Rossmann otwarty i kusi promocjami [ZDJĘCIA]

  • 30.04.2019, 22:22
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Rossmann otwarty i kusi promocjami [ZDJĘCIA]
Drogeria Rossmann została otwarta dzisiaj, we wtorek 30 kwietnia 2019 r. Nowy sklep mieści się przy ulicy Kościuszki 23 B w Chojnie, niedaleko Netto. Od dzisiaj do soboty 4 maja przygotowano specjalne promocje z okazji otwarcia drogerii.

Od rana w sklepie panuje spory ruch. Nic dziwnego, bo oferta jest naprawdę bogata i atrakcyjna. 

Na dodatek po zrobieniu zakupów, klienci po okazaniu paragonu otrzymują specjalnie przygotowane upominki na dwóch stoiskach usytuowanych przy wejściu do drogerii. 

- Obsługa sklepu jest bardzo sympatyczna i kompetentna. Faktycznie, zgodnie z obietnicą, czuliśmy się obsłużeni wyjątkowo - dzielą się z nami opinią panie Elżbieta i Małgorzata.

Rossmann to prawdopodobnie największa sieć drogerii w Polsce, która od 1993 r. oferuje tysiące produktów w przystępnych cenach.

 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Przemek
Przemek 03.05.2019, 13:37
Rzeczywiście Gryfino staje się dziurą w porównaniu z Chojną. Zabytki, sklepy, knajpy, kultura. Nie potrzebnie się wyprowadziłem
Xxx
Xxx 01.05.2019, 12:40
W Gryfinie będzie Prz Lidlu
Ewa
Ewa 03.05.2019, 14:23
Ta. Kolejne chińskie centrum pewnie.
Przem
Przem 01.05.2019, 09:03
To dla niemców wszystko nie dla nas gamonie
Anty głupocie.
Anty głupocie. 02.05.2019, 08:10
Lecz się zawistny trolu... I nie waż się tam zakupy robić... A tych ludzi co tam pracują i zarabiają wołami zaciągli?
Iwa
Iwa 01.05.2019, 08:24
Rownieżz ucieszyłam sie, że to w Gryfinie. U nas otworza pewno kolejna Biedronkę lub Zabkę , w której drogo i nic nie ma. Przepraszam. piwo jest
Ania
Ania 01.05.2019, 08:20
Ja juz myslalam ze to w Gryfinie
taki gospodarz
taki gospodarz 01.05.2019, 07:52
Chojna rozwija się a Gryfino ZWIJA
inny redaktor
inny redaktor 01.05.2019, 06:30
*** redaktora!
niemiecka ekspansja
niemiecka ekspansja 01.05.2019, 05:54
Artykuł zawiera lokowanie produktu
Chińska ekspansja
Chińska ekspansja 02.05.2019, 08:12
A Chiński kicz na każdym kroku ci odpowiada?
Gryfininianka
Gryfininianka 01.05.2019, 00:28
W Gryfinie nic tylko natura i chińskie markety! A Chojna sie rozwija jak powinna. Nie rozumiem,dlaczego Gryfino nie może.
Lola
Lola 30.04.2019, 22:55
A w gryfinie bedzie rosmann czy zrobia zje*** 3 nature? Powinna byc 1 natura, 1 rosmann i 1 Super pharm
Magda
Magda 24.11.2020, 23:30
bądź hebe
Kasia
Kasia 21.09.2020, 18:25
Dokładnie! Bądź chociaż hebe
eSyElWue
eSyElWue 01.05.2019, 02:15
2. Naury z czego w zadnej nie.ma tego co chcesz 'kupic' ukraść ect. Bo i zaraz znajda sie 'chlopki' co stwierdza ze kupic sie nie da... więc tak uprzedzam w gwoli scislosci...
józek
józek 30.04.2019, 22:55
Ale żal w chojnie Rossmann a w Gryfinie brak.
pytanie
pytanie 30.04.2019, 22:49
A kiedy jest czynne?

Pozostałe