Wiemy, kto wygrał wybory

  • 29.04.2019, 21:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wiemy, kto wygrał wybory
W ponownych wyborach do Rady Gminy w Widuchowej w okręgu 12 startowało dwoje kandydatów: Maria Markowicz i Zbigniew Pobereszko. Maria Markowicz został zgloszona przez KWW Julitta Małgorzata Nowak. Natomiast Zbigniewa Pobereszkę zgłosił KWW Anny Kusy-Kłos.

Ponowne wybory odbyły się w niedzielę 28 kwietnia 2019 r. Wygrała je Maria Łucja Markowicz, zdobywając 110 głosów. 

Na Zbigniewa Pobereszkę głosowało 56 osób.

Frekwencja wyniosła ok. 46 procent.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (56)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Żelchowianin
Żelchowianin 09.05.2019, 08:23
To co robi w krzywinie dyr szkoły to nie mieści się w głowie Jak zagra to wójtówa tańczy poprostu boi się go jeszcze trochę to szkoły w krzywinie nie będzie on się nadaje do piłki a nie na dyr szkoły wiadomo że to ustawka po co konkurs wiadomo kto będzie oj Wójt będzie żałować swojej decyzji dlaczego ludzie nagminnie odchodzą z pracy z urzędu
Marwiczanin
Marwiczanin 07.05.2019, 15:19
Podziwiam twardogłowych z Marwic Czarnówka i Pacholąt....
Dzieki ...
Powiedzcie mi co ta radna dla Nas zrobi...?
Będzie dumnie wspierała łamanie litery prawa jak to robiła do tej pory przy wyborze komisji rewizyjnej ...?
Niech pani tu napisze, przecież nawet podczas trwania sesji potraficie pisać komentarze, co pani zrobi dla nas, mieszkańców...
Gratuluję zwycięstwa bedziemy patrzeć na pani poczynania...
Krzyś
Krzyś 07.05.2019, 18:19
Pożyjemy zobaczymy czym reszta gminy błyśnie. Czuję ubeckie miękko głowie nie może się pogodzić z porażką
Widz
Widz 06.05.2019, 18:15
Idą ciekawe czasy Piotr Sobczyński z dyscyplinarką ale odszedł. W inwestycjach nie ma kierownika. Co z samochodami dla strażaków?
widownia
widownia 07.05.2019, 21:23
Co tam samochody strażaków, ważne, że pani wójt ma samochód gminny, którym jeździ służbowo i prywatnie. Gmina to tylko otoczka pani wójt.
wyborca
wyborca 06.05.2019, 20:24
Za Pana Sobczyńskiego i jego pożegnanie to jeszcze gmina zabuli tak jak za poprzednie sprawy z sekretarz i innymi pracownikami, wieść niesie że kolejni pracownicy odchodzą z tego cyrku.
urzędnik
urzędnik 07.05.2019, 21:39
Każdy rozsądny i mądry zmyka, gdy z pracodawcą się nie da pracować.Lepiej wcześniej niż później ponosić konsekwencje złej współpracy.
ge
ge 06.05.2019, 22:30
niech księżna płaci tym pracownikom których zwalnia dyscyplinarka jesli sprawe w sadzie przegra
podatnik
podatnik 07.05.2019, 21:27
Tylko, że to nie księżna będzie płacić lecz MY PODATNICY.
tubylec
tubylec 02.05.2019, 11:54
Trudno uwierzyć w to co napisał podpisujący się "listonosz" Wynajem świetlicy od poczty za 30 000 i wynajem poczcie za przysłowiową złotówkę to przeczy zdrowemu rozsądkowi, przeczy dbaniu o nasze pieniądze, o budżet gminy. Taka gospodarka to czysty sabotaż na naszych pieniążkach. Aby rozwiać wątpliwości może zabierze głos tutaj na forum ktoś z radnych bądź sekretarz gminy. Na taką niegospodarność nie ma przyzwolenia.
paranoja
paranoja 02.05.2019, 18:28
jak wrócą z wycieczki do lublina z nauczycielami...
kasa
