Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Spotkanie o mikrodotacjach w Gryfinie

  • 15.04.2019, 13:54
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Spotkanie o mikrodotacjach w Gryfinie wzp (arch.) Magdalena Pieczyńska
W imieniu 4C Centrum Ekonomii Społecznej Sp. z o.o. oraz Fundacji Pod Aniołem zapraszamy serdecznie do udziału w spotkaniu animacyjnym dotyczącym projektu „Mikrodotacje, Lokalne Przedsięwzięcia dla regionu stargardzkiego”, realizowanego w ramach Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020.

Mikrodotacje to wsparcie finansowe w wysokości do 5000 zł, udzielane w konkursie ofert, dla lokalnych przedsięwzięć realizowanych przez grupy nieformalne oraz dla młodych NGO, przeznaczone na rozwiązywanie problemów społeczności lokalnych oraz wzmocnienie potencjału młodych organizacji pozarządowych. W tym roku po raz pierwszy o mikrodotacje mogą ubiegać się również Koła Gospodyń Wiejskich, które zarejestrowały się w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Podczas spotkania przedstawione zostaną szczegółowe informacje dotyczące projektu

i składania wniosków, kryteriów oceny, a także dobre praktyki z edycji 2018.

Termin: 23.04.2019 r., 17.00

Miejsce: sala nr 8, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, ul. Łużycka 91, Gryfino

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu mailowo lub telefonicznie: [email protected], 514 343 871/790 100 636.

Marta Sykucka

 

Spotkanie organizowane jest z inicjatywy radnej Magdaleny Pieczyńskiej i we współpracy z powiatem i dyrekcją ZSP nr 2 w Gryfinie

