Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino

Andrzej Szperka wygrał wybory. Zostanie radnym

  • 14.04.2019, 23:03
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Andrzej Szperka wygrał wybory. Zostanie radnym
W niedzielę 14 kwietnia 2019 r. odbyły się ponowne wybory do Rady Miejskiej w Cedyni w okręgu nr 1 obejmującym ulice: Bolesława Chrobrego, Fryderyka Chopina, Ks. Piotra Ściegiennego, Ks. Skorupki, Tadeusza Kościuszki, plac Wolności. Mieszkańcy głosowali na jednego z dwóch kandydatów. Ponownie wybory w tym okręgu wygrał Andrzej Szperka.

O mandat radnego Rady Miejskiej w Cedyni ubiegali się:

1. PRUCNAL Witold, lat 54, zam. Cedynia,

zgłoszony przez KWW NASZA CEDYNIA NASZ DOM - lista nr 12

2. SZPERKA Andrzej Maciej, lat 43, zam. Cedynia,

zgłoszony przez KWW "WSPÓLNIE DLA GMINY" - lista nr 13

 

Andrzej Szperka zdobył 96 głosów. Na Witolda Prucnala głosowało 41 osób.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

morda
morda 15.04.2019, 09:42
I teraz człowiek z Żelichowa będzie zaskarżał wynik wyborów i po raz kolejny mącił, zamiast się pogodzić z przegraną i zająć pracą. Ale skończyły się frukty przy Gabryśce i żal d... ściska.
gryfinianka
gryfinianka 15.04.2019, 08:48
A radny na którego głosowałam nie poodziękował nigdzie do dnia dzisiejszego.
mniemam
mniemam 15.04.2019, 09:16
Kultura polityczna widocznie niższa.
wyborca
wyborca 15.04.2019, 08:47
W d...! dostał p. Prucnal. I po co te koszty dla Gminy i to zamieszanie.
kropka
kropka 15.04.2019, 08:29
Moce go kopa dostali mąciciele a zwłaszcza kilku frustratów którzy nie mogą się pogodzić z demokratycznymi wyborami.
Andrzej Szperka
Andrzej Szperka 15.04.2019, 01:35
Tak na gorąco chcę wszystkim Wyborcom serdecznie podziękować za ponowne obdarzenie mnie zaufaniem,którego postaram się nie zmarnować. Będę się starał,aby Cedynia rozwijała się we właściwym kierunku. Dziękuję ;)
zagrychachacha
zagrychachacha 15.04.2019, 09:19
A będzie coś panie radny też na zimno?
Andrzej Szperka
Andrzej Szperka 15.04.2019, 19:42
Zimny prysznic i do pracy ;)
zasłużyła na przegraną
zasłużyła na przegraną 14.04.2019, 23:52
Jak widać ekipa Kotowicz idzie do lamusa. Już nikt się nie nabierze na jej puste obietnice których nie potrafiła spełnić za pierwszym razem. A do tego okazał się podłym człowiekiem której władza namieszała w głowie. I jak widać nawet jej ludzie mają o połowę mniej głosów. Dziś Kotowicz gdyby wystartowała miałaby ok. 10 procent. Nie więcej!
mnieszko
mnieszko 15.04.2019, 15:07
Na rany Chrystusa,zabierzcie od nas Gabrychę,blagamy was na kolanach.wezcie,dołozymy jeszcze za nią jedną wieś np Błeszyn.Wezmiecie?
Egon
Egon 14.04.2019, 23:39
A słuchy chodzą ze nowy kościół beda budować
parafianin
parafianin 15.04.2019, 12:49
Kościół to nie budynek tylko Wspólnota. Budynek świadczy o gospodarzu, a w Biblii opisany jest przypadek budowniczego, co nie miał funduszy na wykończenie.
i nigdy wie=ęcej
i nigdy wie=ęcej 14.04.2019, 23:30
Czyli dwa razy gorzej wypadł kandydat Kotowicz Gabrieli beznadziejnej jednokadencyjnej burmistrz Cedyni
liczygłos
liczygłos 14.04.2019, 23:10
I nie poradziłą nic pni Gabrysiu tak liczna komisja buhahaha
lumnia
lumnia 14.04.2019, 23:09
Postarał się chłop to i są efekty!
kik
kik 14.04.2019, 23:07
Brawo pan Szperka! Zasłużył na wygraną!

Pozostałe