Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino

Minister Joachim Brudziński na gryfińskim jarmarku wielkanocnym [FOTO, WIDEO]

  • 13.04.2019, 23:16
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Minister Joachim Brudziński na gryfińskim jarmarku wielkanocnym [FOTO, WIDEO]
- Gryfino jest piękne. Będziemy dbać aby nadal się rozwijało – powiedział dzisiaj minister Joachim Brudziński i jednocześnie kandydat do Parlamentu Europejskiego. Szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji wraz z posłem Arturem Szałabawką i wojewodązachodniopomorskim Tomaszem Hincem odwiedzili w sobotę 13 kwietnia 2019 r. gryfiński jarmark wielkanocny.

Następnie minister Joachim Brudziński spotkał się w Gryfinie z członkami Prawa i Sprawiedliwości.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...
loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (43)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (76)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

precz z kaczyzmem
precz z kaczyzmem 17.04.2019, 12:25
Nikitiński musi odejść!!!
Gumiś
Gumiś 17.04.2019, 12:04
A gdzie był przewodniczący rady Guga lub jego zastępca Romanicz czy Janosik wstydzą się Gryfina . Jarmark jest ponad Partyjny No chyba że strajkują , A może nie którym się wycieczka do Brukseli Podobała podczas chorobowego ????.
"elyta"
"elyta" 17.04.2019, 13:09
No właśnie jak na zdęciu widać to była impreza partyjna. I to co więcej - 'dla elit' partyjnych - nie dla szeregowych czlonków...
Jhg
Jhg 15.04.2019, 09:11
Pusto wszędzie głucho wszędzie co to będzie. Nauczyciele byli?
hm
hm 15.04.2019, 01:10
"Gryfino jest piękne" - chyba, k*źwa, widzimy dwa różne Gryfina...
Rychu
Rychu 14.04.2019, 22:43
Dawaj Brudziński toomahawki będziemy wylapywac czerwona zaraze
Schetyna proncie donalda
Schetyna proncie donalda 14.04.2019, 19:29
Dobrze ze biedronia nie było że Schetyna bo by coondon pękł nad gryfinem i oblal by ta czerwona hołote razem z ltgb pederasci sperma.
Czyim "pronciem" jest Brudziński?
Czyim "pronciem" jest Brudziński? 14.04.2019, 19:36
Podniecasz się jak to piszesz?
Wwo
Wwo 14.04.2019, 21:15
Twojej matki
Bolek agent ukryty kapus
Bolek agent ukryty kapus 14.04.2019, 19:23
Czerwona partia platformy koalcjii boli o boli szkoda że Cimoszewicza nie było z kapusiem bolkiem co zglupial a może czerwony Schetyna pajac. Oj czerwone pająki blado widzę wasze wybory. Po trzydziestu latach obaleniu komunistów dalej szuję się panosza. Won z Polski czerwone ciioty
......
...... 15.04.2019, 10:23
szanowny panie .jest już 19 rok XI wieku .nie zauważzyłeś .tobie ciagle sie czkawka odbija zamierzchła historia.a gdzie i kto sie przytulił z poprzedniego ustroju .Choćby pani "Basia " u twojego guru balbiny
do.........
do......... 15.04.2019, 19:17
Heeee szukaj sobie p Basi u gryfińskiego guru....
......
...... 17.04.2019, 08:31
czyżby p.Sawaryn miał blondyne za 60 tysiaków ?i nikt nie wie na ten temat nic?
:)
:) 17.04.2019, 13:10
Jaki prezes taka blondynka. I takie jej apanaże...
Fakt
Fakt 15.04.2019, 18:47
XI wiek,błagam może ćwoku cofnij się choć do średniowiecza
komu odbija zamierzchła historia
skąd wiesz, że "czerwone"???
skąd wiesz, że "czerwone"??? 14.04.2019, 19:37
Ale nie wszyscy z PiSu startują do Brukseli:)

