Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019

Znaleziono dziś martwe dwie osoby. Mieszkały samotnie

  • 17.04.2019, 19:03
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Znaleziono dziś martwe dwie osoby. Mieszkały samotnie
Dzisiejszego ranka pod Gryfinem znaleziono zwłoki dwóch mieszkańców naszej gminy. Były to osoby mieszkające samotnie. Wezwano policję. Na miejsce jednej z tych tragedii wybrał się osobiście prokurator z Gryfina.

Zwłoki dziś (17 kwietnia 2019 r.) odkryto w Radziszewie i Wełtyniu. W Radziszewie rodzina odkryła ciało 62-letniego mężczyzny. natomiast w Wełtyniu znaleziono ciało 30-letniego mężczyzny.

W jednym przypadku okoliczności wskazują, że zgon nastąpił z przyczyn naturalnych.

Natomiast jeśli idzie o drugie tragiczne zdarzenie - nie mamy informacji na temat przyczyny zgonu tej osoby.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kak
kak 20.04.2019, 18:59
Po takiej smierci smutne są swięta.
Kryśka
Kryśka 21.04.2019, 14:29
Kazdy dni po śmierci kogoś bliskiego są fatalne dla członków rodziny.
robot
robot 19.04.2019, 21:56
Wiadomo kto to był z Wełtynia? Dajcie znać proszę.
Wiki
Wiki 19.04.2019, 13:44
Tragedia
Pela
Pela 17.04.2019, 22:54
30 lat to stanowczo za mało na śmierć.
Józef
Józef 18.04.2019, 08:53
Zmarł młodo ale podobno chorował.
emeryt
emeryt 17.04.2019, 22:35
Z tego co się orientuję, to chyba nadal obowiązują nienowelizowane ustawy z 1959 i 1961 roku. Mówią o rejonizacji, której dziś już nie ma. Zgodnie z nimi, kartę zgonu musi wystawić lekarz, który zajmował się chorym w ciągu ostatnich 30 dni lub leczył go w ostatniej chorobie. Gdy lekarz ten mieszka dalej niż 4 km od miejsca, w którym znajdują się zwłoki, obowiązek spada na lekarza, który stwierdził zgon będąc wezwanym do nagłego zachorowania. W praktyce kartę zgonu wypisuje lekarz rodzinny. Jeśli nie mamy z nim kontaktu, bo np. zgon nastąpił nocą lub daleko od miejsca zamieszkania, powinniśmy prosić o przyjazd lekarza z przychodni sprawującej opiekę całodobową i znajdującej się najbliżej miejsca zgonu
mokka
mokka 17.04.2019, 22:27
Cóż, lekarzem nie jestem, ale przyczyn naturalnych umierają stulatki. 50-latkowie nie umierają śmiercią naturalną. Czyli była konkretna przyczyna zgonu.
kok
kok 17.04.2019, 22:18
Jak słońce jest tak aktywne to jest wysyp wariackich poczynań i samobójców.
peru
peru 17.04.2019, 22:22
Słońce? Stawiałbym na ateizm, który wyklucza wieczność i odpowiedzialność za ziemskie życie, bo chrześcijaństwo uważa samobójstwo za bardzo ciężki grzech.
asan
asan 17.04.2019, 22:12
Trzeba bylo wozem konnym zawiesc do lekarza by stwierdzil zgon, tak to robia na wsi.Lekarze i nauczyciele to teraz maja gdzies czlowieka, jak sie kase kroi i ciagle im malo :(
ja
ja 17.04.2019, 22:48
Nie wiem na jakie wsi ty mieszkasz ale do mojej przyjezdza lekarz karetką .
zaskroniec
zaskroniec 17.04.2019, 22:07
To nie jedyni, którzy stygną. Długą listę ma dziś kostucha. Widać ostro wzięła się do roboty.
Działalność faszystów
Działalność faszystów 17.04.2019, 20:38
Rzeź
logik
logik 17.04.2019, 20:25
Jak dwie osoby, to jakie samotne?
leming
leming 17.04.2019, 20:09
Elektorat PiS kurczy się?
:(
:( 18.04.2019, 06:09
Skurczył się, ale twój mózg od nienawiści do PIS.
beczka
beczka 17.04.2019, 20:18
Daruj sobie politykę w momencie śmierci człowieka!
biko
biko 17.04.2019, 19:57
Zgon musi stwierdzić lekarz a nie prokurator.
lele
lele 20.04.2019, 08:27
A skąd wiesz że tam był prokurator? A nie lekarz ? w artykule nie ma na ten temat słowa! Byłes tam? Teraz wiadomo kto się w Radziszewie zajmuje plotami
answer
answer 17.04.2019, 20:17
A kto twierdzi inaczej?

Pozostałe