
Kto ten artykuł pisał? Masakra. Dziennikarstwo sięgnęło dna.
Czy Bangladesz?
Czy Bangladesz? 14.04.2019, 07:50
Ani słowa o miejscu zdarzenia. Czy to Polska jeszcze?
dno
dno 14.04.2019, 07:32
ale gdzie to było???????????????????
Pioter
Pioter 13.04.2019, 20:29
Dzin z alladyna 😂
Alo alo
Alo alo 13.04.2019, 22:39
Dzin dybry.
Alo alo
Alo alo 14.04.2019, 20:10
Jyst syr?
Polonista
Polonista 13.04.2019, 22:38
Redaktor analfabeta
kram
kram 13.04.2019, 22:43
I idiota do tego!
achach
achach 13.04.2019, 19:35
Palili trawę? Do więzienia narkomanów!
Knagulec
Knagulec 13.04.2019, 19:08
Ale musiało sie jarać siwy dym alleluja i do przodu

Pozostałe