Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Ktoś potrącił zwierzę. To nie był dzik!

  • 14.04.2019, 20:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ktoś potrącił zwierzę. To nie był dzik!
Do Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie wpłynęło dziś w niedzielę (14 kwietnia 2019 r.) zgłoszenie, że na drodze wojewódzkiej 120 na Międzyodrzu leży prawdopodobnie dzik, potrącony przez samochód.

-Po dotarciu policjantów na miejsce okazało się, że to nie jest dzik, a... bóbr. Zgłosiliśmy sprawę zarządcy drogi i on w ciągu godziny usunął zwierzę – mówi nam asp. sztab. Marcin Karpierz, rzecznik prasowy komendanta policji w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

A
A 15.04.2019, 19:27
Bóbr nadal leży przy chodniku,więc nikt go nie zabrał
Kaźmirz
Kaźmirz 15.04.2019, 09:07
No. Albo taki bober. Toż to rybak! Łapał ryby, łapał, cały kosz nałapał… A dziad idzie, prosi: „Daj rybkę mnie, głodnemu”. A rybak klepnął sie po ***, „O tu dla ciebie ryba, darmozjadu” – mówi. I jeszcze piernuł. I co? Od razu jemu chwost rybięcy wyrasta i szerść, i odtąd bobry w wodzie kisno i z zimna popierdujo…
Oglądałem
Oglądałem 16.04.2019, 07:36
kto jeszcze?
Melancholik
Melancholik 15.04.2019, 09:02
Twierdzę kategorycznie że to jest kura.
Kura
Kura 15.04.2019, 07:17
to jest osioł
Knagulec
Knagulec 14.04.2019, 22:53
Szybko godzina to szybko
Knagulec
Knagulec 15.04.2019, 09:14
Ty słuchaj nie podszywaj sie pod mój nick znajdz sobie inny
ukradli ci paszport?
ukradli ci paszport? 15.04.2019, 11:07
Słuchaj, podszywają sie pod twój nick, podszyj sie pod inny!
wnisek
wnisek 14.04.2019, 22:41
Może się zdarzyć, że się potrąci ...ale to nie czlowiek zostawia bez pomocy cierpiące zwierzę ...to bezduszna ***. Wystarczy zadzwonić pod 112.
prawda
prawda 14.04.2019, 22:43
Trzeba było zrobić usta usta temu dziku!
Mieszkaniec przystani
Mieszkaniec przystani 14.04.2019, 22:10
Jednego mniej tyle tego sie rozpleglo ze wszystko niszcza ..dzewka owocowe iglaste wszystko co rosnie ..na przystaniach jch od groma wiec sa przeganiane ..nie boja sie ludzi nawet atakuja ..gdzie sa sluzby od tego ..jak dziecko zaatakuje wtedy beda widziec problem..a tak to go nie ma..wiec jeden rozjechany to jednego mniej..zadna strata.
......
...... 15.04.2019, 05:54
przystań to dopiero jest ingerencja w naturę .skad wiesz ,że to nie ty weszłeś na bobrzy teren .to ty tam jesteś intruzem .Te drzewa iglaste to ty nasadziłeś .Powinny być lisciaste .w dodatku bóbr żywicy nie lubi .następnym razem zastanów sie co piszesz,największy drapieżco w naturze
Bóbr
Bóbr 14.04.2019, 22:57
Do mieszkańca przystani , zniszczyłeś to ty naturalne środowisko tym zwierzętom powinny cię zjeść jednego było by mniej.
Eliminator
Eliminator 14.04.2019, 20:35
Szybciej niech tam jeszcze jeżdżą... nie dość że przetrzebiają zwierzynę to jeszcze za grosz tych samochodów im nie szkoda.
..
.. 14.04.2019, 20:34
Taki bobr do wedzarni i jak znalazł na święta 😁
Knagulec