Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019

Sawaryn usilnie promuje się do wyborów

  • 16.04.2019, 20:56
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Sawaryn usilnie promuje się do wyborów
Wizytę ministra Joachima Brudzińskiego wykorzystuje Mieczysław Sawaryn, burmistrz Gryfina, do promocji własnej osoby. Podczas sesji o zmianie planu zagospodarowania dla elektrowni postarał się aby mowa była tylko o jednym. Tam mówił jako polityk Prawa i Sprawiedliwości. Podczas konferencji o planowanej obwodnicy opowiadał o dokonaniach PiS dla województwa. Mieczysław Sawaryn najwyraźniej prowadzi systematyczną kampanię wyborczą. Jaką? Prawdopodobnie do sejmu.

Zapytaliśmy go o to wprost, czy nie za wcześnie na kampanię do wyborów na jesieni, gdy jest burmistrzem oraz czy wystartuje do sejmu.

-Nie, nie prowadzę kampanii do sejmu. To jest moja ostatnia kadencja w samorządzie jako burmistrza. To obiecałem i tak będzie – powiedział nam burmistrz Mieczysław Sawaryn i przypomniał o swojej obietnicy, że będzie rządził gminą tylko dwie kadencje.

Jego aktywność wskazuje jednak, że prowadzi kampanię, w każdym bądź razie polityczną wzmacniającą jego wizerunek. Najwyraźniej wiąże swoje nadzieje z PiS, z którym co ciekawe, jest w konflikcie w Radzie Miejskiej w Gryfinie. Ale nawet w gazecie prowadzonej przez jego zastępcę, promowany jest z politykiem PiS. Najwyraźniej spodobała mu się pozycja kolegi Artura Szałabawki i może jednak… pójdzie w posły.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (109)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

prawda jest taka:):):)
prawda jest taka:):):) 20.04.2019, 11:22
konkret 17.04.2019, 17:33 A co jest dla ciebie "konkretem"? Łużycka? Hala w debilnym miejscu fatalnym projekcie, głupawej sytuacji i kosztem kilkukrotnie przekraczającym koszt budowy sali gimnastycznej jakie powstają w innych gminach?
Korty?
Stadion?
Pałacyk?
Ulice gminne?
Kibel miejski ("priorytet 2016")?
Teren wokół dworca?
Miejsca parkingowe, których zamiast przybywać, ubywa?
TBS?
Stare budynki?
Komenda?
PUK?
Składowisko odpadów?
Cmentarz?
Kaplica na cmentarzu?
Wreszcie wywalone setki tysięcy na bezsensowne wyrywanie dobrych krawężników w parku?
Wywalone kilkadziesiąt tysięcy na bezsensowne sterty tablic informacyjnych "tu jest park", "tu jest górka", "tu jest górka z drugiej strony", "tu jest placyk"?

Chcesz więcej?
Który to dla ciebie "konkret"?

Swoją drogą czy tobie przepełnione kosze nie przeszkadzają?

racja 17.04.2019, 20:08 Lista hańby!

...... 17.04.2019, 20:02 stek bzdur . przykład hala to zaszłość poprzedniego burmistrzapałacyk ?a kto zasypał basen odwadniający?teren wokół dworca?ulice gminne akurat maja sie dobrze.TBS ma kłopot z zasiedleniem wybudowanych mieszkań.kaplica na cmentarzu .kto korzysta KK wiec niech remontuje.i tym podobne bzdury .weż sobie gościu relanium.

Do..... z 20.02 17.04.2019, 22:13 Wielokropku kto cię tak skrzywdził, że na starość dalej pajacujesz ? A co ze szkołą muzyczną? W dwójce klasy muzyczne miały być najdłuźej na rok góra dwa ! Miała być budowana szkoła muzyczna ! Dzieci ćwiczą w tragicznych warunkach, ale p burmistrz jest dumny, bo STWORZYŁ szkołę muzyczną !!!! Teraz TY weź sobie relanium , bo mam nadzieję, że nie zaśniesz !!

relanium? A ty co bierzesz? 17.04.2019, 20:47 Przepraszam wielokropku - może za dużo bierzesz antydepresantów - JAKIE MIESZKANIA WYBUDOWAŁ OSTATNIO TBS? I że ma kłopot z ich zasiedleniem?

