Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Demontują niechcianego pająka

  • 14.04.2019, 17:44
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Demontują niechcianego pająka
W piątek 12 kwietnia 2019 r. demontażem zajęła się komunalka. Pająk stanął w zeszłym roku pod Górą Czcibora. W sumie nie wiadomo czemu miał służyć. Ówczesne władze nie za bardzo interesowały się gdzie dyrekcja Parków Krajobrazowych ma go postawić.

Demontażem pająka zajął się Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Cedyni.

-Przestawiamy go w granicach działki, ponieważ stał tam, gdzie od lat odbywa się rekonstrukcja – informuje nas Ryszard Matecki, dyrektor Muzeum Regionalnego w Cedyni.

Pająk –straszydło pod Górą Czcibora – tak ten przybytek nazywa Stowarzyszenie „Dla Gminy Cedynia” w ostatnim wydaniu Cedyńskich Faktów.

Pająk – gigant ma 12 metrów średnicy. Może służyć jako ławka do siedzenia w kręgu.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

olejernia
olejernia 16.04.2019, 17:07
W zeszłym roku to nic z głowa się nie robiło bo w głowie oleju nie było.
szerszeń
szerszeń 14.04.2019, 23:54
Pająk powstał dla dzieci – niech takim pozostanie. Politycy wszelakiej maści – ręce precz od kochanego zwierzaka.
strachliwa
strachliwa 14.04.2019, 22:43
To, że ty się boisz myszy
[ho, ho, ho, ho]
Czy nie śmieszne to?
[tak, śmieszne to]
Ale ty się boisz myszy,
[ho, ho, ho, ho]
Tak jak mało kto!
[Jak mało kto!]

Ty się bardzo boisz myszy;
Nie wie o tym nikt.
[Tak, nie wie nikt!]
O tym, że się boisz myszy,
[ho ho ho!]
Choć to taki wstyd!
[Ach, jaki wstyd!]

Nie powinno to nikogo dziwić.
[a nie, nie, nie]
Każdy przecież ma swoją słabą stronę.
[Ty też]
I choć ta zabawną jest -
[jaką?]
Ciebie jednak przeraża mysz!
[co takiego?]
efekt
efekt 14.04.2019, 21:09
Rzeźby z drewna powinni jakoś ożywić poprzez odpowiednie pomalowanie, zupełnie inną miałyby wartość ozdobną dla miejsca. Należy wziąć przykład z innych takich konstrukcji.
pik
pik 14.04.2019, 20:59
Przecież tego nie powinna robić żadna firma, która zatrudnia Zdzicha Fachowca, tylko sam artystka, która tą rzeźbę wykonał!
bajka
bajka 14.04.2019, 20:58
Teraz tego Spidermana odgrodzą płotem, taśmą, laserami i się wtedy dzieci będą mogły nacieszyć... :D
fakty po faktach
fakty po faktach 14.04.2019, 20:51
Dajcie temu pająku spokój. Przecież to kultowa rzeźba krajoznawcy :)))))))))))))!. Poraża wprawdzie brzydotą, ale jest taka swojska. Nawet pieski ją doceniają, obsikując solidnie jej odnóża (teraz Stowarzyszenie wie do czego służy?).
trybik
trybik 14.04.2019, 20:45
Za czasów Kotowicz wiele było nietrafionych spraw za często duże pieniądze!
lekarz
lekarz 14.04.2019, 18:56
Arachnofobia!

Pozostałe