Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019

Czy to nowy market?

  • 20.04.2019, 12:03
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Czy to nowy market?
Pytają nas mieszkańcy, czy na zbiegu ulic Flisaczej i tzw. Łącznej w Gryfinie powstaje nowy market. Ktoś prowadzi tam dużą inwestycję.

Sprawdziliśmy. Inwestorem jest Maison Developer. Powstaje tu budynek mieszkalny wielorodzinny z zewnętrznymi instalacjami.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

bla bla bla
bla bla bla 22.04.2019, 18:36
to będzie blok bo mówił mój tata
🤟
🤟 21.04.2019, 23:46
Jeszcze nie wybudowali a już mądrusi cała masa pożyjemy zobaczymy
niefrasobliwy
niefrasobliwy 22.04.2019, 06:34
Kto dożyje, ten zobaczy. A znasz powiedzenie mądry Polak po szkodzie?
Knagulec
Knagulec 21.04.2019, 10:02
Nie raz srało sie tam po krzakach
G. Taras
G. Taras 20.04.2019, 19:52
Ja to się cieszę że Gryfino się rozwija!
Niezależny
Niezależny 20.04.2019, 19:27
Jak widać,inwestycja najbardziej boli konkurencję.I oczywiście tych co w życiu nic nie potrafią zrobić,oprócz narzekania.Sami fachowcy.Najbardziej narzekać będą zawsze ci,których nie stać na kupno,ale zawsze mogą sobie pomarzyć i postękać.A to za mokro,to za sucho,za zielono,to znowu śmierdzi,innym pachnie.Zdumiewajacy jest komentarz fachowca, który twierdzi, że mury za szybko pną się do góry.Najlepiej, żeby to trwało dwa lata jak za komuny.Te czasy już minęły, są nowe technologie i nie da się w pracy pospać.Inwestorzy ryzykując swoje pieniądze,opierają się na badaniach i próbach geodetów i geologów.Ja tam kupuję mieszkanie i jestem zadowolony z postępów prac i jakości materiałów.Nie mówiąc o innych udogodnieniach.
MARCIN
MARCIN 21.04.2019, 08:04
Syn mnie namawiał bym mu kupił tam mieszkanie .Ale stanowczo nie w tym miejscu.......bagno,market i o 5 rano dostawy (pobudka )i kolej . Od flisaczej do Mniszek to torfowisko .Będziecie płakać ,jest wiele lepszych lokalizacji a na pewno bezpieczniejszych .
życzę ci tego! Ale uważaj!
życzę ci tego! Ale uważaj! 20.04.2019, 20:05
Wiesz - nie zawsze wiara wystarcza. Jeśli myślisz, że teraz nie ma "fuszerek" to się mylisz.
A ja pamiętam, jak niedługo po wybudowaniu marketu budowlanego obok - zamykali na parę miesięcy, bo zaczynało siadać.

Życzę ci żeby z twoim mieszkaniem było wszystko OK - ale prawdą jest, że to teren blisko rzeki, nisko nad lustrem - i tam zawsze było mokro z tego co pamiętam.
Może się stosunki wodne zmieniły - ale może ostatnie lata po prostu suche były?

Czasem warto pomartwić się na zapas i posłuchać innych - zobacz - Niemcy po tej stronie drogi nie budowali - po przeciwnej owszem...
robin
robin 20.04.2019, 17:59
Fundamenty jeszcze dobrze nie związały a ściany ekspresowo pną się do góry ,oj głośno będzie o tej budynkach jak ściany zaczną pękać .Mądry tam mieszkania na pewno nie kupi .
?
? 20.04.2019, 16:50
Chyba stamtąd brali tą śmierdzącą ziemię do parku! A mieszkać tam mają ludzie ...To będzie masakra
Rafal
Rafal 20.04.2019, 16:46
ulica Fabryczna zaczyna się jakieś 3 km od tego miejsca....:)
Bo to redaktor PIERWSZY do krytyki konkurencji, a nie zna topografii swojego…
Bo to redaktor PIERWSZY do krytyki konkurencji, a nie zna topografii swojego miasta 20.04.2019, 17:30
Oj tam oj tam.
synonimek
synonimek 20.04.2019, 17:12
pomiędzy Flisaczą a Fabryczną jest jeszcze Łączna
hmm...
hmm... 20.04.2019, 15:51
Koło oczyszczalni ścieków? Przecież tam często wali jak wywożą te osady!
😁
😁 20.04.2019, 15:48
Miasto nie buduje no to deweloper zaczął. Oby nie było później podziękowań dla włodarzy za sukces, z przecinaniem wstęgi i bajerami haaaaaa
Taki jest przecinak
Taki jest przecinak 20.04.2019, 16:19
Na wstegi ma wyłącznosc Geblesiu. Przyjeżdza już nawet ze swoimi.
Xcv
Xcv 20.04.2019, 15:14
Bagno
Kto będzie mieszkał na bagnie?
Kto będzie mieszkał na bagnie? 20.04.2019, 14:43
Nowe osiedle postępowo nazwane Bagno Park.
Niezależny
Niezależny 20.04.2019, 19:42
Ja będę tam mieszkał.A co powiesz jak tam nie będzie bagna?Napiszesz,że jesteś dureń?
Kurczak
Kurczak 20.04.2019, 14:29
Kfc ma być
taam
taam 20.04.2019, 19:53
Koło Biedry będzie!
Seweryn
Seweryn 20.04.2019, 14:09
To Market Garden!
Niezależny
Niezależny 20.04.2019, 19:45
Ja będę tam mieszkał.A co powiesz,jak nie będzie tam bagna?Napiszesz, że jesteś dureń?

Pozostałe