Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Jechał pijany. Po świętach trafi przed sąd

  • 21.04.2019, 15:06
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Jechał pijany. Po świętach trafi przed sąd Policja (arch.)
Patrol Oddziału Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymał do kontroli samochód seat ibiza. Kierowca okazał się nietrzeźwy.

30-letni mieszkaniec naszego powiatu miał 1,2 promila alkoholu we krwi. Do zatrzymania przez chojeńskich policjantów doszło 19 kwietnia 2019 r. w miejscowości Stoki. Sprawę prowadzi Komisariat Policji w Chojnie.

Przypominamy, że kierowca ze stężeniem alkoholu w organizmie większym niż 0,5 promila to przestępca. 30-latka czeka teraz rozprawa w Sądzie Rejonowym w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Homer Simpson
Homer Simpson 21.04.2019, 18:04
Nie jestem w stanie prowadzić... zaraz! Nie powinienem się słuchać siebie samego, jestem pijany!
Pikuś
Pikuś 21.04.2019, 16:51
Srutututu. Kozakiewicz miał 0,8. Prokuratura dopiero teraz skończyła postępowanie przygotowawcze.... A zatrzymanie było kiedy???
To już nowy wymiar prawy i sprawiedliwy.
To już nowy wymiar prawy i sprawiedliwy. 21.04.2019, 18:17
Bo tam - to jest obywatel. A Kozakiewicz to radny. Prokuratura może umorzyć postępowanie, bo 0,8 to niewiele powyżej 0,5. Ale jeżeli umorzą to za rok tak aby nie mogli go ukarać nawet za wykroczenie bo się przedawni. Mają to opanowane.
Zioło
Zioło 21.04.2019, 16:55
Kozak to stary wyga pierwsza szklana Iwaszkiewicza spoko gość i nie porownuj go do tego kmiotka
Pikuś
Pikuś 21.04.2019, 17:47
Jasne. I cały czas jeździ autem. Nawet mu prawka nie zabrali. Spoko gość. Bez honoru sprzedajna...
Sam
Sam 21.04.2019, 18:31
Po świętach jest sesja. Panowie ( bo kobiety nie odważą się) radni wyjaśnić sprawę radnego i nauczyciela zresztą. Tak być nie może ! Albo niech inni teź się narąbią i jadą, a powołać się wtedy na nietykalność ,tak jak Kozakiewicz !!
kriwy
kriwy 21.04.2019, 20:38
A coś w jego sprawie postanowiono?
tak to leciało
tak to leciało 21.04.2019, 17:49
Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie.
MM
MM 21.04.2019, 15:38
No jak sie pije przed świętami...
Fest a fest
Fest a fest 21.04.2019, 18:18
A Zbychu kiedy pije ? Codziennie.
spoks
spoks 21.04.2019, 20:34
Zbycha też lubi kielicha.

Pozostałe