Po ile paliwo na długi weekend majowy. Ceny znowu idą w górę

  • 27.04.2019, 11:27
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Po ile paliwo na długi weekend majowy. Ceny znowu idą w górę
Sprawdziliśmy, ile kosztuje paliwo na majówkę na stacjach paliw w Gryfinie. Prawie na każdej stacji o kilka groszy więcej niż tydzień temu. Z naszego rekonesansu wynika, że najtańsze paliwo 95-oktanowe jest na stacji Hil Gaz przy Łużyckiej, PROMAX (bez mian tu) oraz POLMAX na ul. Pomorskiej. Najtańszy gaz jest w HIL-GAZ przy ul. Łużyckiej.

Poniżej porównywarka cen.

 

Stacja                          95              98                 ON                       LPG

POLMAX                    5,09              -                  5,09                      2,09

Intermarche                5,15            5,49              5,05                      2,19

ORLEN                      5,19            5,53               5,09                        -

PROMAX                   5,09             -                   5,03

HIL-GAZ                    5,09             -                   5,09                      1,99

AN MAR                    5,17             -                    5,09                     

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bogaty jak Polak
Bogaty jak Polak 28.04.2019, 12:09
Ile procent ceny stanowią podatki?
.......
....... 28.04.2019, 11:46
25 kwietnia ropa przebiła 75 USD
niedawno było 60
Juzik
Juzik 27.04.2019, 19:49
W czasach przebrzydłej, zatęchłej i skorumpowanej Komuny, mleko w butelkach otwarte dzisiaj, jutro było kwaśnym mlekiem, masło zawierało wyłącznie masło, a nie olej palmowy, mięso nie było nastrzykiwane chemią, świeży z piekarni chleb pachniał na całej ulicy, a jeść go można było ze smakiem, jak dobrą czekoladę, ser biały robiony był z sera, a nie odpadów po produkcji benzyny, a w warzywniaku sprzedawali jabłko Szarą Renetę, której smaku nikt kto raz zjadł nie zapomni do końca życia. Ale - dzięki wysiłkowi TW Bolka udało nam się z tym wszystkim raz na zawsze skończyć!
CEPEENIARZ
CEPEENIARZ 27.04.2019, 18:54
Przecież co dopiero obowiązują podwyższona akcyza i opłata paliwowa a od 1 stycznia nowa opłata emisyjna. Tylko luka VAT-owa zaczęła im rosnąć. Swoją drogą to benzyna była po tyle w 2008r. Kiedy baryłka ropy była dwa razy droższa i kosztowała 156 $.
......
...... 28.04.2019, 09:01
przecież trzeba na pisświnie + i piskrowy+..a skąd wziąć jak szydłowa wykrzyczała ,ze im sie należy
Wrrr
Wrrr 27.04.2019, 17:42
Ceny z Zachodu, pensje ze Wschodu...
Hongkong
Hongkong 27.04.2019, 18:18
Ale nie z Dalekiego Wschodu!
Trzeba dbać o swoje interesy. A kraj wasalny słucha pana.
Trzeba dbać o swoje interesy. A kraj wasalny słucha pana. 27.04.2019, 14:01
To efekt dywersyfikacji i sprowadzania w efekcie droższej ropy od Arabii Saudyjskiej i efekt zastosowania się Polski do embarga nałożonego na przez Trumpa na Iran. Tania ropa już nie dla nas. Kolejny skok cen nastąpi jak będziemy zmuszeni przez USA do sprowadzania ropy z Texasu i Kalifornii. Choć ta ropa od Saudów to też amerykańska po części bo ARAMCO to arabsko amerykańska spółka.
trancedencja
trancedencja 27.04.2019, 13:46
taka tendencja...

Pozostałe