Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Nie mogę przejść z wózkiem - skarży się gryfinianka. Radny odpowiada mieszkance

  • 18.04.2019, 11:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nie mogę przejść z wózkiem - skarży się gryfinianka. Radny odpowiada mieszkance
Idąc ulicą 9 Maja tak zastawiony jest chodnik, że muszę z wózkiem iść ulicą. Samochody stoją tam na całej szerokości chodnika. Jak zauważyłam, parkują tam m.in. radny, jego matka i ojciec – skarży się mieszkanka Gryfina i przesyła zdjęcia.

Pod lokalem wyznaczonych jest kilka miejsc parkingowych.

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy radnego powiatowego Huberta Andrycha. Oto jego odpowiedź:

Być może była to jednostkowa sytuacja, która oczywiście nie powinna mieć miejsca. Chodnik jest do chodzenia, dlatego unikam parkowania na nim i szczerze mówiąc nie pamiętam kiedy na nim parkowałem.

Jak sam będzie miał Pan okazję przekonać się przejeżdżając obok - tak ja jak i użytkownicy innych lokali - parkujemy na miejscach parkingowych pod samymi lokalami, zapraszam do odwiedzin o dowolnej porze dnia.

Naprawdę unikamy sytuacji blokowania chodnika. Myślę, że czytelniczka być może bierze miejsca parkingowe za deptak, co już się zdarzało… Nie wiem nie przesądzam, chodnik szanuję.

Hubert Andrych

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (64)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pieszy
pieszy 21.04.2019, 21:51
Tak samo bezczelny i arogancki jak tatuś!
koper
koper 21.04.2019, 12:26
Skoro jest tam parking, to w czym problem? W tym, że wystaje 20 cm?
Pikuś
Pikuś 21.04.2019, 17:55
Tam nie ma parkingu! Żeby był parking musi stać znak. A znaku nie ma. Jest znak zakazu postoju za to
Czytelniczka
Czytelniczka 21.04.2019, 12:33
Parking jest po drugiej stronie ulicy, a nie na chodniku przy samym sklepie
koper
koper 21.04.2019, 12:45
Mylisz się Czytelniczko, tam wyraźnie jest wyrysowany parking. Pamiętam jak ci z powiatu 2 lata temu to układali. Myślę, że problem polega na tym, że nie ma tam odpowiedniej tabliczki dotyczącej parkowania.
xdd
xdd 21.04.2019, 01:22
Wystartowala liga obroncow .Nikt nikomu nie robi źle .Jest film nagrany iż non stop zastawiają chodnik Samochodami Nota Bene Włosy Sobie Wyrwa Z Głowy Tak Jest Zły Za Syna Gorzkie Błęby .AMarek Sam Nie Swieci Przykładem,Tyle Temacie
Detektyw inwektyw
Detektyw inwektyw 21.04.2019, 00:53
Swoją drogą to ciekawe, że nie mogła przejść,
miała pod opieką dziecko w wózku i nie zrobiła zdjęcia faktycznie zastawionego chodnika od razu.
Jednocześnie zrobiła zdjęcie z auta po drugiej stronie ulicy z miejsca parkingowego. Z którego widać zupełnie co innego.
I pisze że musiała iść ulicą. Mhm. Asfaltem, pod prąd z małym dzieckiem w wózku jak rozumiem.

Naprawdę mam wrażenie że jego opozycję polityczną chyba boli tam na dole z tyłu :)
Tylko który kolega z powiatu byłby aż tak zawistny?
Pozrawiam  Andrychów bo,to dobrzy i inteligentni ludzie są!!!
Pozrawiam Andrychów bo,to dobrzy i inteligentni ludzie są!!! 20.04.2019, 23:06
Temat pewnie zrobiła ,jakaś paniusia,która nie lubi Gościa,który prowadzi tę firmę.może jest zazdrosna o sytuację finansową,no proszę pani ,proszę wziąć sprawy w swoje ręce, i niech się Pani wiedzie-życzę zdrowych i wspaniałych Świat Wielkiej Nocy!!!!!
Robert
Robert 20.04.2019, 22:56
Ludzie to są zawistni niesłychanie,gość podjechał pod firmę,wyciągnął towar z auta,lub jakieś gadżety bo firmę prowadzi- a luśnia jakaś narobiła zdjęć i aferę robi!!!!!
sprostowanie!!!!!
sprostowanie!!!!! 20.04.2019, 22:39
Ludzie- Wy chyba nie macie co robić?Przecież pan Hubert prowadzi tam firmę,może podjechał na 50-ąt sekund i z auta coś wyciągał,jakieś gadżety,może towar dla klienta,a paniusia narobiła zdjęć i wielka afera-no proszę bądźmy uczciwi i wyrozumiali!!!Poniżej napisałem sprostowanie w tym temacie,bo bardzo pomyliłem tematy, a pisałem o gminnych nieudacznikach!!!
Pikuś
Pikuś 20.04.2019, 15:22
Tam nie ma parkingu! Proszę się przejść przejechać i zobaczyć. Nie ma żadnego znaku że tam jest parking! A pasy na chodniku są po prostu tak ułożone z polbruku. Definitywnie to nie jest parking! Parkują tam nielegalnie. Nawet wjazdu nie ma.
sprostowanie
sprostowanie 20.04.2019, 22:49
Ty to wszędzie wroga widzisz i tematami,z d..py wziętymi się zajmujesz.!!!!
Pikuś
Pikuś 22.04.2019, 09:29
Mylisz mnie z kimś innym. Tzn konkretnie mylisz mnie z wójtem Gryfina.
www
www 19.04.2019, 23:20
Notabene heh Karma wraca .juzwiak może jabola:-
zlodziej
zlodziej 19.04.2019, 20:03