Każdy, jakby tyle wybudował w ostatniej kadencji co oni - miałby problem z zasiedleniem....

ale na pałacyku dach przecieka - a ty o jakiejś wylęgarni komarów pitolisz! 17.04.2019, 20:44 Jaka zaszłość? To chorzy umysłowo, że jak 10 lat temu usłyszeli, to im ani likwidacja gimnazjów ani zmiana sytuacji (choćby bezpieczeństwo)?
Zresztą ohydnie kłamiesz - hala śp. Piłata była z parkingami podziemnymi, na porządną liczbę miejsc.
Wtedy nikt nawet nie przewidywał likwidacji gimnazjów (aczkolwiek lokalizacja i wtedy nie była dobra - no ale o niebo bardziej logiczna, niż obecna).
Według REALNEGO kosztorysu tamta hala miała kosztować... 19 milionów.
Jak się tercet zabrał - zmienił projekt na salę gimnastyczną - według ich kosztorysu - DZIEWIĘĆ MILIONÓW.
A wyszło 17...
Tyle kosztowało bujanie!

cd 17.04.2019, 20:51 Ulice gminne mają się dobrze? Kolejowa? Łużycka (nie gminna, ale gmina zawaliła)? Wiejskie?

Kaplica na cmentarzu - WŁASNOŚĆ GMINNA - bo i cmentarz własność gminy - a to gmina ma mieszkańcom zapewniać godne warunki pogrzebu - zresztą różnych wyznań (i świeckich również)...

Hi, hi, hi. 17.04.2019, 20:43 TBS od pięciu lat nic nie wybudował to ma kłopot z zasiedleniem.

WKURZONA 17.04.2019, 18:02 Kosze nie przeszkadzają! Bo śmieci ze wsi wozi do miasta !!
Niezrealizowane projekty BO , to konkret czy też nie ?
Targowisko miejskie !
Schody w parku, a właściwie ich brak ! Ogrodzili i zostawili
Obiecana ( na spotkaniu ) plaża w mieście !
Remont kamienic przy moście !
Na nabrzeżu powyrywane DOBRE ławki, bo będą "lepsze" ?
Tężnie - a nie to burmistrz na sesji się rozmarzył no i zagalopował ....
Wystarczy WIELOKROPKU czy chcesz więcej ??

jeszcze konkretów? 17.04.2019, 18:59 Paździerzowe płyty w oknach lokalu na Barnima - może i niepiękny z zewnątrz - ale był, było gdzie czekać na autobus - no i od pół roku piękniej to się tam nie zrobiło.
A podatki, praca, czynsz dla gminy (lokal gminny) - wtórne zyski, jak podatki od pracowników i ożywienie centrum miasta...

Wywalony z gminnego lokalu sklep sportowy, co był w tym miejscu 40 lat - i co więcej dalej chciał tam być (przy dzisiejszej sytuacji lokalnych handlowców to trzeba wspierać, a nie wywalać z lokalu) - i płacić czynsz dla gminy - od roku lokal pusty i niszczeje...


krecik 17.04.2019, 19:51 Niszczejące, niezabezpieczone mury obronne i inne zabytki.!!

dużo.... 17.04.2019, 22:39 Przetargi.....

