Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019

Pochwaliła się inwestycjami

  • 18.04.2019, 10:45
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pochwaliła się inwestycjami
Na ostatniej sesji Rady Gminy w Starym Czarnowie wójt Marzena Grzywińska przedstawiła sprawozdanie ze swojej działalności w okresie międzysesyjnym.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z wystąpienia wójt Marzeny Grzywińskiej 16 kwietnia 2019 r.:

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 20.04.2019, 10:19
Wszystkim użytkownikom forum chciałbym życzyć Wesołych Świąt, smacznego jajka oraz mokrego dyngusa. Oby te święta choć przez chwilę były dla Was wytchnieniem i okazją do refleksji. Naszym włodarzom, życzę także wielu trafnych decyzji i skuteczności w działaniu, aby rozwijali Naszą Gminę, tak jak do tej pory. I na koniec wszystkim jeszcze raz WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
Fg
Fg 20.04.2019, 07:10
Podpaliła się to dobre...he he.
Prawnik
Prawnik 19.04.2019, 21:46
Do poniżej miś - oj miś, miś do kolesiów to się zmiany w planach zagosp. przestrzennego robiło za poprzednika, a przypomnieć np, Ww Glinnej / a tak dokładniej w sąsiedztwie P. Boguckiego/ - i coś mówi Ci ta działka ? - no przyznaj się - znany Ci jest dobrze, a może nawet bardzo dobrze ten temat i zmiany w studium.....
Mieszkanka gminy
Mieszkanka gminy 19.04.2019, 14:20
Idealna osoba na to stanowisko. Kontaktowa, inteligentna, przesympatyczna i chce zrobić jak najwięcej dla naszej gminy i to sie chwali. Aby tak dalej :-)
porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 19.04.2019, 12:27
Przytoczony poniżej fragment pochodzi z artykułu o tytule "Uchwała zgodna z prawem!"

"Z wyrażonej opinii wojewody Krzysztofa Kozłowskiego wynika, że główne zastrzeżenia są do pozytywnej opinii wydanej przez RDOŚ. Przypomnę tylko, że opinię tą otrzymał w lipcu 2014 r. poprzedni wójt Marek Woś. Po objęciu stanowiska wójta w grudniu 2014 r., kontynuowałam rozpoczętą procedurę wykonania uchwały w sprawie zmiany studium, ponieważ zobligowana byłam do tego przepisami prawa - podsumowuje wójt Grzywińska."

Źródło: https://stareczarnowo.pl/aktua…

PS. No i misiowi nie wyszło. Musisz się bardziej postarać następnym razem.
Rys
Rys 20.04.2019, 07:09
Panie kierownik paweł idz pan do kościoła....albo do lekarza.
porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 20.04.2019, 10:14
A ja życzę Wesołych Świąt, smacznego jajka oraz mokrego dyngusa.
miś
miś 19.04.2019, 11:08
A ciekawe jak tam sprawa kontrowersyjnej zmiany studium dla kolesia.
porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 19.04.2019, 09:37
Widzę, że niektórzy nadal nie mogą przeboleć, iż mieszkańcy ponownie wybrali Panią Wójt. Czas się z tym pogodzić, tym bardziej, że zanosi się na to, iż zostanie wybrana na kolejną kadencję.
prorok
prorok 19.04.2019, 12:36
pycha kroczy przed upadkiem
porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 19.04.2019, 13:31
Ci co mieli upaść, to już boleśnie upadli i tak szczerze, to wątpię czy będą w stanie się po tym pozbierać.
Z  boku
Z boku 18.04.2019, 22:09
Żadna chwalipięta - to co robi dla gminy to po prostu informuje mieszkańców i taka zresztą Wójta rola. Mieszkańcy musząwiedzieć na co sąwydawane pieniądze z podatków. Tak trzymać Pani Wójt z Radą Gminy - powodzenia w dalszych działaniach.
maks
maks 18.04.2019, 19:47
Chwalipięta
fakt
fakt 18.04.2019, 19:05
Naprawdę dobra zmiana!
miś
miś 18.04.2019, 18:44
Bardzo porządna dziewczyna.
– Trudno, co robić.
Mieszkaniec Dobropola
Mieszkaniec Dobropola 18.04.2019, 18:22
To trzeba zapytać M. W., który urzędował ponad 10 lat i nawet nie załatwił Radnej Marczewskiej lustra na wieżdzie do Dobopola, która upominała się prawie na każdej Sesji, jak była za Jego Kadencji Radną.
dobre pole
dobre pole 18.04.2019, 13:18
Gdzie kanalizacja w Dobropolu?
🤔
🤔 18.04.2019, 21:38
Odleciała z przczółkami....
chłop
chłop 18.04.2019, 19:53
Za stodołą
Uczciwy
Uczciwy 18.04.2019, 13:12
Robi kobieta bardzo dobra robotę.

Ps. Pani wójt tym rodziną ze "starej piekarni" też przydałoby się ściany ocieplić..

Pozdrawiam i życzę kolejnej kadencji !
R
R 18.04.2019, 11:47
Jak na polityka to jakaś ta Pani inna jest.Człowiekowi ciężko to zrozumieć.Ładna ,zgrabna, miła,stara się i wygląda na uczciwą.

Pozostałe