kasa 02.05.2019, 12:29
Grubo!
głos mieszkańca
głos mieszkańca 01.05.2019, 18:27
Jeśli w radzie gminy zasiadają sami swoi to każda uchwała przejdzie Przez kadencję trzeba zapewnić sobie nawzajem duże profity. Póki jest stołeczek jest kaska.
A dobro mieszkańców?
Byli potrzebni przy urnach, a teraz ich potrzeby ?
A kto by się nimi przejmował i realizował!
Poczta powstawała aż 4 miesiące!
To namacalny dowód nieudolności wybrańców.
listonosz
listonosz 01.05.2019, 20:37
Wójt podpisała dwie umowy z Poczta Polską. Pierwsza to wynajem części budynku od poczty- kwota dzierżawy ok.30 000zł rocznie plus opłaty za energię,wodę,ścieki,światło za które płaci gmina-czytaj ja i Ty. Druga wynajęła pomieszczenie w budynku Urzędu Gminy Poczcie Polskiej za przysłowiową 1 zł -dochód gminy.
Dobry gospodarz -warto świętować.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 01.05.2019, 23:15
"Dobry gospodarz" dojeżdża do pracy , na wybory itd gminnym samochodem.Czas najwyższy aby to zweryfikować, co na to Komisja Rewizyjna. Powinno być referendum bo historia lubi się powtarzać. Nieruchomość "dobrego gospodarza" poszła pod młotek , teraz chyba kolej na gminę.
ops
ops 02.05.2019, 11:43
przeciez ona mieszka z konkubentem na przecławiu a nie w marwicach..
widuchowianin
widuchowianin 05.05.2019, 19:36
To daleko dojeżdża i koszty i eksploatacja samochodu większa, kto za to płaci?
podatnik
podatnik 07.05.2019, 21:55
Jak to kto? My podatnicy tej gminy.
Tubylec
Tubylec 05.05.2019, 19:42
Ja to, proszę pana, mam bardzo dobre połączenie. Wstaję rano za piętnaście trzecia. Latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem. Śniadanie jadam na kolację. Tylko wstaję i wychodzę.
– No, ubierasz się pan.
– W płaszcz – jak pada. Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu?
– Fakt!
– Do PKS mam pięć kilometry. O czwartej za piętnaście jest PKS.
– I zdanżasz pan?
– Nie, ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i nie zatrzymuje się. Przystanek idę do mleczarni. To jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa. Mleko, widź pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. W Szymanowie zsiadam, znoszę bańki i łapię EKD. Na Ochocie w elektryczny do stadionu, a potem to już mam z górki, bo tak… w 119, przesiadka w 13, przesiadka w 345 i jestem w domu, to znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma! To jeszcze mam kwadrans. To sobie obiad jem w bufecie, to po fajrancie już nie muszę zostawać, żeby jeść, tylko prosto do domu. I góra 22.50 jestem z powrotem. Golę się. Jem śniadanie i idę spać.
Zocha
Zocha 01.05.2019, 08:46
Dobre. Hahaaa. Korzystam z okienka pocztowego w Gryfinie. Przyglądam się tym wyborom z boku i ciągle mnie to zastanawia. Jak to w pierwszej turze można było wydać karty do głosowania niepodbite. Dlatego były powtórzone. I koniec duskusji.... Co i dlaczego.
kabaret
kabaret 30.04.2019, 14:19
a wiecznie przestraszony dareczek znowu pomyli i powie Markowska...
obserwator
obserwator 30.04.2019, 20:50
Gdy jest się nieprzygotowanym, lub się tańczy jak zagrają to jest się przestraszonym i się plącze we wszystkim.
Zocha
Zocha 30.04.2019, 12:01
