Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Porysował mu lexusa

  • 14.04.2019, 17:22
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Porysował mu lexusa S.R. (archiwum)
Samochód marki Lexus stał w sobotę na ulicy Czechosłowackiej w Gryfinie. Właściciel auta w pewnym momencie zauważył rysę na aucie.

-Mieszkaniec powiatu gryfińskiego zgłosił, że nieznana osoba dokonała zarysowania powłoki lakierniczej na drzwiach od strony kierowcy w samochodzie marki Lexus – informuje asp. sztab. Marcin Karpierz, rzecznik prasowy komendanta policji w Gryfinie.

Właściciel samochodu wycenił straty na 2 tys. zł. Rysę zauważył po południu w sobotę 13 kwietnia 2019 r. Sprawę prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

?
? 16.04.2019, 10:03
A dlaczego jest zdjęcie z wydarzenia, gdy właściciel Lexusa miał pretensje, że helikopter lotniczego pogotowia ratunkowego, który startował z pacjentem, zakurzył mu auto?
takto
takto 15.04.2019, 15:06
W przypadku kiedy sprawca szkody jest nietrzeźwy i oddala się z miejsca zdarzenia, firma ubezpieczeniowa może pozwać sprawcę szkody o zwrot całości sumy jaka jest potrzebna do naprawienia wyrządzonych przez niego szkód.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 15.04.2019, 14:30
chyba andrych komuś nie zapłacił ah aha ha albo kogoś zwolnił z i tak marnej roboty ha ha ah jestem robotem ha ha ah
......
...... 15.04.2019, 05:55
jeden element do lakierowania 500,- więc skad te 2000,-?
Juzer
Juzer 15.04.2019, 19:27
Wiesz, fakt, że coś było malowane to spadek wartości auta więc żeby tego uniknąć poszkodowany optuje za wymianą drzwi na nowe stąd też magiczna kwota 2000 zł.
robin
robin 14.04.2019, 21:14
Dokładnie po diabła pisać takie PIERDOŁY!!!!!
Miriam
Miriam 14.04.2019, 23:11
A ty co napisałeś ?
kuś
kuś 14.04.2019, 23:20
Ostatnio w swojej gazecie przemielił to co było wcześniej na portalach. Zero swojej inwencji.
mobilki
mobilki 14.04.2019, 22:45
Może dla ciebie 2 tysiaki i samochód oddany na kilka dni to pierdoły, ale wyobraź sobie, że nie dla każdego.
fOX
fOX 14.04.2019, 20:24
I PO KIEGO PISAĆ TAKIE PIERDOŁY!!!!
Century Foks
Century Foks 14.04.2019, 22:49
Zrób im listę o czym mogą pisać a o czym nie buhaha
Fox
Fox 15.04.2019, 07:10
Ja jestem od czytania i komentowania, a nie od pisania. Dadzą dobrą pensyję to będę pisał.
sreberjo
sreberjo 15.04.2019, 14:47
Pisz, pisz...
trot