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Sprzątacz
Sprzątacz 19.04.2019, 20:59
I pijak!
Bo każdy pijak to złodziej!
fakty przed faktami
fakty przed faktami 19.04.2019, 09:18
Ludzie jacy wy niektórzy jesteście niesprawiedliwi. Parkują bo pod budynkiem mają parking. Gryfinianka coś mówi o zastawianiu chodnika ale na zdjęciu tego nie widać, więc nie wiadomo czy tego nie wymyśliła bo na np. jakieś osobiste żale.
Street View
Street View 19.04.2019, 07:49
Na tych zdjęciach widać wyraźnie, że samochody nie stoją na chodniku tylko na miejscach parkingowych. Chodnik jest bliżej ulicy.
Ale na mapach google można zobaczyć czyj samochód i gdzie stał.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 19.04.2019, 07:42
TEN KSYWKA nota bene MARECZEK udający inteligenta chyba dalej z tym ludwiczkiem karakanem co ma synka ćpunka ha ha ah duet WPROST Z ENERGO DO czesania tak czesania gryfińskich idiotów na przetargach wszelakich ha ha ah
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 19.04.2019, 07:18
energomontaż to temat rzeka ha ha ah i przekrętów w tle ha ha ah mareczka ksywka NOTA BENE uczył rysunku technicznego wróblewski stojek i reszta brygadzistów bo jako kierownik miał wykształcenie ogólne wieczorowe ha haah bo mu kierownika ten łysy łeb starosta gryfiński a zarazem teść załatwił po linii partyjnej CZYLI ZYDOWSKO KOMUSZEJ HA HA AH LEPSZY TEMAT JEST TYCH DZIAŁEK NA BINOWIE CO ZA GROSZE KUPOWALI HA HA AH Z WIECZORKIEM DO SPÓŁKI HA HA AH póki nie poznał szymanowiczowej to traktorzysta był po mechanizacji rolnictwa ha ha ha tak wygladała TZW KARIERA MARECZKA HA HA AH PS NOTA BENE I JABOL HA HA AH
Juzer
Juzer 18.04.2019, 22:37
Na tym zdjęciu te SUVy nie znajdują się w obrębie pasa drogowego. Zobaczcie sobie na Geoportalu krajowym widok z satelity z zaznaczonymi granicami parcel. Jeden z nich stoi kołem na granicy pasa drogowego ale nad chodnik wystaje tylko kawałkiem zderzaka.
Dziady to Dziady
Dziady to Dziady 18.04.2019, 22:36
O czym ta dyskusja,jak ktoś jest prymitywem,to zachowuje się,jak to na zdjęciu jest zamieszczone,można mieć worek złota ale człowiekiem prymitywnym i źle odbieranym przez innych ludzi-inteligentnych ludzi -to dla tych bogatych niesmak jest,jak dla normalnego zjedzenie jabłka?może i zły przykład,ale bardzo brzydkie zachowanie tej rodziny,fakt-faktem,że wszystkich mają za nić,ale KARMA ZAWSZE WRA A I O KASĘ KTOŚ SIĘ UPOMNIE PO LATACH!!!!!Czy coś to da?Będziemy walczyli o swoje? !!!!!!!!!!!!!!!
sprostowanie-ulala -ale obciach!!! nie ten temat!!
sprostowanie-ulala -ale obciach!!! nie ten temat!! 20.04.2019, 22:29
Ale napisałem!!!!!!!!!!!!!!!!!!Przepraszam!!!To co napisałem , to dotyczyło innego tematu-pozdrawiam Hubercika ,bo to młody i inteligentny gość!!!Tak nawiasem pisząc to temat z *** wzięty,przecież tam oni prowadza firmę i maja prawo na chwilę zaparkować!!!
Ajwaj - to inteligentny i walący Was na ziemię gość!!!!
Ajwaj - to inteligentny i walący Was na ziemię gość!!!! 18.04.2019, 22:26
Proszę ajwaj-napisz historię Enorgomontażu-być może na nowo -czyli prawdę-bardzo proszę!!!!!
ajwaj pisze,jak pisze-bo tak według mnie specjalnie pisze!!!!
ajwaj pisze,jak pisze-bo tak według mnie specjalnie pisze!!!! 18.04.2019, 22:16
Tak sobie myślę ,że ajwaj mógłby pociągnąć temat z Energomotażem,podobno tam,to działy się za komuny cuda niewidy a za sznurki pociągał kto?-ajwaj wiesz to napisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gryfino
Gryfino 18.04.2019, 21:09
Dowody są zdjęciem i jeszcze się wypierasz to samochody Andrychów bo szlachta nie będzie szła z drugiej strony ulicy, jak można pod drzwi
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 18.04.2019, 21:29
jaka szlachta marek ha ha ah pamiętam jak w energomontażu jabole walił w kontenerze u wróblewskiego ha ha ah dopiero jak szymanowiczową poderwał to zrobili z niego zydki pana a to burek z bani był ha ha ah
ludzie są ,jacy sa,a ci są mało -bardzo mało i
ludzie są ,jacy sa,a ci są mało -bardzo mało i 18.04.2019, 22:10
ten ajwaj to jest gość,jak on zna tych wszystkich komuchów,to po prostu szacun,a pisze prawdę i ma wiadomości ,że oooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!szacun dla ajwaja-facet ma jaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pozdrawiam serdecznie i życzę wspaniałych ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY!!!!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 19.04.2019, 07:09
pozdrawiam tez wesołych swiąt
Sli