Dzisiaj, 19:23 Won z Polski czerwone ciioty
Fakt
Fakt 14.04.2019, 18:19
Jarmark czyli kupczenie kiełbasą,a wy mięso wyborcze służycie za wkład
***relczyk
***relczyk 14.04.2019, 17:14
Czyli to był taki więc wyborczy?
Heh
Heh 14.04.2019, 18:01
Chyba tak, tylko dlaczego wszędzie jest ta Kmieciakowa? Przecież to małżeństwo już jest poza , przegrali w gminie i w powiecie... chyba że parcie zostało !!
Kalosz
Kalosz 14.04.2019, 21:16
Brudasie musisz się dobrze umyć inaczej nie uwolnisz się od państwa Kmieciak-- to jest choroba nieuleczalna !!! Ale próbować
kmiecik
kmiecik 14.04.2019, 20:05
Kmieciaki byli ze wszystkimi to pis gorszy?
Ty
Ty 15.04.2019, 16:39
Nie gorszy ale nie lepszy.
wstyd
wstyd 14.04.2019, 19:56
bo to kodziarze.. najpierw chwałę proboszczowi a potem na czarne dziewuchy lecą
wik
wik 14.04.2019, 15:43
co trzeba p***ć żeby zostać ministrem w przyszłości w PIS
Jeb*c_PiS
Jeb*c_PiS 14.04.2019, 18:06
Rasistowsko-faszystowskie okrzyki na marszach neofaszystów!!! A czerwoną hołotą to jest ten cały JEB*NY PiS ze swoimi wyborcami!!! Jeb*ć CZARNYCH i CAŁY WASZ RUSKI PiS!!!!!!!!!!!!!!
Halo
Halo 14.04.2019, 18:23
Czerwona zaraza i cholota to platforma a nie pis pomyliłeś glabie partie komuchu czerwony pajaku.
żul z Górnego Tarasu
żul z Górnego Tarasu 14.04.2019, 14:56
Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego miasta przemęcza, minister spraw wewnętrznych Joachim B.. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja –
Miś
Miś 14.04.2019, 14:40
Ty, co on za jeden?
– Minister . Przyszedł z ochroną i szpanuje. No, kończ Władziu i robimy…
Pikuś
Pikuś 14.04.2019, 13:01
I po najmniejszej linii oporu... oczywiście folklor!!! Można posłuchać nie przeczę, ale dlaczego na każdej gryfińskiej imprezie tylko folklor? Nie mamy zdolnej młodzieży? Tak Sawaryn piał ostatnio na sesji o szkole muzycznej jaki to ich sukces wielki. I co?
wyjaśniają
wyjaśniają 14.04.2019, 13:00
"Dziś tu na placu nie ma polityków, nie ma działaczy, nie ma żadnych osób, które pełnią jakieś funkcje!" – wrzeszczy ktoś z głośników, a w obiektywie kamery pokazują się kolejno:
👉naczelny Gazety Wyborczej Adam Michnik,
👉Marcin Święcicki z PO,
👉specjalista od zbiórek Mateusz Kijowski z KOD,
👉Andrzej Halicki z PO
👉Rafcio Czaskoski, który nawet wchodzi na scenę.

Dają się manipulować jak skończeni ignoranci i to jeszcze robiąc z siebie przedwyborcze narzędzie w rękach polityków, którzy mieli ich głęboko przez 8 lat. Mało tego, polityków, którzy podwyższali im wiek emerytalny i zamykali szkoły. Pozdrawiamy prawdziwych nauczycieli, którzy przecierają oczy widząc pajacujących kolegów "nauczycieli" dających się wrabiać w kampanię. Mamy nadzieję, że tych pierwszych jest więcej, bo ci drudzy powinni czym prędzej odejść z zawodu. Nauczyciel ma być częścią elity, a nie pożytecznym... sami wiecie kim.

Ale #ToNieJestProtestPolityczny
a ty wkleiłeś w dobry temat????
a ty wkleiłeś w dobry temat???? 15.04.2019, 20:06
Sugerujesz że PiS nie popiera łamistrajków? To jak to według ciebie jest? Jak jedną stronę popiera rząd - to jest dobrze, a jak drugą opozycja to jest źle?
Jak ci z opozycji pokazują poparcie to jest "polityka" - ale jak ci z rządu - to "nie jest polityka"???
real
real 14.04.2019, 12:40
komuch trzepak ze spaślakiem tysz przebierajom nogami
Anty_PiS
Anty_PiS 14.04.2019, 12:28
Lansować się przyjechał tam na wschód to tych swoich ruskich tępaków!!!
Jaro
Jaro 14.04.2019, 20:25
A czemu na wschód? Niby mniej pedałów?
konopielka
konopielka 14.04.2019, 11:46
O Kyrie Eleison jajcy, o Chryste Eleison mienso, o Matko Bosko Brudziński.
film trzyma w napięciu
film trzyma w napięciu 14.04.2019, 11:44
Pan poseł spotkał się (wzrokiem) z radnym sejmiku :)
Bruździński
Bruździński 14.04.2019, 11:21
Nikitiński musi odejść!
faja niepokoju
faja niepokoju 14.04.2019, 11:27
Nikotyński nie odejdzie.bo za kim by się smród ciągnął
Ogrodnik
Ogrodnik 17.04.2019, 11:42
Nikotyna do zieleni miejskiej odejdzie!!!!! Czy tam się załapie ??? będzie trudno .?
miś
miś 14.04.2019, 11:39
Ona jest bardzo dobra ta koncepcja,
Byłem i podziwiałem
Byłem i podziwiałem 14.04.2019, 11:15
Piękny Jarmark a zazdrośnikom piana tryska:)) Cóż innego im pozostało piszcie jak ma wam to ulgę przynieść a Jarmark Wielkanocny i tak został odebrany przez mieszkańców jako udane wydarzenie i do bardzo udane. Miłej niedzieli :)
Nikotyna
Nikotyna 14.04.2019, 15:49
Pawełek, te wiatraczki kupiłeś za swoje?
polak
polak 14.04.2019, 12:39
to była jakaś tragedia. Nie dośc, że na tych straganach lipa jakich mało, to jeszcze cały dzień ktoś wył pod moim oknem.
Fakt
Fakt 14.04.2019, 11:24
Byłeś i POdziwiałeś pisz za siebie.Tu piszą mieszkańcy mający swoje zdanie

Pozostałe