Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Z takiej toalety lepiej nie korzystać! - ostrzega czytelniczka

  • 20.04.2019, 16:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Z takiej toalety lepiej nie korzystać! - ostrzega czytelniczka fot. czytelniczka igryfino
Dzisiaj 20 kwietnia 2019 r. możemy zastać toaletę na nabrzeżu w Gryfinie w stanie, jak na załączonym zdjęciu. Odór odchodów, moczu i wymiocin odstraszył nawet umięśnionych mężczyzn - informuje nas pani Dominika i przysyła zdjęcie.

-Najwidoczniej żyjemy w otoczeniu, gdzie jakieś ""małpy i "szympanse" swoje potrzeby fizjologiczne załatwiają gdzie popadnie - komentuje sytuację gryfinianka.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (45)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 25.04.2019, 16:59
gdzie te czasy ha ha ah babcia klozetowa na gwałt potrzebna ha ah ah https://youtu.be/wq24iNi1uuU
rolka
rolka 24.04.2019, 14:40
Pani Dominiko bo załatwieniu się należy szczotą przetrzeć muszlę, spuścić wodę i opuścić deskę! A pani tego nie zrobiła! Naganne!
turysta
turysta 24.04.2019, 14:11
O toaletę taką powinno zadbać miasto!
Ćpun Gryfiński i łajza chodząca
Ćpun Gryfiński i łajza chodząca 23.04.2019, 17:11
Ale fajny ***z
hm
hm 23.04.2019, 11:20
Czasami aż trudno uwierzyć jaka trzoda mieszka w tym mieście.
🙄
🙄 23.04.2019, 08:30
Na majówkę wyszorujecie ten przybytek p Kuduk ?
Oni  to lubią.
Oni to lubią. 23.04.2019, 01:22
Kibelek dla srutu tutu i IQ 80.
juhas
juhas 22.04.2019, 20:23
Nieee... no przepięknie zasrany,przepięknie.
miś
miś 22.04.2019, 18:10
Trzeba dać napis, żeby wpuszczać tylko w krawatach. Klient w krawacie jest kulturalniejszy
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 22.04.2019, 12:10
to robota kosmitów ha ha ah ludzie się tak nie zachowują ha ah ah tylko kapitan dopa z ABW da radę ha ha ah https://youtu.be/7NyEWAwJgjs i na ręcznym ha ha ah
Gryfino
Gryfino 22.04.2019, 11:59
Tragedia wchodzą ci najgorsi!!!!!!!!
Knagulec
Knagulec 22.04.2019, 13:16
Jak ciśnie kret to nie patrz jaki kibel gdzieś śmieci z d... trzeba wyrzucić
pogromca dzikich węży peruwiańskich
pogromca dzikich węży peruwiańskich 22.04.2019, 11:07
Ale zasrany gier w mordę i nożem tylko dechą przyklepać
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 21.04.2019, 17:45
Chętnie postawie tam kloca
Kupka
Kupka 21.04.2019, 21:04
Ja również. Akurat mnie ciśnie.
zenek
zenek 21.04.2019, 12:05
piszcie piszcie co wlewacie w ryło w te radosne swieta,piszcie piszcie co wlewacie w rylo
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 22.04.2019, 08:54
KOSZERNĄ HA HA AH
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 21.04.2019, 14:02
Denaturat, rum na kośćiach
heh
heh 21.04.2019, 12:17
wino mszlane ;)
Heniutek
Heniutek 21.04.2019, 12:26
Już trzeciom nalewke wlewam w pysk
Ździ***
Ździ*** 21.04.2019, 16:23
Bezemnie pijeta!?
Janina
Janina 21.04.2019, 11:11
Ta toaleta to jest wizytówka ludzi, którzy z niej korzystają, bo kosmici takiegi syfu tam nie zostawili
mech
mech 21.04.2019, 12:18
RAczej wizytówka tych, którzy biorą pieniądze aby o ten przybytek dbać. Pytanie jest następujące: czy powinniśmy im płacić?
Sprzątaczka dla każdego
Sprzątaczka dla każdego 21.04.2019, 16:26
Płacić i to więcej. Tyle płacić, żeby każdy korzystający miał swoją sprzątaczkę.
Knagulec
Knagulec 21.04.2019, 10:06
Fajny kibel chętnie bym tam ***
Podpis
Podpis 20.04.2019, 23:22
Zdjecie przedstawia Polskę pod rzadami pisu :(
Czerwonego koloru jeszcze brakuje
szambo
szambo 20.04.2019, 22:54
Taki jest właśnie poziom rządów wójta Nikotyńskiego
i to na tyle
i to na tyle 20.04.2019, 22:49
Po prostu trzeba od czasu do czasu sprzątnąć.
Kto przesyła takie zdjęcia
Kto przesyła takie zdjęcia 20.04.2019, 22:40
Widać że mieszkańcy Gryfina kultury nie są nauczeni z toalety publicznej nie potrafią korzystać.
W sumie jak miastowi za darmo s raj ą publicznie to tylko pozycja na narciarza nie dziwie się , że problem jest trafić.

Pozostałe