Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Dwudniowe atrakcje muzyczne. Dni Gryfina 2019 - program

  • 22.04.2019, 19:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dwudniowe atrakcje muzyczne. Dni Gryfina 2019 - program organizatorzy Bednarek wystąpi w środę
W tym roku atrakcje muzyczne odbywać się będą 1 i 2 maja 2019. Trzeci dzień gryfińskiej majówki będzie przeznaczony głównie na 5. GRYFIŃSKI TRANSGRANICZNY FESTIWAL BIEGOWY.
1 maja (środa)
Tegoroczne Dni Gryfina zainaugurują występy amatorów. Od godziny 16 w amatorskim bloku artystycznym zaprezentują się wokaliści ze Studia Piosenki Gryfińskiego Domu Kultury Piotra Ostrowskiego, podopieczni pracowni muzycznej Gryfińskiego Domu Kultury Jolanty Romanowskiej a także Studio Taneczno-Artystyczne Hipnosic. Na godzinę 17 zaplanowano oficjalne otwarcie imprezy, a zaraz potem koncert pochodzącego ze Szczecina wokalisty Michała Grobelnego. O godzinie 18 na scenie DNI GRYFINA wystąpi wielka dama polskiej piosenki Halina Frąckowiak. Gwiazda zaprezentuje swoje największe przeboje, doskonale znane starszej i tej nieco młodszej publiczności.
Kolejną atrakcją dla gości DNI GRYFINA będzie występ popularnego zespół 4Dreamers.
Główną gwiazdą pierwszego dnia majówki, będzie Kamil Bednarek, który z pewnością rozbuja Gryfino w rytmie reggae. Koncert zaplanowany jest na godzinę 21.
 
2 maja (czwartek)
Od godziny 16 zapraszamy na występy kapel ludowych Borzymianka i Gardnianki.
Około godziny 18 wystąpi legendarny zespół Rezerwat.
Później publiczność DNI GRYFINA będzie miała także niezwykłą okazję obejrzeć koncert jednego z czołowych zespołów z Litwy - COLOURS OF BUBBLES
Około godziny 21 na scenie majówki wystąpi doskonale znana i uwielbiana grupa ENEJ.
 
Koncerty poprowadzi pochodzący z Gryfina dziennikarz i prezenter Bartek Cebeńko.
 
UWAGA. 1 i 2 maja po ostatnich koncertach jeździć będą specjalne pociągi z Gryfina do Szczecina ( godz.23.50).
 
3 maja (piątek)
Tego dnia z gryfińskiego nabrzeża o godzinie 12 wystartuje 5. GRYFIŃSKI TRANSGRANICZNY FESTIWAL BIEGOWY. Sportowcy będą rywalizować na dystansach 10 km oraz 21,097 km (półmaraton).
 
Organizatorzy DNI GRYFINA 2019 : Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie, Gryfiński Dom Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji
 
W załącznikach znajdują się informacje o imprezach towarzyszących, godzinowy program oraz informacje o artystach, którzy wystąpią podczas DNI GRYFINA.
 
Program:

1 maja (środa)

godz.1600 Ÿ amatorski blok artystyczny przygotowany przez: Studio Piosenki GDK - Piotra Ostrowskiego

(wokaliści: Gabriela Gos, Agata Lis, Krzysztof Wojtiuk) | Pracownię Muzyczną GDK

- Jolanty Romanowskiej (zespoły: An-Na, Cantare, Teens) | Studio Taneczno-Artystyczne Hipnosic godz.1700 Ÿ oficjalne otwarcie imprezy | MICHAŁ GROBELNY

godz.1800 Ÿ HALINA FRĄCKOWIAK

4DREAMERS

godz.2100 Ÿ KAMIL BEDNAREK

 

  1. maja (czwartek)

godz.1600 Ÿ kapele ludowe: Borzymianka | Gardnianki

godz.1800 Ÿ REZERWAT

COLOURS OF BUBBLES (Litwa)

godz.2100 Ÿ ENEJ

 

3 maja (piątek)