Fifty fifty 2 dni temu, 01:44 Przecież wszystkie ugadane. Czego się czepiasz.
tia
tia 19.04.2019, 11:51
Prawda jest taka, że obecna ekipa zapewniła gminie stabilizację, powstały zakłady pracy, unormowano współpracę z elektrownią, a i tam planowane są inwestycje, gmina wychodzi z zadłużenia. Pewnie, że można więcej i więcej, ale też trzeba zauważyć pewne obiektywne wstrzymywacze rozwoju: niska podaż firm budowlanych, wysoka cena usług na tym rynku, co za tym idzie problemy z zakończaniem przetargów i niestabilność przebiegu inwestycji. Opozycja krzyczy- takie jej prawo, ale niby kogo może przeciwstawić burmistrzowi Sawarynowi jako kandydata na jego miejsce?
Fakt
Fakt 19.04.2019, 18:03
Bełkot IQ 80
i jak zwykle w swoim świecie...
i jak zwykle w swoim świecie... 20.04.2019, 11:18
I tak samo jak z sołtysem w Wełtyniu - "droga wojewódzka to efekt działań sołtysa" - tak i tu - prywatni przedsiębiorcy to zasługa burmistrza.
Paździerzami zabite okna na placu Barnima - od pół roku bez podatków, czynszu dla gminy i pracy dla ludzi.
Od roku pustostan po sklepie sportowym - lokal gminny - a sklep sportowy był tam co najmniej 40 lat...
......
...... 19.04.2019, 18:20
tyle masz? fakt ,ze trochę mało!
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 19.04.2019, 17:44
SCENARIUSZ JEST NIEZMIENNY OD WIEKÓW WPIERW TRZEBA COŚ ROZWALIĆ ŻEBY COŚ WYBUDOWAĆ HA HA AH I WSPAK HAHA AH TAK WYGLĄDA CIEMNOTA EGIPSKA HA HA AH KOSMICI Z SATURNA HA AH AH
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 18.04.2019, 20:29
brudziński kandyduje do PE HA HA H TO ROBI JUDE SZOPKĘ DLA GAWIEDZI TAK JAK RESZTA PAJACÓW HA HA AH
Co widać ?
Co widać ? 18.04.2019, 11:57
Ty Sewery pochyl się lekko. Dokonaj lekkiego skłonu. To podstawy savoir vivre. Przybliż się do osoby, której podajesz rękę. To też podstawy zachowań międzyludzkich. Nie gardź ludźmi. Nie podajesz ręki do całowania. Sztywna ręka to oznaka wrogości i niecnych, złych zamiarów. Niby się uśmiecha a fałszywiec.
 Nie da rady.....
Nie da rady..... 18.04.2019, 12:10
Heh ,to jest taka choroba, ( ma to w głowie) strach przed ludźmi ,szczególnie kobietami ! Tylko po co taki pcha się na takie stanowisko ?
Odp dla władzy! Chce przede wszystkim udowodnić sobie, że jest WIELKI !!( a jest ?)
No i już wiecie do czego tu jest potrzebny Nikotyński !
......
...... 19.04.2019, 12:47
wiecie co /od p......... sie od burmistrza .co wyscuie zrobili dla gryfina no karty na stół .ale od troli opłacanych od romanicza nie wymaga sie pokazania kto zacz .no "bohaterowie " forum pokazcie śwa twar5z .ciekawe czy bohaterowie?
do ........
do ........ 20.04.2019, 08:40
Wielokropku nie "da rady" ma to na własne życzenie ! Ma człowiek braki w savoir vivre i nie tylko, a że jest osobą publiczną to ludzi razi ! Widziały gały, gdzie się pchały !!!
"jeden z nas":)
"jeden z nas":) 18.04.2019, 10:53
A "śmiejący się z nas" "merytoryczni" wyglądają tak:
https://www.igryfino.pl/wiadom…

szok Dzisiaj, 10:16 się ludzie śmieją ale z was :)
😄
😄 18.04.2019, 10:48
No i tu się zgadzamy p szok. Gdzie Sawaryn do wyborów i do jakich ? Przecież gostek własnego podwórka nie ogarnia ! Został wypunktowany i myślę, że to była ocena obiektywna. Też to widzę.
szok
szok 18.04.2019, 10:16
Sawaryn usilnie promuje się do wyborów

Ktoś tu chyba całą noc nie spał i w bólu i cierpieniu walnął artykuł. To się dopiero Sawaryn uśmiał jak to zobaczył. A jak się zaraz szumowina zleciała :)) piszą co im ślina na język przyniesie co jeden to lepszy idiota.
Może jakbym nie był z Gryfina to bym w te baje uwierzył ale jestem stąd i te niektóre komentarze sięgnęły dna. Tak pisać mogą tylko ludzie co im w życiu nie wyszło i oczywiście winien jest temu wszystkiemu kto ? a Sawaryn bo po co wygrał wybory.? Pokazał towarzystwu gdzie jest ich miejsce. Piszcie bo nic innego już wam nie pozostało całe pięć lat niektórzy z was się przy tym zestarzeją po***dną na zdrowiu ale jak ma wam to przynieść ulgę....... Piszcie bo nie z Sawaryna się ludzie śmieją ale z was :)
mane tekel fares
mane tekel fares 18.04.2019, 10:52
A takiś pewien, że ty nie upadniesz na zdrowiu, ty młodniejesz?
Pycha podąża przed upadkiem, panie tercetowy...