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (46)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Lulek
Lulek 16.04.2019, 16:36
Pieczynska ze swoim dochodem rocznym 100 000 zl, jeszcze robi kasiore na smisznych projektach, ot pazerna kodziara...
Elegant
Elegant 17.04.2019, 21:31
Śmieszą mnie zawsze takie komemtarze ;)
Takie zaglądanie do portfela i zazdrość.
Wiesz dlaczego lamusie zarabiasz 1600zł ?
Bo jesteś gamoniem. Bo nie masz szkoły. Bo nie masz doswiadczenia. Bo jesteś leniwy. Aaa i jesteś gamoniem.
I wiesz co ? Tak bedzie zawsze. Ty nigdy nie zarobisz kasiory heheheh cieciu
Wciać sie kurła do roboty zazdrośnicy nieudacznicy
rozsądek
rozsądek 17.04.2019, 21:53
Ej ,nie galopuj z tą agresją !! Piszesz o innych, masz pretensje, a co robisz sama ? Czym się od nich różnisz? Wykształceniem i zarobkami tylko, bo widzę że jedno (chamstwo) was łączy !
kawaler
kawaler 17.04.2019, 00:20
Dobra partia! Posag neizły!
Men do kawalera
Men do kawalera 17.04.2019, 08:42
Ale baba wredna. Dlatego wciąż sama !
Olaw
Olaw 17.04.2019, 16:22
Stara panna, teraz tylko moze dostac chlopa
z przydzialu PO linii partyjnej.
komisch
komisch 16.04.2019, 14:13
Pieczynska znana feministka, aborcjonistka, działaczka i skrajna lewaczka, współpracuje z powiatem i szkołą???
???
??? 16.04.2019, 16:04
Głosowała razem z GISem Seweryna i częścią PiS u za budżetem. Raczej pis do w KA z G(l)IS du.
Jak redaktor wicek
Jak redaktor wicek 17.04.2019, 00:34
Czyli co ? SQ rwiłł@ siem politycznie ?
do 14.13
do 14.13 16.04.2019, 15:13
Pieczyńska KO , dyr Puzik radny też KO, wice starosta Dudar też KO. To co cię dziwi ?
;
; 16.04.2019, 19:49
Beata Kryszkowska- Dudar
wyborca
wyborca 16.04.2019, 14:31
I za to ja lubię i na nią głosowałem!
88
88 15.04.2019, 22:34
To gmina Gryfino jest regionem stargardzkim ?
Star. Szczeciński
Star. Szczeciński 15.04.2019, 22:51
Tak podzielili...
Aras
Aras 15.04.2019, 20:39
Magda robi dużo dobrego i to przed tym jak została Radna. Kodziara? Dobrze że nie katechetka
Do 20.39
Do 20.39 16.04.2019, 17:08
Magda robi dużo dobrego....chacha robi, robi za dużą kasiorkę
Aras
Aras 17.04.2019, 13:05
Tzn.? Dużą czyli... Problem że Kobieta zarabia i jest w stanie się utrzymać? A może wg waszej katolicki pisowskiej filozofii powinien utrzymywać ją facet i wtedy tworzyć będą jedyna słuszną jednostkę społeczną rodzinę?
do 13.05
do 13.05 17.04.2019, 13:45
Magda nie napinaj się, bo Ty już brzydniesz
Aras
Aras 17.04.2019, 14:02
Odwoływanie się do argumentu ładna brzydka tylko pokazuje miałkosc intelektualną... Pewnych ubytków się nie nadrobi tupaniem i gimnastyka rąk
do 14.02
do 14.02 17.04.2019, 17:11
No i coś w tym jest wystarczy wejść na fb p Pieczyńskiej ....samouwielbienie ocieka wręcz miłością chacha
obiektywny
obiektywny 15.04.2019, 22:53
Wiadomo, że okey!
KO
KO 17.04.2019, 00:16
Była. I się sprzedała. Teraz to pisowsko gisowskie ZERO>
kod
kod 15.04.2019, 21:42
lecz się
Ja
Ja 15.04.2019, 19:10
Radnych jest o wielu za dużo, nauczyciele nie powinni byc w radzie, straszne bzdury gadają. Nie wiem co robi Pieczynska z zawodu a tak to kodziara i feministka...
n
n 15.04.2019, 20:03
nie wiesz to zamknij paszczu :-)
chłop
chłop 15.04.2019, 17:33
Skąd ta kobieta ma wiedzieć czego oczekuje społeczeństwo ? Z tych niby spotkań pod publiczkę ? Na sesjach jakaś cichutka jest ! Nie daj Boże iść w ślady kontrowersyjnej radnej Pieczyńskiej !!!
Ale o co chodzi ?
Ale o co chodzi ? 15.04.2019, 20:22
Głosowała za budżetem Seweryna i teraz nic nie wie.
Pikuś
Pikuś 15.04.2019, 19:55
Zrób chłopie połowę z tego co ona w ramach prac społecznych a potem otwieraj morde. A że na sesjach cichutka....bo mądry ustępuje glupszemu! Taki prostak jak Miler, wielki fachura od inwestycji potrafi chamsko śmiać się z radnych a niedawno jeździł na kursy dokształcające za pieniądze gminy! A wlazł do władzy zgadnij którym otworem?! O tym drugim nie wspomnę. Wszyscy go znają, ksywa Napoleon! Jak ten się dostał do koryta.....? Tam muszą być takie haki na Krzywoustego...