5. GRYFIŃSKI TRANSGRANICZNY FESTIWAL BIEGOWY

godz.1200 Ÿ start półmaratonu

godz.1220 Ÿ start biegu na 10 km

ok. godz.1500 Ÿ dekoracja zawodników

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dyl
Dyl 26.04.2019, 19:36
Albo tak
https://www.youtube.com/watch?…
Dyl
Dyl 26.04.2019, 19:27
Gdyby tak zaoszczędzić i raz na 10 lat zrobić Dni Gryfina z prawdziwymi artystami ? https://www.youtube.com/watch?…
wow
wow 23.04.2019, 20:11
To co się teraz proponuje ( od 5 lat) to jakaś beznadzieja. Już na festnie było widać , że to nie tak ma być! No , ale organizatorzy są zadowoleni hihihi dlatego mieszkańców Gryfina policzysz na palcach !
kocyk i kaftan bezpieczeństwa
kocyk i kaftan bezpieczeństwa 23.04.2019, 20:09
Ile jest organizowanych imprez w tym czasie w gminie o których lenie z UMiGu nawet nie wiedzą?
AJWAJ ***WAJ
AJWAJ ***WAJ 23.04.2019, 17:46
Ten AJWAJ ALELUJA to jakiś gryfiński pajac spod sklepu, stara mu doładowała internetu za 10 zł i wypisuje głupoty
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 23.04.2019, 18:28
ten ajwaj jak mówisz nie chadza na takie spędy ha ha ah nigdy i nie bierze udziału w jude teatrzyku dla idiotów piwa mogę napić sie na grillu flachę zrobić np z pikusiem bo ma rację a co nie lubisz "poezji" chwytaka ha ha ah jest chwytliwa
Rysiu
Rysiu 23.04.2019, 16:23
Strasznie smutno to wygląda w zestawieniu z dawnymi Dniami Gryfina z czasów Wojtka Długoborskiego i Henia Piłata. Jakaś siermiężność no i ta babunia Halinka.
biegam śpiewająco na festiwalu
biegam śpiewająco na festiwalu 23.04.2019, 13:26
Dlaczego gmina wie że częścią majówki jest piąty festiwal biegowy, a udaje że nie wie o tym, że już ponad dwadzieścia lat majówkę w Gryfinie otwiera inna sportowa impreza rangi międzynarodowej jaką jest szachowe Gryfino Open?
szach
szach 23.04.2019, 16:40
panie Rudnicki odpuść pan trochę.
mat
mat 23.04.2019, 16:45
panie Sanecki odpuść pan trochę
Taka niespełniona miłość Jaro.
Taka niespełniona miłość Jaro. 23.04.2019, 11:19
Lans zrobiła dopiero za Gierka. Teraz śpiewa tylko na imprezach PiS-u i tylko z play backu. Podobno koleguje się z młodszym Jaro Kaczystym.. Ta bariera wiekowa przeszkadzała.
Czyli będą nowe, młode gwiazdy
Czyli będą nowe, młode gwiazdy 23.04.2019, 10:52
Halinka ma już sto lat i ciągle jara. Debiutowała w 1963r. zresztą w Szczecinie. Bawimy się w życie, Na sianeczku sianie - kto to pamięta ???
Ss
Ss 23.04.2019, 09:33
Szał pał 👌🤣🤣
Skoczek
Skoczek 23.04.2019, 08:26
1 maja o 10.0 ma być turniej szachowy w szkole nr1, a w programie nie ma nawet wzmianki ! Odwołany jest czy ktoś uważa, że taki turniej jest nieważny ????
Wrota Gryfina wiedzą i każdemu powiedzą
Wrota Gryfina wiedzą i każdemu powiedzą 23.04.2019, 13:59
2019/04/02, Otwarty, Międzynarodowy Turniej Szachowy „Gryfino-Open 2019”
Jak co roku na początku maja, U K S „Biały Pion” organizuje Otwarty, Międzynarodowy Turniej Szachowy „Gryfino-Open 2019”. W latach - 1999/2018 w Międzynarodowych Otwartych Turniejach Szachowych, które odbyły się w C.W. „Laguna” oraz SP-1, wystartowało ponad dwa tysiące zawodników. W turnieju, stanowiącym doskonałą promocję naszego regionu, oczekujemy startu czołówki młodych szachistów regionu północnej i zachodniej Polski. Deklaracje startu zgłosili również zaprzyjaźnieni szachiści z Niemiec: Angermunde; Schwedt; Berlin, Torgelow, Neubrandenburg, Ebeswalde.