Bo tylko tercetowi na konkretne argumenty odpowiadają atakiem pełnym pychy i wyzywaniem od idiotów ludzi, co nie wielbią tercetu....
No i tylko oni mogą zaglądnąć przez ramię, co czyta i z czego się śmieje Sawaryn (o ile jest w urzędzie)

"pokazał, gdzie ich miejsce"?
Do.......itp
Do.......itp 18.04.2019, 09:27
Dziadku,a tym razem to o co ci biega? Chciałeś dowodów i przykładów na "wspaniałe" zarządzanie gminą, a nie pi.przoty jak sam pisałeś. Dostałeś kilkanaście , to teraz czego chcesz ? Ogarnij się, walnij honorowo w zapadniętą klatę i zrób coś z sobą ! Nie rżnij głupa, bo to jest siara !!
tia
tia 18.04.2019, 09:08
Ot pogrobowcy czerwonych się ujawnili...
FAKT
FAKT 18.04.2019, 12:00
Mówisz o Mieczysławie ? Tak. Nawet potomek.
mimi
mimi 18.04.2019, 08:29
Nikotyński musi odejść! Trzeba skończyć z kaczyzacją Gryfina
......
...... 18.04.2019, 05:06
widać zabrakło "wrogów" z którymi trzeba walczyć .esbecja ,czerwona zaraza,zomowcy,ormowcy ,komuna.ludzie na jakim świecie wy żyjecie .Na dodatek opis Gryfina przypomina krajobraz po bitwie..Co wyście zrobili z tymi czasami.?
Sama prawda i to nie cała.
Sama prawda i to nie cała. 18.04.2019, 12:01
Opis Gryfina po pięciu latach rządów burmistrza Mieczysława Sawaryna.
Do.........
Do......... 18.04.2019, 09:12
A tak normalnie i na temat możesz ? Z tych splątanych myśli trudno coś zrozumieć....czegoś za duźo było czy za mało ????
:)
:) 18.04.2019, 08:01
Jak co roku we wrześniu wojna, to niby jaki ma być krajobraz?
WON SYFIARZE!!!!
WON SYFIARZE!!!! 17.04.2019, 22:51
Ludzie gonić POpapranych i czerwną esbecję!!!!
......
...... 18.04.2019, 08:39
a ja proponuję gonić wszystkich którzy urodzili sie przed 04.06.1989. to znaczy tych co urodzili sie w PRLu.wypalić ogniem tą czerwona zarazę .zostaną jedynie słuszni urodzeni w "wolnej polsce"
tak
tak 18.04.2019, 08:44
Wzywasz .... do czytek? Powinni cię sądzisz w hadze jak zbrodniarzy.
???
??? 17.04.2019, 23:02
To chcesz pogonić rodzinę Mnietasa ?
!!!
!!! 17.04.2019, 23:09
dorzucić gratisy nikotynskiego z mnielerem
bez POprańców ,zomowców, esi ub-ków będzie ok.
bez POprańców ,zomowców, esi ub-ków będzie ok. 17.04.2019, 22:31
Fajna sprawa Mieczysław może dużo spraw załatwić,natomiast POpaprańćo-usbeko-zomowcy śą tak zacietrzewieni prymitywo-debile..że d,,,y dadzą małpie ,ale nie poprą-ponieważ zacietrzewione,prymitywo-debile nie lubią i nie tolerują inteligentnych ludzi,niestety to są takie indywidua prl-u-zomowcy,ormowcy,esbecja,ubecja-popiera i daje d,,,,k za komunę-czas odciąć czerwoną pępowinę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bez nienawiści.
Bez nienawiści. 17.04.2019, 23:04
Zostaw Mnietka i jego rodzinę w spokoju.
pytanie retoryczne
pytanie retoryczne 17.04.2019, 22:38
To kto wokół Mieczysława zostanie?

