Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Wytną drzewo aby postawić… gród

  • 14.04.2019, 19:11
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wytną drzewo aby postawić… gród
Trzeba wyciąć drzewo aby zgodnie z planem postawić makietę grodu. Stare „fortyfikacje” już rozebrano. Na wjeździe do bramy stoi potężne drzewo, które teraz trzeba będzie wyciąć.

Trwa budowa makiety grodu pod Górą Czcibora. Inwestorem są Szczecińskie Parki Krajobrazowe. Część konstrukcji zalano betonem. Rozpoczęło się układanie pali.

O inwestycji pisaliśmy już tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/31895,pod-gora-czcibora-inwestycja-asterixa

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

las
las 16.04.2019, 13:43
Na gruntach leśnych "Ls" taki zakaz nie obowiązuje.
Pikuś
Pikuś 15.04.2019, 19:58
Chyba jest zakaz cięcia drzew w okresie lęgowym?
nożyce
nożyce 15.04.2019, 20:38
Są osoby i instytucje, które mogą więcej.
topola
topola 15.04.2019, 18:40
Idiotyczny artykuł. Czemu on ma służyć? Jaki jest jego cel? Może taki aby mieli znaleźć się obrońcy tej spróchniałej topoli? Czy może po to aby zablokować inwestycję? Mowa nienawiści na tym portalu.
uderz w stół...
uderz w stół... 15.04.2019, 20:38
Wszystko co nie służy panu dyrektorowi to mowa nienawiści? A o terminach i gniazdowaniu ptaków wycinki pan słyszał?
I jeszcze niech pan po tym swoim krótkim wstępie napisze, czemu mają służyć artykuły i co pan rozumie przez mowę nienawiści.
ekolog
ekolog 16.04.2019, 13:49
Aby bić pianę najpierw należy się douczyć, gdzie i kiedy obowiązują zakazy. Działka nr 228/6 obr. ew. Osinów Dolny na której rośnie topola jest ewidencyjnie lasem a tam takie zakazy nie obowiązują. Na tym koniec beznadziejnej dyskusji.
piosenkarka
piosenkarka 15.04.2019, 11:06
My Słowianie wiemy jak nasze na nas działa
Lubimy jak poruszasz tym co mama w genach dała
To jest ta gorąca krew, to jest nasz słowiański zew
My Słowianki wiemy jak użyć mowy ciała
Wiemy jak poruszać tym co mama w genach dała
To jest ta słowiańska krew, to jest ta uroda i wdzięk
Mamy to czego nie ma nikt inny
Cenimy ten naturalny kształt
Wódeczka lepsza niż whisky i jiny
Najlepsze u nas cokolwiek byś chciał
Tu na swojskiej śmietanie chowane
Delikatne, rumiane jak chleb
Nie ma lepszych od naszych słowianek
Ten kto widział i próbował ten wie
My Słowianie wiemy jak nasze na nas działa
Lubimy jak poruszasz tym co mama w genach dała
To jest ta gorąca krew, to jest nasz słowiański zew
My Słowianki wiemy jak użyć mowy ciała
Wiemy jak…
podobieństwo
podobieństwo 15.04.2019, 00:29
To tak jak w parku. Wycięli drzewo żeby postawić tablicę!
Dzięcioł
Dzięcioł 14.04.2019, 22:51
Ni hu ja ! Ja się przywiąże do tego drzewa !
dorosły
dorosły 14.04.2019, 20:49
Cóż, kicz.jest też potrzebny ale z tego się najczęściej wyrasta.
pion
pion 14.04.2019, 20:40
W tym drzewie trzeba wystrugać wariata i załatwione!

Pozostałe