Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Trzystu kierowców na 14 dni musi znaleźć nowe parkingi. Powód? – Dni Gryfina

  • 20.04.2019, 14:33
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Trzystu kierowców na 14 dni musi znaleźć nowe parkingi. Powód? – Dni Gryfina
-Za wycieraczkami samochodów mamy już umieszczone karteczki z informacją, do kiedy nasze auta muszą opuścić parking na nabrzeżu w związku z organizowanymi Dniami Gryfina. Kiedy przeczytaliśmy o terminie, zdziwiliśmy się ogromnie. Chyba ktoś tu zakpił z mieszkańców! – uważają nasi rozmówcy.

- Z tekstu umieszczonego na ulotkach wynika, że musimy zabrać samochody z parkingu na okres od 25 kwietnia do 8 maja 2019 r.! Średnio 250-300 kierowców ma nagle na dwa tygodnie znaleźć nowe miejsce parkowania dla swoich aut. Pytamy: gdzie i dlaczego aż na 14 dni????!!! Dni Gryfina to przecież trzy pierwsze majowe dni. Rozumiemy, gdybyśmy mieli zabrać samochody na tydzień, czyli na parę dni przed świętem miasta i trochę po. Ale aż na 14 dni???!!!! – mówią oburzeni gryfinianie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

hm
hm 24.04.2019, 10:00
Zaraz, zaraz, to chyba miast w osobie burmiszcza powinno zapewnić miejsca do parkowania, a nie, karteczka i zadowoleni, że załatwione.
Logika się kłana
Logika się kłana 21.04.2019, 23:32
A czemu to się nie odbywana kortach tenisowych przy Lagunie? Korty zdewastowane , są za to miejsca siedzące.
Do ....
Do .... 21.04.2019, 15:17
Wykropkowany ty jesteś z innej bajki. Wyśpij się tłuszczaku i przeczytaj jeszcze raz tekst ! Masakra
......
...... 23.04.2019, 11:57
chcesz mieć furę to zorganizuj sobie stojankę .nie licz na frico.nasz mieszkanie ,to płacisz za nie .stać cie na samochód to i stać cie na garaż lub parking.wielu (b.wielu) użytkowników aut albo kupiło garaże albo znależli miejsce do parkowania .(płatne) a ty za gminne czyli za nasze chcesz mieć darmowy parking .a niby dlaczego?żadna masakra .chcecie mieć parking,skrzyknijcie sie ,wydzierżawcie od gminy ten teren ,ogrodżcie urządżcie ,z dozorcami i wtedy mozecie żądać .skończyła sie komuna ,ze to oni maja zrobic bo sie należy.Mogli rybacy pobudować sobie boksy .pomyśl chudzino
......
...... 21.04.2019, 07:44
stać cię na auto to i na płatny parking.powinien tam być płatny .od razu byłby luz
Ewa
Ewa 21.04.2019, 09:05
Czytanie ze zrozumueniem to problem. Chodzi o zamkniecie parkingu na 2 tygodnie!
stać cię na rozum?
stać cię na rozum? 21.04.2019, 08:12
Pisowska logika sawaryniarza - "byłby luz" - czyli wyparowałaby? A może parkowałyby w Szczawnie? A kierowcy śmieci wyrzucali po drodze (a co - nie można?)?
postulat
postulat 21.04.2019, 17:51
Sawaryn parkuje za szlabanem pilnowanym przez Straż Miejską to nie zrozumie zwykłych kierowców.
rozum
rozum 21.04.2019, 17:44
Ale dowcipny jesteś jak ci się wydaje że ci wyszło to ci powiem marny dowcip jak i wszystkie twoje komentarze :)))
ty nawet nie wiesz, co to rozum...
ty nawet nie wiesz, co to rozum... 21.04.2019, 19:04
a coś na temat, sawaryniarzu? Dwa tygodnie będą trwały imprezy? A co, może rację ma ten, co pisze o płatnym parkingu w całym mieście?
Miejscowy
Miejscowy 20.04.2019, 22:55
Zero porządku. Na dzień dobry trzeba by zrobić porządek z tymi biznesmenami (handlarzami) co stawiają masę samochodów za dwa tysie na mieście z kartkami.... Ile już tutaj miejsc tracimy na parkowanie.... Niestety nikt tego nie widzi...
parkingowy
parkingowy 20.04.2019, 22:27
Już czas zrobić tam płatny parking!
Kuhhm
Kuhhm 20.04.2019, 21:13
A wojna będzie? Haaaaaaa
parkingowy
parkingowy 20.04.2019, 19:15
Parkować na posesji pana Milera.
Gość
Gość 20.04.2019, 18:58
Następnym razem zróbcie dni Gryfina na stadionie tak jak było w latach ubiegłych
coś ty....
coś ty.... 20.04.2019, 19:50
Musieliby "pochwalić się" efektami 5 lat władania. W tym kortami. A jeszcze ludzie zapytaliby - czemu hala nie powstaje właśnie przy stadionie i Lagunie?
miś
miś 20.04.2019, 17:08
Dzień dobry, cześć i czołem! Pytacie, skąd się wziąłem?! Jestem wesoły Romek! Mam na przedmieściu domek, a w domku ,garaż,parking wodę, światło, gaz! Powtarzam zatem jeszcze raz: jestem wesoły Romek! Mam…
Nie bój, nie bój
Nie bój, nie bój 20.04.2019, 18:31
wyłączą Ci!
Skup złomu
Skup złomu 20.04.2019, 17:03
Zadzwoncie do Piotrostalu Stalowy je od was kupi na złom i po kłopocie
Miś
Miś 20.04.2019, 17:10
Zadzwońcie do rady ministrów, że zaraz tam jadę.
Heil Donald
Heil Donald 20.04.2019, 16:54
No dobra , e tam trzystu !!! Na przystani żeglarskiej nie mają dzieciaki się WYZEWNĘTRZNIĆ . Bo Burmiszcz dał 360 tysięcy dla wędkarzy na prywatne S...racze . A kibel NIECZYNNY !!!
kierowca bombowca
kierowca bombowca 20.04.2019, 16:46
Nikityński musi odejść
wkurzony