Dokładnie. Sprawiedliwość kiedyś Was dosięgnie. Co niedziela w kościele a za skórą Diabeł. Nieładnie. Oj nieładnie....
widuchowianin
widuchowianin 30.04.2019, 22:03
Oj Zocha zastanów się nad tym co piszesz. Ciesz się otwartym okienkiem pocztowym w Urzędzie bo do tej pory nawet tego gminna miejscowość Widuchowa nie miała . Nawet Radio Szczecin ogłosiło wielką nowoczesność w gminnej miejscowości Widuchowa. Cieszcie się i świętujcie, a może zrobicie wielkie otwarcie inwestycji Pani Wójt.
urban
urban 30.04.2019, 14:17
ucz lepiej i dbaj o krzywin a nie poć się
Rodzic
Rodzic 30.04.2019, 20:47
W Krzywinie bardziej dba o politykę samorządową, gminną, koalicję europejską, obsadzanie komisji do wyborów europejskich a nie o szkołę, ba nawet wieloletnia Krzywińska Liga Biegów Przełajowych pada. W szkołach dobrze się dzieje gdy dyrektorami są ludzie odpowiedzialni a nie figuranci.
"Takie Rzeczypospolite będą, jakie ich młodzieży chowanie" .
Szkoła powinna być wolna od nauczycieli polityków.
średniowiecze
średniowiecze 30.04.2019, 20:39
To zamów egzorcyzmy :))))))
do mieszaczy
do mieszaczy 30.04.2019, 09:34
I warto było mieszać i narażać na koszty dodatkowych wyborów?
wesoły
wesoły 30.04.2019, 20:37
Haha...bogata gmina więc stać ich na to
leming
leming 30.04.2019, 08:37
Wiemy, kto wygrał wybory.To oczywista rzeczywistosc.PO i Nowoczesna.
pesel
pesel 30.04.2019, 21:12
No tak, bo w tej Gminie dominuje PO i Nowoczesna.
zdziwiony
zdziwiony 30.04.2019, 21:18
A niby gdzie? WÓjt z Krzywina to już przeszłość.
wyborca
wyborca 30.04.2019, 07:54
Nie ważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy.
wyborca
wyborca 30.04.2019, 20:54
Nie ważne kto liczy głosy, ważne jak się wydaje karty niestemplowane pieczęcią umyślnie, czy nieumyślnie.
Xyz
Xyz 30.04.2019, 09:13
Sprawiedliwosc zwyciezyla...
Bbb
Bbb 30.04.2019, 07:33
A nie ma zdjecia zadnego jak Pani Wojt gratuluje itd? Szkoda
sołtys
sołtys 30.04.2019, 20:55
Pogratuluje na Sesji i da suchy bukiet.
Wesoły
Wesoły 30.04.2019, 23:11
Dokładnie. To dla wójtowej pikuś. Ma już wprawę w darowaniu suchych kwiatów !
Lol
Lol 30.04.2019, 07:00
Do Zocha
Czy masz cos ciezkiego w poblizu to sie poknij
marysia
marysia 30.04.2019, 06:30
wygrała godność i szacunek a nie krętacze i siejący od lat zamęt!!!
Gb
Gb 29.04.2019, 23:16
Gratulacje
Stefan
Stefan 29.04.2019, 22:52
Tu chodzi o cyganów z gminy Widuchowa
Baydyk
Baydyk 29.04.2019, 22:27
A na głównej stronie gminy cisza. Chyba coś nie po myśli pani wójt poszło :))))))
obłuda
obłuda 30.04.2019, 14:16
bo wszyscy na wycieczkę do lublina pojechsali z nauczycielami którzy mieli w poniedziałek uczyć... paranoja
Kara
Kara 29.04.2019, 22:26
Brawo!!! Gratulacje !!!! szkoda ze na wójta jeszcze raz nie glosujemy
mieszkaniec
mieszkaniec 30.04.2019, 20:58
Oj szkoda, przydałoby się już referendum, albo komisarz , bo szkoda mieszkańców.
stefan
stefan 29.04.2019, 22:20
Cyganom nie udało się przekręcić wyborów.
kod
kod 29.04.2019, 22:36
Nie obrażaj uczciwych Romów.
Gminna
Gminna 29.04.2019, 22:10
Brawo. Ciekawe czemu opozycja tak ucichla i nic nie ogłosiła.
zorientowany
zorientowany 30.04.2019, 21:01
No cóż boją się, że znów będą wybierać Komisję Rewizyjną.

Pozostałe