bez poprańców ,zomowców, esi ub-ków będzie ok. Dzisiaj, 22:3
lgbt
lgbt 17.04.2019, 22:35
zapytaj mniecia kto komu d...y daje
banda oszustów i złodziei
banda oszustów i złodziei 17.04.2019, 21:39
Dlaczego Mnietek milczy w sprawie kaczystowskich podwyżek prądu przez co Gryfino a więc i my płacimy 60% więcej????
Strazak
Strazak 17.04.2019, 20:19
Czemu na tle aut strazackich a nie w szkole z nauczycielami kłamcy i złodzieje
obcy
obcy 17.04.2019, 20:11
co to za fleja zachodzi od tyłu?
nick
nick 17.04.2019, 16:40
Tak,swoją drogą,to minister miał obstawę jak szach perski,nie przymierzając.Niektóre pieski,to miały nawet parasole,chociaż na dyszcz,wcale,ale to wcale się nie zanosiło!Ende!!!
......
...... 17.04.2019, 16:39
czym tak wam dowalił sawaryn .piszcie konkrety a nie jakieś ***rele .chyba że nie macie konkretów .(kosz na górce miłości to nie konkret)
konkret
konkret 17.04.2019, 17:33
A co jest dla ciebie "konkretem"? Łużycka? Hala w debilnym miejscu fatalnym projekcie, głupawej sytuacji i kosztem kilkukrotnie przekraczającym koszt budowy sali gimnastycznej jakie powstają w innych gminach?
Korty?
Stadion?
Pałacyk?
Ulice gminne?
Kibel miejski ("priorytet 2016")?
Teren wokół dworca?
Miejsca parkingowe, których zamiast przybywać, ubywa?
TBS?
Stare budynki?
Komenda?
PUK?
Składowisko odpadów?
Cmentarz?
Kaplica na cmentarzu?
Wreszcie wywalone setki tysięcy na bezsensowne wyrywanie dobrych krawężników w parku?
Wywalone kilkadziesiąt tysięcy na bezsensowne sterty tablic informacyjnych "tu jest park", "tu jest górka", "tu jest górka z drugiej strony", "tu jest placyk"?

Chcesz więcej?
Który to dla ciebie "konkret"?

Swoją drogą czy tobie przepełnione kosze nie przeszkadzają?
racja
racja 17.04.2019, 20:08
Lista hańby!
......
...... 17.04.2019, 20:02
stek bzdur . przykład hala to zaszłość poprzedniego burmistrzapałacyk ?a kto zasypał basen odwadniający?teren wokół dworca?ulice gminne akurat maja sie dobrze.TBS ma kłopot z zasiedleniem wybudowanych mieszkań.kaplica na cmentarzu .kto korzysta KK wiec niech remontuje.i tym podobne bzdury .weż sobie gościu relanium.
Do..... z 20.02
Do..... z 20.02 17.04.2019, 22:13
Wielokropku kto cię tak skrzywdził, że na starość dalej pajacujesz ? A co ze szkołą muzyczną? W dwójce klasy muzyczne miały być najdłuźej na rok góra dwa ! Miała być budowana szkoła muzyczna ! Dzieci ćwiczą w tragicznych warunkach, ale p burmistrz jest dumny, bo STWORZYŁ szkołę muzyczną !!!! Teraz TY weź sobie relanium , bo mam nadzieję, że nie zaśniesz !!
relanium? A ty co bierzesz?
relanium? A ty co bierzesz? 17.04.2019, 20:47
Przepraszam wielokropku - może za dużo bierzesz antydepresantów - JAKIE MIESZKANIA WYBUDOWAŁ OSTATNIO TBS? I że ma kłopot z ich zasiedleniem?

