Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Nagrodę dostanie ten, kto najlepiej uchwyci piękno przyrody w kadrze obiektywu

  • 18.04.2019, 16:27
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nagrodę dostanie ten, kto najlepiej uchwyci piękno przyrody w kadrze obiektywu fot. dost.
Nadleśnictwa Gryfino i Kliniska organizują konkurs fotograficzny "Leśne pejzaże". Za naszym pośrednictwem nadleśnictwa te zapraszają wszystkich dorosłych mieszkańców powiatów gryfińskiego, goleniowskiego, stargardzkiego i Miasta Szczecin, którzy potrafią uchwycić piękno przyrody w kadrze obiektywu do udziału w tym konkursie.
Konkurs odbywa się przy wsparciu finansowym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.
Przedmiotem konkursu są prace fotograficzne samodzielnie wykonane przez uczestników konkursu na terenach leśnych wchodzących w skład Leśnego Kompleksu Promocyjnego "Puszcze Szczecińskie" (Puszcza Bukowa-Nadleśnictwo Gryfino, Puszcza Goleniowska-Nadleśnictwo Kliniska, Puszcza Wkrzańska-Nadleśnictwo Trzebież). Tematyką prac mogą być dowolne leśne pejzaże, fotografia makro elementów przyrody leśnej.
 
Termin nadsyłania prac - 15 lipca 2019 r.
 
 
 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Greywolf
Greywolf 12.06.2019, 08:01
Lubię fotografować, szczególnie przyrodę, ale okropnie nie lubię takich konkursów w których:
1. Organizator w regulaminie mówi o nagrodach, ale nie określa co to będzie (czyli oklaski i żegnamy)
2. Za tą cenę (powyższe), przyznają sobie prawo do wykorzystywania zdjęć na własne potrzeby, jakby były ich własnością.
Inaczej mówiąc jeśli ktoś potrzebuje wypromować własny produkt, wystarczy ogłosić konkurs i za bagatelnie niską cenę (cena nagrody) ma spory wybór dobrych zdjęć :)
Dzik z uprawy drewna
Dzik z uprawy drewna 19.04.2019, 23:29
Mam bardzo dużo takich zdjec piekno lasów czy upraw drewna nazywajcie sobie to jak chcecie jestem bardzo czesto w lesie bo kocham to co robie i czesto spotykam sie z pracą leśników i to nie jest tak jak wszystkim sie wydaje ze oni tylko biora z tych lasow. Doceniam to co robia gdy by nie oni malo juz by nam tego drewna zoatalo a przeciesz wszedzie wokół nas spotykamy drewno w naszuch domach, itp nie rozumiem ludzi którzy mówią ze lesnicy niscza nasze lasy.
fotograf
fotograf 19.04.2019, 19:57
Ja już startuję.Proszę bardzo.Piękno przyrody. https://www.istockphoto.com/pl…
lasy?
lasy? 19.04.2019, 13:54
To nie lasy a uprawy leśne, którą są po to aby pozyskać drewno, stąd wycinki co jakiś czas i nasadzenia w innych miejscach. Lasy to są pierwotne, jakieś puszcze objęte ochroną ect.
Zosia
Zosia 18.04.2019, 22:29
A z drewna korzystasz...? Gdzie tam zapewne nie. Nigdy nie paliles ogniska, meble tez masz metalowe a papier zapewne jest Ci zupelnie obcy. Gratuluje rozumu
taa
taa 19.04.2019, 10:47
ta i jeszcze fujarki dla Janka Muzykanta robią...
Tylko w 2017 r. przychody ze sprzedaży drewna wyniosły 8 mld zł. Kasę wydaja na elektryczne BMW, nowe leśniczówki, kwatery myśliwskie, asfaltowe drogi w lasach, no i pensje oczywiście.
A naiwniaki wierzą, że na meble. A ile wyjechało drewna za granicę?
człowiek z lasu
człowiek z lasu 18.04.2019, 20:53
Wyślę leśny pejzaż z pustyni po lesie, z dewastacji lasu, której winne Nadleśnictwo właśnie.Żarty sobie robią. Nie poprawicie sobie PR tym co sie dzieje we wszystkich lasach w Polsce!
Za śmiecenie w lesie 8 lat
Za śmiecenie w lesie 8 lat 19.04.2019, 00:57
Jeszcze trwa dorzynanie lasów , Jeżdżę z aparatem po lasach i łąkach ale kiedy robię zdjęcie lasu zawsze wychodzi łąka albo pole ?
Nie było nas, był las. Nie będzie nas, będzie las?
Nie było nas, był las. Nie będzie nas, będzie las? 18.04.2019, 21:23
Droga. Widok zdewastowanej drogi, pośród szczątków lasu.

Pozostałe