cba
cba 17.04.2019, 00:23
Miler to układ a w sumie wielkie nieporozumienie. Ujawnił układ i samego siebie w nim. Patrzcie z jaką gorliwością niszczy lokalnych przedsiębiorców - sklep sportowy na Szczecińskiej, Felix na Placu Barnima itd.. I obiekty po nich stoją od roku puste. A on ich wykończył bo tam miało być srutu tutu. Wystarczy, że nie przepadasz za nim czy jego pryncypałem. A może się nie okupili ? Bo jakie jest inne uzasadnienie ?!!!
???
??? 17.04.2019, 00:36
A masz jakies dowody na ten układ?
!!!
!!! 17.04.2019, 01:08
A umiesz podać inną sensowną przyczynę, czemu tak jest?
zły
zły 15.04.2019, 22:03
Ogarnij się Pikuś !,Coś ci się myli koleś, bo radni są wybrani do pracy, za to biorą kasę, aby reprezentować mieszkańców i ich sprawy,a nie żeby NA SESJACH SIEDZIELI CICHO!!! Z niektórymi ludźmi należy rozmawiać ICH językiem, inaczej nie zrozumieją! Tym bardziej jak wybrańcy mają haki na Krzywoustego , a większość zainteresowanych zna temat, są sprawy , których nie wolno ukrywać !!
Pikuś
Pikuś 16.04.2019, 05:24
Zgadzam się z tobą w 100%! Ale mam inny pomysł. Trzeba pójść na zebranie klubu radnych i tam posłuchać o czym dyskutują. I tam ich rozliczać z obietnic. Same wybory to za mało
zły
zły 16.04.2019, 08:08
A ile osób pójdzie na zebranie klubu radnych, albo skąd ludzie dowiedzą się co tam się dzieje ?? Dla mieszkańców to SESJA jest ważna i będzą mieszkańcy rozliczać radnych ,tyle w temacie!
Pikuś
Pikuś 16.04.2019, 10:23
Kto chce ten może przyjść. To nie są zebrania zamknięte.
Do Pikusia
Do Pikusia 16.04.2019, 10:46
Ty jesteś za a nawet przeciw! Chachacha Masakra ! Zły tłumaczy, a Pikuś swoje
Pikuś
Pikuś 16.04.2019, 21:06
Ja rozumiem w czym mowa. I już pisałem. Zgadzam się. Rada jest słaba i Pieczyńska jako radna też nie za bardzo. Ale to wina lidera. Tam każdy głosuje jak mu pasuje. Nie ma lidera! Bo i też radni każdy sobie rzepkę skrobie. Sanecki swoje, Witowska swoje, Wisińska...itd. Cel niby wspólny, ale drogi różne. Urbański chyba już się poddał, nie ma z kim pracować a dodatkowo Namocinski mąci na pracach komisji. Radni PiS.... Romanicz tam nic nie ogarnia. Przyjeżdża z Warszawki, kasuje ci miesiąc pajdę i tyle wystarczy a jego radni całkowita porażka. Absolutnie niepewni w sprawie głosowań itd. Więc jak to ma wyglądać? Podobno burmistrz wysmażył donos do prokuratury na Guge i Romanicza za to powiadomienie które oni złożyli ostatnio....
zły
zły 17.04.2019, 08:40
Zgadzam się, podsumowane w punkt, ale to radnych nie tłumaczy! MUSZĄ się dogadać, bo jak nie to won ! Przyjdą tacy co będą ! Sawaryn stosuje metody Napoleona broni się atakując !. Jeszcze o tym nie wiecie ?
podżeganie?
podżeganie? 17.04.2019, 01:07
Ale to przecież Sawaryn nawoływał do zgłoszenia do sądu!
A potem, kiedy go posłuchali on ich oskarża o to... do czego nawoływał?
A to nie jest podżeganie?
Pomawiał burmistrza Piłata i do dzisiaj nie przeprosił. To burak z buraczanych…
Pomawiał burmistrza Piłata i do dzisiaj nie przeprosił. To burak z buraczanych pół. Pamiętacie ? 15.04.2019, 20:25
To człowiek skorumpowany politycznie , z brakami w wykształceniu. Pytany o znajomość języka obcego pokazuje buty. To jego certyfikaty.
antyleming
antyleming 15.04.2019, 20:59
Pałuj się ***u bolszewicki
n
n 15.04.2019, 20:04
święte słowa
Magda
Magda 15.04.2019, 15:52
Radna Magdalena Pieczyńska jest zainteresowana tym czego oczekuje społeczeństwo. Może by tak ci co powinni wzięliby przykład z Magdy i poszli jej śladem?
Pikuś
Pikuś 15.04.2019, 16:22
Może niektórych powinno się pogonić ze stołków w pierwszej kolejności. Np takich radnych jak Hołub Sobczak i Romanicz.
Ddghjkkjg
Ddghjkkjg 16.04.2019, 07:05
Pogonic tszeba POwcow
Magdalena
Magdalena 15.04.2019, 16:36
Więcej jest radnych nierobów !!!!

Pozostałe