Szkoła Niepodległej - prestiżowe wyróżnienie

  • 29.04.2019, 12:54
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Szkoła Niepodległej - prestiżowe wyróżnienie
Szkoła Niepodległej - takim prestiżowym wyróżnieniem może pochwalić się Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Stołecznej.

Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło rok 2018 Rokiem dla Niepodległej. Z tej okazji Związek Harcerstwa Polskiego wspólnie z Ministerstwem Edukacji Narodowej zorganizował Ogólnopolski Konkurs „Szkoła Niepodległej, który trwał od 1 września 2017 do końca grudnia 2018 roku. Zgłosiło się do niego 400 szkół i przedszkoli z całego kraju,
ale zaledwie 215 udało się przejść symboliczny szlak. Z województwa zachodniopomorskiego to zaszczytne miano otrzymało 5 placówek.

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Stołecznej przeszła symboliczną „wędrówkę” po miano „Szkoły Niepodległej” wyznaczoną szlakami: Trzech Świąt Rzeczypospolitej, Współtwórców Niepodległości, Żołnierzy Niepodległości, Dróg
do Niepodległości i Pierwszych Dni Wolności.
Zdobyła 5 odznak będących potwierdzeniem „wędrówki” po miano Szkoły Niepodległej.To przedsięwzięcierealizowali nie tylko uczniowie i nauczyciele, ale także rodzice oraz lokalna społeczność.Wszyscy podjęli trud „wędrówki” i zrealizowali zadania programu ZHR Niepodległa 1918-2018.

Szkoła otrzymała certyfikat, pamiątkową tablicę oraz zestawy książek.

Dziękujemy Rodzicom i Lokalnej Społeczności za udział w zaplanowanych działaniach.

Dyrektor i Nauczyciele
SP w Stołecznej

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Brawo
Brawo 29.04.2019, 15:40
Brawo Stołecznianki!!! ????
???
??? 29.04.2019, 15:19
Dlatego wlasnie ta szkola musi istniec!!! Wiele juz osiagnela i wiemy,ze jeszcze wiele osiagnie!!! Tworza ja wspaniali ludzie, nauczyciele rodzice,spolecznosc,nasze cudowne dzieci!!!

Pozostałe