Każdy, jakby tyle wybudował w ostatniej kadencji co oni - miałby problem z zasiedleniem....
ale na pałacyku dach przecieka - a ty o jakiejś wylęgarni komarów pitolisz!
ale na pałacyku dach przecieka - a ty o jakiejś wylęgarni komarów pitolisz! 17.04.2019, 20:44
Jaka zaszłość? To chorzy umysłowo, że jak 10 lat temu usłyszeli, to im ani likwidacja gimnazjów ani zmiana sytuacji (choćby bezpieczeństwo)?
Zresztą ohydnie kłamiesz - hala śp. Piłata była z parkingami podziemnymi, na porządną liczbę miejsc.
Wtedy nikt nawet nie przewidywał likwidacji gimnazjów (aczkolwiek lokalizacja i wtedy nie była dobra - no ale o niebo bardziej logiczna, niż obecna).
Według REALNEGO kosztorysu tamta hala miała kosztować... 19 milionów.
Jak się tercet zabrał - zmienił projekt na salę gimnastyczną - według ich kosztorysu - DZIEWIĘĆ MILIONÓW.
A wyszło 17...
Tyle kosztowało bujanie!
cd
cd 17.04.2019, 20:51
Ulice gminne mają się dobrze? Kolejowa? Łużycka (nie gminna, ale gmina zawaliła)? Wiejskie?

Kaplica na cmentarzu - WŁASNOŚĆ GMINNA - bo i cmentarz własność gminy - a to gmina ma mieszkańcom zapewniać godne warunki pogrzebu - zresztą różnych wyznań (i świeckich również)...
Hi, hi, hi.
Hi, hi, hi. 17.04.2019, 20:43
TBS od pięciu lat nic nie wybudował to ma kłopot z zasiedleniem.
WKURZONA
WKURZONA 17.04.2019, 18:02
Kosze nie przeszkadzają! Bo śmieci ze wsi wozi do miasta !!
Niezrealizowane projekty BO , to konkret czy też nie ?
Targowisko miejskie !
Schody w parku, a właściwie ich brak ! Ogrodzili i zostawili
Obiecana ( na spotkaniu ) plaża w mieście !
Remont kamienic przy moście !
Na nabrzeżu powyrywane DOBRE ławki, bo będą "lepsze" ?
Tężnie - a nie to burmistrz na sesji się rozmarzył no i zagalopował ....
Wystarczy WIELOKROPKU czy chcesz więcej ??
jeszcze konkretów?
jeszcze konkretów? 17.04.2019, 18:59
Paździerzowe płyty w oknach lokalu na Barnima - może i niepiękny z zewnątrz - ale był, było gdzie czekać na autobus - no i od pół roku piękniej to się tam nie zrobiło.
A podatki, praca, czynsz dla gminy (lokal gminny) - wtórne zyski, jak podatki od pracowników i ożywienie centrum miasta...

Wywalony z gminnego lokalu sklep sportowy, co był w tym miejscu 40 lat - i co więcej dalej chciał tam być (przy dzisiejszej sytuacji lokalnych handlowców to trzeba wspierać, a nie wywalać z lokalu) - i płacić czynsz dla gminy - od roku lokal pusty i niszczeje...

krecik
krecik 17.04.2019, 19:51
Niszczejące, niezabezpieczone mury obronne i inne zabytki.!!
dużo....
dużo.... 17.04.2019, 22:39
Przetargi.....
Fifty fifty
Fifty fifty 18.04.2019, 01:44
Przecież wszystkie ugadane. Czego się czepiasz.
tia
tia 17.04.2019, 15:45
Jak to dobrze, że burmistrz ma takie wsparcie od góry, jak nigdy wpływa to pozytywnie na miasto i gminę...
Nikotynski
Nikotynski 17.04.2019, 16:13
w czym?
"inwestycje są drogie a nawet bardzo drogie"
"inwestycje są drogie a nawet bardzo drogie" 17.04.2019, 16:11
Patrząc na zdjęcie - raczej od tyłu, nie "od góry"?
Z
Z 17.04.2019, 15:31
PANIE BURMISTRZU PROPONUJE PANU Z JAJAMI CHODZIĆ.
I PORA ODPOWIEDNIA BO ŚWIĘTA IDĄ A CO NIEKTÓRZY BYĆ MOŻE I PANU BY PODAROWAŁO KILKA-HA HA
Fakt
Fakt 17.04.2019, 15:47
Trzeba jaja mieć

Pozostałe