Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Przed świętami ceny paliwa wzrosły. Tylko gaz bez większych zmian

  • 20.04.2019, 18:17
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Przed świętami ceny paliwa wzrosły. Tylko gaz bez większych zmian Stacja Hil-Gaz na ul. Łużyckiej w Gryfinie (widok od ul. Czechosłowackiej)
Przed świętami sprawdziliśmy, ile kosztuje paliwo na największych stacjach paliw w Gryfinie i Widuchowej. Z naszego rekonesansu wynika, że najtańsze paliwo 95-oktanowe jest na stacji POLMAX na ul. Pomorskiej. Najtańszy olej napędowy kupimy też na tej samej stacji oraz w Intermarche na Flisaczej. A w HIL-GAZ na ul. Łużyckiej najtańszy jest gaz.

Poniżej porównywarka cen.

 

Stacja                          95              98                 ON                       LPG

POLMAX                    4,99              -                  4,99                      2,09

Intermarche                5,15            5,49              4,99                      2,15

ORLEN                      5,18            5,53               5,06                        -

PROMAX                   5,09             -                   5,03

HIL-GAZ                    5,14             -                   5,09                      1,99

Widuchowa                5,18           5,29               5,09                      2,25

(Orlen)

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mondry
mondry 23.04.2019, 20:32
Do Bydgoszczy będę jeździł, a tu nie będę kupował!
mondry
mondry 21.04.2019, 15:10
Od wtorku tankujemy w niemczech niech te nasze Orleny zapchają się tym paliwem,niech się udławią nim i zbankrutują.PiS z nimi
zamożny
zamożny 21.04.2019, 15:03
G..ówno mnie to obchodzi mam autko elektryczne i możecie pocałować mnie w pompkę,kumacie biedaki?
alternator
alternator 21.04.2019, 18:53
może w akumulatory
driver
driver 21.04.2019, 12:46
Mam nadzieję, że po świętach ceny paliw spadną!
łowca baranów z TDI
łowca baranów z TDI 21.04.2019, 15:05
Obyś się nie zdziwił jak ceny jeszcze wzrosną
......
...... 21.04.2019, 08:05
to wina Sawaryna więc nikotynski musi odejść
a coś na temat???
a coś na temat??? 21.04.2019, 08:09
Nie da się ukryć - zresztą po ostatniej sobocie nikt nie ma wątpliwości, że Sawaryn z PiSem ma wiele wspólnego. Wprawdzie bardziej łączy kasa spółek skarbu państwa niż praca partyjna - ale jednak....
.....
..... 21.04.2019, 07:42
w budżecie wiatr hula .a tu piątki ,setki ,pięćsetki i +..no to płac suwerenie
kaczyści to sowiecka konfitura
kaczyści to sowiecka konfitura 21.04.2019, 06:41
Niemcy już praktycznie nie tankują w Polsce bo dzięki kaczystom mamy droższe paliwo niż oni.

Węgla też kupujemy rekordowe ilości od kacapów.

Przypadek? Nie sądzę!
co ma do tego dobra zmiana
co ma do tego dobra zmiana 21.04.2019, 00:49
Ostatni kurs: 71,9500 USD
Niedawno około 60 USD
baryłka
baryłka 21.04.2019, 02:59
Właśnie!
Co za ludzie
Co za ludzie 20.04.2019, 21:57
Nawet jakby na świecie było za darmo to Polacy by płacili ze 3 zł.
program podwyżka +
program podwyżka + 20.04.2019, 21:31
Piniondze na piątkę kaczyńskiego same z nieba nie spadną
Kim
Kim 20.04.2019, 20:24
Nagłośnili strajk nauczycieli i nikt nie zauważył wzrostu cen paliw, brawo dobra zmiano!!!!! Chyba ludzie otworzą oczy!!!! Nie tylko nauczyciele powinni wyjść na ulicę!

Pozostałe