Wzorem lat ubiegłych zagrają goście specjalni: medaliści i finaliści mistrzostw Polski, Europy i Świata juniorów oraz zawodnicy z szachowymi tytułami. Zawody odbędą się w ramach Dni Gryfina 01 maja 2019r. Początek g. 10.00 Miejsce: Sala Gimnastyczna SP-1 w Gryfinie ul. Łużycka 22. Patronat honorowy: Burmistrz Gryfina p. Mieczysław Sawaryn.
Artur
Artur 23.04.2019, 16:48
To jak to jest? Gmina wie czy nie wie że majówkę od wielu lat rozpoczyna ten renomowany międzynarodowy turniej?
gracz
gracz 23.04.2019, 15:02
Ktoś pokpił sprawę! Zapomniałeś,że nie każdy ma kompa czy internet w telefonie. Starsi nawet jak mają to trudno im się poruszać w gąszczu na wrotach. Ale dzięki za info.
takie buty
takie buty 23.04.2019, 10:52
A to nie jest impreza towarzysząca?
skoczek
skoczek 23.04.2019, 12:45
Towarzysząca to może być osoba nie TURNIEJ ! Nasz klub szachowy ma tradycje ! No ale komu ja to tłumaczę ?
zaskoczona tradycja
zaskoczona tradycja 23.04.2019, 09:41
Ale ten międzynarodowy turniej i wystawa szachów z całego świata to jest robiono o dziesiątej pierwszego maja raptem od dwudziestu kilku lat
Nkotyński
Nkotyński 23.04.2019, 09:29
A kogo obchodzi szkolny turniej w którym weźmie udział kilkanaście osób? Więc nie odnotowałem.
gracz
gracz 23.04.2019, 09:34
Szachy to gra dla inteligentnych ....niestety
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 23.04.2019, 08:18
BEDNAREK JEST PRZEREKLAMOWANY CHWYTAK go bije na łeb https://youtu.be/_LwLOKYS6hA HA HA AH https://youtu.be/AJ_UyShrfMs chardpolo ha ha ah https://youtu.be/BRwFEYYfo_M albo to https://youtu.be/68ThZtFcBT8 ha ha ah ha
Pikuś
Pikuś 23.04.2019, 04:22
Kiedyś Dni Gryfina były na stadionie... Stragany wzdłuż drogi na Lagunę, na boisku wesołe miasteczko, a koncerty na kortach gdzie można było wygodnie usiąść. A w lasku można było potańczyć. I to wszystko w ciągu zaledwie 5 lat Sawaryn ze spółką potrafił sp...ć
!
! 23.04.2019, 12:43
Nadal możesz tańczyć w lesie. Powinno być słychać...
Ceylon
Ceylon 23.04.2019, 00:22
Zapowiada się bombowa impreza
:)
:) 23.04.2019, 00:35
a co - znowu niewypały trzy dni mają leżeć i czekać na saperów?
Frank Underwood
Frank Underwood 22.04.2019, 23:53
Takie gwiazdy że ich nie znam xd
Bitels
Bitels 23.04.2019, 11:08
Młodziak jesteś. Ta Frąckowiak jest starsza od części gryfińskich kombatantów wojennych z pocztu sztandarowego spod Golgoty Wschodu. Nie wymienię ich bo RODO. Ona jest sprawna za to oni nie koniecznie.
Minio
Minio 22.04.2019, 21:52
Szkoda na takie gowno iść
hmm...
hmm... 22.04.2019, 21:06
Kiedyś Dni Gryfina było 3 dniowe!
T
T 22.04.2019, 21:40
1konwnrarz i już mu źle.Jak by były 3dni ten sam napisał by po co tyle kasy.Ludzie czy wy się rodzicie żeby marudzić?Ciesz się że jesteś zdrowy np.
lepiej to już było
lepiej to już było 22.04.2019, 22:14
Kiedyś nie było Nikitińskiego !

Pozostałe