Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino

Co było na stoiskach wielkanocnych jarmarków i kiermaszy [FOTO]

  • 13.04.2019, 18:28
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Co było na stoiskach wielkanocnych jarmarków i kiermaszy [FOTO]
Dziś tj. 13 kwietnia 2019 r. wielkanocne jarmarki i kiermasze odbywały się w Gryfinie (największy), Mieszkowicach, Baniach, Chojnie i Cedyni. A na stoiskach od tego co do zjedzenia aż po wielkanocne ozdoby.

Co było na stoiskach wielkanocnych jarmarków i kiermaszy? - zapraszamy do fotorelacji.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (97)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

konopielka
konopielka 14.04.2019, 11:44
O Kyrie Eleison jajcy, o Chryste Eleison mienso, o Matko Bosko cybula.
......
...... 17.04.2019, 08:35
czy ilość butów na nogach po wizycie "jojo" sie zgadzała?
miś
miś 14.04.2019, 11:43
Co było na stoiskach wielkanocnych jarmarków i kiermaszy Puree ze smalcem.
– Nie ma smalcu, z dżemem są puree!
– Dobrze, niech będą…
emigrant
emigrant 14.04.2019, 00:43
Dla mnie są takie 4 symbole Wielkanocy palma wielkanocna, koszyczek na święconkę z białą serwetką, palmy oraz oczywiście pisanki.
Gość
Gość 13.04.2019, 23:53
Na szczęście największe święto całego świata, święto chrześcijaństwa, Wielkanoc, nie podległo tak chamskiej komercjalizacji jak Boże Narodzenie i spokojniej, bez manipulacji, rozproszenia można sie skupić na nim, a daje ono znacznie wieksze możliwości wejścia w nie dzięki Wielkiemu Tygodniowi - najpierw Niedzieli Palmowej, potem Wielkiemu Czwartkowi z kołatkami na Mszy, z Wielkim Piątkiem, bez Mszy, ale z adoracją krzyża, itd., z nocną liturgią wielkanocną z soboty na niedzielę (lub wieczorną, choc przynajmniej dwie parafie dają w" ofercie" nocne - najlepiej wyrażające Wielką Noc). Ten jarmark nie wadzi, nie zakłóca, bo w eterze, w mediach jest mniej bełkotu, no, czasem słyszy sie o jakimś drobiarstwie, pokazuje się nie wiem dlaczego jajka, kury, czasem przechodzi sie na temat zająca, wpada się na temat WIOSNY, ale nie jest to namolne, jak przed poważnie uszkodzonym w umysle ludzi świętem B. Narodzenia z tym d e b il nym pseudoMikołajem i z kultem żarcia oraz prezentów.
sprawiedliwy
sprawiedliwy 14.04.2019, 09:07
do debila Gosc ktos cie molestowal w dziecinstwie zmien lekarza bo ten cie oszukuje ktos ci nasral do tego pustego lba
marzenka
marzenka 14.04.2019, 08:25
Gościu a nie przeszkadza ci w tym wszystkim POLITYKA , która tam była na Pl Barnima ?? Jesteś hipokrytą ??
Pisanka.
Pisanka. 13.04.2019, 22:43
Moryń zawiódł na całej linii, nie było w tym roku kiermaszu wielkanocnego.Wielka szkoda.
Nina
Nina 13.04.2019, 22:31
Było cudownie!
Grisza
Grisza 13.04.2019, 22:10
Ależ ładne rzeczy!
Maria
Maria 13.04.2019, 21:55
Szkoda, że nie było tego malarza z Barlinka ze swoimi obrazami od którego w zeszłym roku kupiłam 2 prace. Zdolny artysta.
pestka
pestka 13.04.2019, 22:11
On chyba z Trzcińska jest!
Maria
Maria 13.04.2019, 22:22
Nie, z Barlinka w podpisie na obrazie mam Kłosowicz 2017. Barlinek.
kk
kk 13.04.2019, 20:55
czy alkohol można sprzedawać pod kościołem bez koncesji
bande rola
bande rola 13.04.2019, 22:11
Tak, tylko trzeba powiedzieć, że jesteś od Mietka!
Xmen
Xmen 13.04.2019, 19:52
Z przykrością stwierdzam , że nie widziałem wielu mieszkańców Gryfina, przyjezdni tak, no i handlujący dopisali. No, ale ceny mieli zarąbiste. Z kosmosu wręcz za towar wątpliwej jakości.
kubełek
kubełek 13.04.2019, 22:12
Bo to nie biedronka przecież!
ewa
ewa 13.04.2019, 20:02
Ja widziałam sporo osób, ale nagłośnienie działało odstraszająco. Trafiłam akurat na występy muzyczne kapeli, było tak głośno, że szybko uciekałam, a kupienie czegokolwiek stanowiło ogromny problem - muzyka zagłuszała wszystko. Współczuję tym, którzy tam sprzedawali...
uwaga
uwaga 14.04.2019, 08:58
ewa wystarczy oglądać fotki i czytać tekst, a zobaczysz kto tam był , tak nagłośnienie do kitu, chyba,że chodziło właśnie o to
Kubełku czytaj ze zrozumieniem. W biedronce jaki towar takie ceny, a tam było odwrotnie. Towar wątpliwy za bajo,ńskie ceny.
Polityczne spotkanie i to na scenie było pomyłką!! Nie ten czas i nie to miejsce p burmistrzu !! No ale jaki burmistrz, taka polityka ....
baba
baba 13.04.2019, 19:51
ale jaja

Pozostałe